negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Mnie też najbardziej martwi obrona, bo w ostatnich dwóch meczach wchodzili często przeciwnicy w pole karne jak chcieli, na plus to, że więcej jest okazji do strzelania bramek, wiadomo skuteczność trzeba wypracowywać ciągle.
1
@GeneralXavi I pierwszy komentarz pod tym, zacytuję: "I nie, to nie są imigranci. To grupy społeczne których amerykańskie państwo nie było w stanie zintegrować, wychować, wyedukować i wkluczyć oraz ochronić przed kryzysem opioidowym (łatwiej wypisać leki przeciwbólowe niż zapewnić powszechne ubezpieczenie zdrowotne)."
0
@chavez Też się zastanawiam, w dzisiejszych czasach dużo ciężej jest coś ukryć, pomijając ten aspekt oszustwa
0
O kurde co chłop wymyślił, żeby zagrać na turnieju, w sumie takie sytuacje już się zdarzy, tylko na inne cele:
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Gracz-sk%C5%82ama%C5%82,-%C5%BCe-ma-raka,-by-zagra%C4%87-na-WSOP_128655/
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul @escarabajo @MesQueUnClub_87 @Janas11224 @chavez i inni zainteresowani
2
@Kidd Kryptowaluty można samemu kupić bez jakiś grup jak ktoś chce w ten sposób zainwestować, szczerze powiedziawszy ja to staram się omijać taką rolę polecającego, sam miałem styczność, gdzie przy próbie wdrożenia projektu IT od jednej firmy dla miejsc typu restauracje ciężko było znaleźć chętnych a co dopiero tego typu zabawy, gdzie po czasie się ulatniają a zyski liczy ten na górze a dla reszty ochłapy i temat się urywa.
1
@KamQiX No właśnie, bo przecież nie możesz zmusić kogoś do wzięcia paragonu, wybić na kasie i wydrukować tak, zresztą jakby to wyglądało jakby komuś się wciskało do ręki paragon. A co do Urzędów Skarbowych to potrafią być upierdliwi i każdą okazję wykorzystają do wystawienia mandatów.
7
@agaFCB Trafione jak kulą w płot, były nieraz dyskusje, że jednemu za gorąco, innym że uwielbiają upały, itd.
1
@Rust_Cohle Haha to był fajny odcinek, ogólnie teraz te seriale by nie przeszły na dzień dzisiejszy.
0
@hayek Wydaje mi się, że pod względem nowych modelów, które wychodzą to częściej będą kupować je osoby, które już używały z iPhone. Potencjalni nowi będą sprawdzać różne opcje i porównywać.
1
@Medium W sumie Dembele tu spędził 6 sezonów łącznie. W zależności czy Lewy zostanie na kolejny sezon może paść jeszcze wieksza liczba goli.
1
Jakby ktoś się zastanawiał jaki model Iphone na ten moment warto kupić tu porównanie 15 z 14 i więcej informacji:
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/jakiego-iphonea-teraz-kupic-odpowiedz-nie-jest-az-tak-prosta/0n6xk19
2
@FcPortoFan1999 Właśnie też się zastanawiałem nad tym wariantem, że w przyszłym roku jeśli zmieni się prezydent USA mogą przestać wspierać Ukrainę, zwłaszcza jeśli sytuacja tam na froncie będzie bez większych zmian.
0
@tomek8756 Czytałem właśnie o tym przed chwilą, przepis jak się szybko skłócić? Zacząć temat polityczny. Obecny czas przed wyborami to chyba najbardziej agresywny jeśli chodzi o kampanie wyborcze w tym wieku.
1
@hayek Zgadza się, ta kwestia to akurat jedna z podstaw, jak tu kuleje to bardziej prędzej niż później to się przekłada w ciągłe pretensje, kłótnie itd.
0
@tristan87 Podobno tym źródłem informacji byli anonimowi funkcjonariusze, choć wiadomo jak z potwierdzeniem tego jest a do tego jeszcze wyłączone komentarze na YouTube i pod Filmweb.
2
@hayek Słuchałem takich historii, w sumie taki klasyk, jakaś może część jest winy w mężczyźnie w tej sytuacji, że kobieta poszła do innego, ale całkowite zrzucanie winy na niego i że ona nie jest niczemu winna jest słabe w takich przypadkach. Jeszcze jak słyszę, że niektórzy błagają o seks swoich partnerek to ja się nie mogę nadziwić, wiadomo że nic na siłę, ale jak się tak prosić ciągle trzeba by się było to dla mnie absurd jakiś.
0
@Zoker Też się zdarzają zmyślone teksty, może inaczej to ujmę, bo niektórzy myślą, że wszystko jak leci tego typu sprawy uważają za bujdy.
0
@ranger3120 Zanim ktoś powie, że pewnie wymyślają takie rzeczy, wspaniały mężczyzna, itd. w USA były przeprowadzane badania, że kilka procent mężczyzn wychowuje nie swoje dziecko (po kochanku partnerki) wiedząc lub nie o tym.
3
@AssisMoreira Majonez to przynajmniej jakaś nowość na LR wśród tematów
1
@KamQiX Ciekawie napisane
0
@Tasde Zawalili przy projektowaniu grę moim zdaniem czego wynikiem jest ciąg zdarzeń i efektów, jakie każdy mógł zauważyć. W przeciwieństwie do Rockstara, gdzie fakt że trzeba długo czekać na ich produkcje, ale do wielu szczegółów przykładają uwagę i są dopracowane.
1
@DLFCB poleciał post już widzę
0
@Tasde Tą kwestię skopali sobie, bo przekładali kilka razy datę premiery gry i wypuścili w końcu grę niedopracowaną, pewnie z obawy przed kolejnym odłożeniem w czasie premiery Cyberpunka do tego te recenzje, także teraz ludzie będą podchodzić do ich poprawek/dodatków czy nowych produkcji z dużą dozą niepewności i bez wielkiego entuzjazmu.
2
@Aragorn33 Oprócz tego, jeszcze dobrze pod względem potencjalnych rotacji, bo meczów trochę jest do rozegrania.
0
@mich_l Zgodzę się, nieraz z Twittera wyświetlają się różne wpisy użytkowników, mam tam konto i przewijają się młodych kobiet co wypisują, takie rzeczy, że zapomniały tego czy tamtego i bardzo się z tego smucą...
0
@Ls0811 W kółko to samo, wiadomo że PiS jest słaby jeśli chodzi o zarządzanie, są krętaczami, ale z drugiej strony nawet ich winą jest, że Putin blokuje transport morski z Ukrainy a Unia Europejska też jakiś czas temu zakazała importu ukraińskiej żywności i teraz blokuje to jeszcze Słowacja i Węgry.
1
@Rewolucja123 W pierwszym poście sam od tego zacząłeś, jak dla mnie na ten moment ciężko założyć co zrobić z tą dwójką, bo nie wiemy jak się potoczy u nich pełny sezon.
2
@Rewolucja123 Z decyzją lepiej poczekać do końcówki sezonu, wtedy będzie można lepiej porównać Felixa i Fatiego na przestrzeni większej ilości meczów rozegranych.
0
@Emhyr Bardzo możliwe, że będzie jak w ostatnich meczach, że gorzej wchodzili w pierwszej połowie, ale finalnie wygrywali.
0
@Arkon No właśnie jak dla mnie PiS nie jest tak prawicowy na jakich się kreują. Sam piszesz, jakie partie Ci się marzą a obecnie u nas takich 1:1 nie ma więc siłą rzeczy musiałyby się wyłonić nowe. Tobie się podoba taki wariant, komuś innemu więcej opcji politycznych, w końcu sam jesteś za demokracją.