0

@Kazragore Z tym się zgodzę, wtedy nie musielibyśmy widzieć tak często osób takich jak np. Kaczyński, Terlecki.

2

@Kazragore Nie tylko politycy, bo w organizacjach jak PZW (Polski Związek Wędkarski, podaje jako przykład) siedzą starsze osoby, żyjące ze składek członkowskich innych osób, za bardzo zmian nie chcą dopuścić a wiadomo, że po pewnym okresie coś trzeba poprawić, itd.

2

@Arkon Część osób jest zmęczonych PiS i PO, przez co chce zmian więc każdy nowy twór zazwyczaj dostaje kilka/kilkanaście procent poparcia. Po za tym PiS i PO są daleko za Demokratami i Republikanami jeśli ich zestawić tak samo gorzej wypadają w odniesieniu do odpowiedników w UK.

1

@agaFCB Ja miałem zabiegi w czwartek to piątek brałem wolny, po weekendzie już mogłem pracować

1

@agaFCB Miałem, najgorzszy był dzień zabiegu i noc, później na drugi dzień znacznie lepiej. Ogólnie po usunięciu ósemki trochę czasu dziąsło się goi.

7

Według mnie jest na to szansa, jeśli wyszlibyśmy z grupy to będzie co najmniej 8 meczów a im dalej znajdziemy tym więcej więc Lewandowski może strzelić te 9 goli. Dzisiaj pierwsza okazja, myślę że gola lub dwa wbije dzisiaj.

0

@Kgorecki2500 Tak jak myślałem, co do przyjęcia euro przedstawiał jakieś argumenty za i jak to wpłynie na budżet, itd.?

1

@Saviola88 Wraca, bo myślą, że jego pojazd po Konfederacji działa
@Kgorecki2500 A odnośnie UE coś wspomniał w końcu, że są tam potrzebne reformy?

0

@Arkon Tyle, że w ten sposób umacniasz pozycję PiS i PO, jeśli nie chciałbyś dopuścić nowych partii w ogóle, jeśli zupełnie nowe miałyby urosnąć w siłę i je zastąpić to byłbym zdecydowanie za tym. Mi osobiście aż tak dużo lepiej się nie żyło za obecnej opozycji a komfort trochę lepszy był.

0

@MarcepanowyKsiaze Strona nie działa z linku, ale z głównej ich można wejść w artykuł

2

@Arkon Przecież od kilkunastu lat PiS i PO rozdają karty więc nieformalnie głównie to one rządzą na przemian w kraju i w przypadku jeśli obecna opozycja wygra wybory to liderem będzie PO czyli status zachowany. PO i PiS jakby tak mieli ciągle być na zmianę to nic dobrego nie wróży, musiały by dwie nowe partie wyrosnąć w sile, żeby one decydowały o scenie politycznej.
@Ojciec5tkidzieci o tym właśnie pisałem nieraz i moim zdaniem, długofalowo to lepiej dla Konfederacji by było nie wchodzić w koalicję z PiS a pozwolić przejąć władzę blokowi PO/TD/Lewica a w przypadku jak ich kadencja też nie będzie zbyt dobra to mogą zyskać większe poparcie jeszcze.

7

@JimMorrisonFCB Tak jak poprzednicy powiedzieli da się, po za wspomnianymi opcjami ja to kiedyś robiłem też przez program Alcohol 120%, zazwyczaj powinna być opcja w tych programach utwórz/nagraj obraz ISO i trzeba wybrać jako źródło płytę w napędzie.

0

@Death_voice A no to wiele wyjaśnia haha

4

@Firestone Jeszcze te odpowiedzi z profilu Polscy Ekolodzy...
Może eksperci wyjaśnią w jaki sposób takie działanie ma ratować planetę.

1

@Kidd To jest ta wiedza zyciowa.

1

@Rust_Cohle Ta promocja akurat szybko idzie, bo wystarczy, że się ma Starcoins i puszcza się rozdanie w ciągu kilkunastu sekund, do tego codziennie są dostępne losowania do darmowych spinów na kasyno, zawsze jakieś centy z tego wpadają też. A i grałem ten turniej z cyklu WCOOP wczoraj wieczorem.

2

@Rust_Cohle @escarabajo @Rompul i inni zainteresowani, graliście ostatnio deala jackpot na PokerStars? W nocy w końcu ktoś trafił po ponad roku, w puli było ponad 800k, wpadło za grę w niedzielę wieczorem za to prawie 31$.

1

@Kapitan hawk City pewnie wygra mecz jak to bywało przed przerwą reprezentacyjną

1

@fart Ja już nieraz o tym mówiłem, że PO bardziej skupia się na tym aspekcie atakowaniu PiSu i próbie gry w jej ruchach (jak np. takie agresywniejsze przesłania, nieraz tłumaczone przez zwolenników, że tylko w ten sposób można dotrzeć do ludzi) a dużo osób jest niezdecydowanych i nie oddadzą raczej na nikogo głosu.
@chosenone Po części tak, ale z drugiej strony następuje wymiana pokoleniowa, już widać po badaniach, że telewizja traci na rzecz internetu jeśli chodzi o odbiorców i przekaz, w ostatnich wyborach (tj. prezydenckie 2020 największą frekwencje jeśli chodzi o wiek była wśród osób w wieku 40-49 a najmniejszą u osób w wieku od 18-29 i o dziwo wśród seniorów, których przez ostatnie lata trochę też zmarło).

2

@macio_944 Nie wiem czy było tutaj, bo ostatnio rzadziej zaglądam, ale jak kogoś interesuje temat GTA 6
https://antyweb.pl/gta-6-wszystko-co-wiemy

1

@Rust_Cohle Presja to może być w niedzielę jak się turniej z WCOOP odpali pod wieczór

1

@Rust_Cohle Haha chodziło mi odnośnie wypowiedzi @Blantozaur

1

@Rust_Cohle Niech się ktoś z LR zgłosi, wszak tutaj tyle wybitnych, analitycznych głów i podejść do spraw jest, że ktoś da radę to udźwignąć z presją.

1

@John_Doe Jak dla mnie to niepotrzebne są w obecnej stronie tego typu wypowiedzi, jednak skoro sama UE wydaje zakaz importu produktów rolnych to Ukraina by musiała ich również oskarżyć a raczej nie widzę tego, żeby w ich sytuacji mieli robić zgrzyty z krajami zachodnimi.

1

2

@Colon Akurat w tej kwestii wiele pracy by nie miała.

3

@alone49 Tyle, że potencjalna koalicja z PiS dla Konfederacji to jest strzał w głowę i w perspektywie czasu na tym stracą więcej niż mogą zyskać na jednej kadencji z PiS. Moim zdaniem w takim wariancie, większość wyborców szybko by się odwróciła i Konfederacja spadła by poniżej progu wyborczego, co byłoby na rękę zarówno PiSowi jak i innym partiom, bo mają jednego opponenta mniej. W przypadku kiedy ani PiS ani PO nie będą mogli utworzyć rządu i nastąpi to wspomniane blokowanie przez Konfederację, wtedy pewnie będą kolejne przyspieszone wybory.

0

@Mezocyklon87 No to właśnie mówię, że z nimi mieli by ciężko.

5

@barcanawieki Obecnie to nasza kadra by się męczyła z tymi potęgami.

0

@Borneo Ale przecież to by PO wykorzystywała w kampanii, gdyby rzeczywiście Rosja mieszała przy wyborach a tego nie robią więc na to nie ma dowodów wprost, że do tego doszło, podobna sytuacja jak USA 2016 rok, bo też często to było poruszane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?