negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore Z tym się zgodzę, wtedy nie musielibyśmy widzieć tak często osób takich jak np. Kaczyński, Terlecki.
2
@Kazragore Nie tylko politycy, bo w organizacjach jak PZW (Polski Związek Wędkarski, podaje jako przykład) siedzą starsze osoby, żyjące ze składek członkowskich innych osób, za bardzo zmian nie chcą dopuścić a wiadomo, że po pewnym okresie coś trzeba poprawić, itd.
2
@Arkon Część osób jest zmęczonych PiS i PO, przez co chce zmian więc każdy nowy twór zazwyczaj dostaje kilka/kilkanaście procent poparcia. Po za tym PiS i PO są daleko za Demokratami i Republikanami jeśli ich zestawić tak samo gorzej wypadają w odniesieniu do odpowiedników w UK.
1
@agaFCB Ja miałem zabiegi w czwartek to piątek brałem wolny, po weekendzie już mogłem pracować
1
@agaFCB Miałem, najgorzszy był dzień zabiegu i noc, później na drugi dzień znacznie lepiej. Ogólnie po usunięciu ósemki trochę czasu dziąsło się goi.
7
Według mnie jest na to szansa, jeśli wyszlibyśmy z grupy to będzie co najmniej 8 meczów a im dalej znajdziemy tym więcej więc Lewandowski może strzelić te 9 goli. Dzisiaj pierwsza okazja, myślę że gola lub dwa wbije dzisiaj.
0
@Kgorecki2500 Tak jak myślałem, co do przyjęcia euro przedstawiał jakieś argumenty za i jak to wpłynie na budżet, itd.?
1
@Saviola88 Wraca, bo myślą, że jego pojazd po Konfederacji działa
@Kgorecki2500 A odnośnie UE coś wspomniał w końcu, że są tam potrzebne reformy?
0
@Arkon Tyle, że w ten sposób umacniasz pozycję PiS i PO, jeśli nie chciałbyś dopuścić nowych partii w ogóle, jeśli zupełnie nowe miałyby urosnąć w siłę i je zastąpić to byłbym zdecydowanie za tym. Mi osobiście aż tak dużo lepiej się nie żyło za obecnej opozycji a komfort trochę lepszy był.
0
@MarcepanowyKsiaze Strona nie działa z linku, ale z głównej ich można wejść w artykuł
2
@Arkon Przecież od kilkunastu lat PiS i PO rozdają karty więc nieformalnie głównie to one rządzą na przemian w kraju i w przypadku jeśli obecna opozycja wygra wybory to liderem będzie PO czyli status zachowany. PO i PiS jakby tak mieli ciągle być na zmianę to nic dobrego nie wróży, musiały by dwie nowe partie wyrosnąć w sile, żeby one decydowały o scenie politycznej.
@Ojciec5tkidzieci o tym właśnie pisałem nieraz i moim zdaniem, długofalowo to lepiej dla Konfederacji by było nie wchodzić w koalicję z PiS a pozwolić przejąć władzę blokowi PO/TD/Lewica a w przypadku jak ich kadencja też nie będzie zbyt dobra to mogą zyskać większe poparcie jeszcze.
7
@JimMorrisonFCB Tak jak poprzednicy powiedzieli da się, po za wspomnianymi opcjami ja to kiedyś robiłem też przez program Alcohol 120%, zazwyczaj powinna być opcja w tych programach utwórz/nagraj obraz ISO i trzeba wybrać jako źródło płytę w napędzie.
0
@Death_voice A no to wiele wyjaśnia haha
4
@Firestone Jeszcze te odpowiedzi z profilu Polscy Ekolodzy...
Może eksperci wyjaśnią w jaki sposób takie działanie ma ratować planetę.
1
@Kidd To jest ta wiedza zyciowa.
1
@Rust_Cohle Ta promocja akurat szybko idzie, bo wystarczy, że się ma Starcoins i puszcza się rozdanie w ciągu kilkunastu sekund, do tego codziennie są dostępne losowania do darmowych spinów na kasyno, zawsze jakieś centy z tego wpadają też. A i grałem ten turniej z cyklu WCOOP wczoraj wieczorem.
2
@Rust_Cohle @escarabajo @Rompul i inni zainteresowani, graliście ostatnio deala jackpot na PokerStars? W nocy w końcu ktoś trafił po ponad roku, w puli było ponad 800k, wpadło za grę w niedzielę wieczorem za to prawie 31$.
1
@Kapitan hawk City pewnie wygra mecz jak to bywało przed przerwą reprezentacyjną
1
@fart Ja już nieraz o tym mówiłem, że PO bardziej skupia się na tym aspekcie atakowaniu PiSu i próbie gry w jej ruchach (jak np. takie agresywniejsze przesłania, nieraz tłumaczone przez zwolenników, że tylko w ten sposób można dotrzeć do ludzi) a dużo osób jest niezdecydowanych i nie oddadzą raczej na nikogo głosu.
@chosenone Po części tak, ale z drugiej strony następuje wymiana pokoleniowa, już widać po badaniach, że telewizja traci na rzecz internetu jeśli chodzi o odbiorców i przekaz, w ostatnich wyborach (tj. prezydenckie 2020 największą frekwencje jeśli chodzi o wiek była wśród osób w wieku 40-49 a najmniejszą u osób w wieku od 18-29 i o dziwo wśród seniorów, których przez ostatnie lata trochę też zmarło).
2
@macio_944 Nie wiem czy było tutaj, bo ostatnio rzadziej zaglądam, ale jak kogoś interesuje temat GTA 6
https://antyweb.pl/gta-6-wszystko-co-wiemy
1
@Rust_Cohle Presja to może być w niedzielę jak się turniej z WCOOP odpali pod wieczór
1
@Rust_Cohle Haha chodziło mi odnośnie wypowiedzi @Blantozaur
1
@Rust_Cohle Niech się ktoś z LR zgłosi, wszak tutaj tyle wybitnych, analitycznych głów i podejść do spraw jest, że ktoś da radę to udźwignąć z presją.
1
@John_Doe Jak dla mnie to niepotrzebne są w obecnej stronie tego typu wypowiedzi, jednak skoro sama UE wydaje zakaz importu produktów rolnych to Ukraina by musiała ich również oskarżyć a raczej nie widzę tego, żeby w ich sytuacji mieli robić zgrzyty z krajami zachodnimi.
1
@John_Doe Możliwe, że zakaz importu przez kraje UE zostanie nadal przedłużony:
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-unijny-komisarz-zlozyl-wniosek-ws-przedluzenia-zakazu-import,nId,7023200#crp_state=1
2
@Colon Akurat w tej kwestii wiele pracy by nie miała.
3
@alone49 Tyle, że potencjalna koalicja z PiS dla Konfederacji to jest strzał w głowę i w perspektywie czasu na tym stracą więcej niż mogą zyskać na jednej kadencji z PiS. Moim zdaniem w takim wariancie, większość wyborców szybko by się odwróciła i Konfederacja spadła by poniżej progu wyborczego, co byłoby na rękę zarówno PiSowi jak i innym partiom, bo mają jednego opponenta mniej. W przypadku kiedy ani PiS ani PO nie będą mogli utworzyć rządu i nastąpi to wspomniane blokowanie przez Konfederację, wtedy pewnie będą kolejne przyspieszone wybory.
0
@Mezocyklon87 No to właśnie mówię, że z nimi mieli by ciężko.
5
@barcanawieki Obecnie to nasza kadra by się męczyła z tymi potęgami.
0
@Borneo Ale przecież to by PO wykorzystywała w kampanii, gdyby rzeczywiście Rosja mieszała przy wyborach a tego nie robią więc na to nie ma dowodów wprost, że do tego doszło, podobna sytuacja jak USA 2016 rok, bo też często to było poruszane.