negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 Był już temat poruszany niejednokrotnie, zostawię do przejrzenia wpisy z moim komentarzem w porównaniu do rządów z ostatnich lat, jak jesteś zainteresowany:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13427977#comment-13429158
2
@Kidd Największe poparcie ma opcja nic nie wybieram od wielu lat, bo zazwyczaj 40% bądź więcej osób nie chodzi na wybory, koniec analizy.
0
@Sawik_10 Czyli waga średnia, zobaczymy co pokaże on
0
@Aragorn33 Może nie zwracają tak uwagi na to co robi sztab przez te zawirowania z budżetami, pensjami, rejestracją nowych zawodników itd. Odnoszę wrażenie, że w Barcelonie pewne rzeczy są od kilku lat źle robione bądź nie zwraca się uwagi.
0
@barcelonaLM Ale jak już robią na przykład przysiady ze sztangą to obciążone są nogi więc to wpływa na mięśnie nóg a przy nieprawidłowym wykonywaniu ćwiczeń można odnieść uraz/kontuzje. Więc nie do końca zgodzę się z tym stwierdzeniem, że nie mają dobrze ćwiczyć.
0
@Sawik_10 Do 40 lat mogą jeszcze walczyć zawodnicy obecnie, później już zakończenie kariery bądź trenowanie nowych zawodników.
1
@Kidd Najlepiej zrobić taki temat z codzienną aktualizacją i analizami.
1
@Kidd Narazie są zajęci po raz n-ty analizą słupków poparcia i dla kamuflażu jakiś poboczny wątek
1
@Kidd parę dni przerwy się zrobiło, ale widzę, że tematy te same się utrzymują a eksperci dziwne, że jeszcze o Prigożynie nie wspomnieli mając taki blok polityczny
2
@Kidd Aż dziwne, że tutaj nikt jeszcze nie spróbował partii utworzyć, skoro tak wielu zainteresowanych tematem polityki jest, ale spokojnie zaraz pojawi się wpis, nie chcesz, nie czytaj, itd.
3
@Kidd Tematy zazwyczaj w kółko wracają jak wczoraj odnośnie handlu w niedzielę, za tydzień sklepy będą otwarte więc będzie tu powtórka z rozrywki, panel tematyczny z wyborów, gdzie praktycznie większość poglądy bez zmiennie, może na palcach jednej ręki by policzył co rzeczywiście ktoś się przekonał do zmiany i inne tematy, które wracają jak bumerang albo przy meczu narzekanie i narzekanie na narzekających. Za rok się by tu weszło i to samo by było pewnie, z tym że może ktoś nowy by doszedł albo odszedł ktoś z dotychczasowych użytkowników.
3
@Kidd Aż szkoda komentować nawet czas chyba na dłuższą przerwę
0
@tbas Spokojnie w tym okresie też dziennikarze będą podkręcać potencjalne transfery, nie tak jak teraz, ale zawsze coś się trafia u nich.
2
@Luciano99 Z tej okazji trzeba to napisać...
Kiedyś to było
0
@matirix20 Nie haha ale wjechał podział puli jak wyżej napisałem
1
@ElTomas @Rust_Cohle na GGPoker ludzie lubią grać kupy, niedawny turniej gram squeeze all in preflop z AK gość cold call z 44
1
@ElTomas Znaczy wrzuciłem all in na flopie i sprawdził mnie tam z tym, po tym jak w multiway zagrał raise vs cbet
0
@Rust_Cohle Właśnie nie miał drawu żadnego tylko parę asów na flopie
3
@ElTomas Tym razem nie, ale dama na turn i walet na river, i podział puli
3
Turniej na Ggpoker z QJ trafiam flop AKT czyli nutsowy strut, gość się stackuje z A4, jak myślicie co się stało do rivera?
@Rust_Cohle @escarabajo @MesQueUnClub_87 @Janas11224
2
@ToWinaSedziego No bo przecież elita może używać tego typu sformułowań, bo jak twierdzą ich zwolennicy w ten sposób tylko dotrą do tych "najbardziej prostych" a inni jak tak robią to zaraz wytykają. Jak tak wyglądać będzie cały czas polityka, że tamtych nie wybierajcie bo są bee to nigdy w tym kraju dobrze nie będzie.
1
@michal26 No tak to często bywa, że zdrada jest skutkiem jakiegoś ciągu wydarzeń a część kobiet (nie mówię, że wszystkie, bo zaraz elita uaktywni się i powie, że wrzuca się do jednego worka) nie powie wprost o swoich uczuciach, potrzebach i mężczyzni będą robić rzeczy, które nie przyniosą poprawy w związku. Też się mogą zdarzyć przypadki po obu stronach, że ktoś jest narcystyczny i może zdradzić partnera/partnerkę, żeby podbić swoje ego. Wypalone związki albo ciągnięte mimo, że jest spora różnica poglądów, itd. przy przeciąganiu relacji też może przyczynić się do zdrady.
0
@tomek8756 @Medium wrzucił post trochę niżej o zrzuceniu z piedestału jak kobieta się starzeje i traci urodę itd.
1
@Kidd Ja przed sezonem zastanawiałem się czy nie postawić na to, że Legia wygra Ekstraklasę, im dawałem największe szanse na to w tym sezonie.
0
Ciekawa informacja odnośnie najbogatszych ludzi na świecie:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-mniej-milionerow-na-swiecie-musk-stracil-dziesiatki-miliardo,nId,6966943#crp_state=1
Zuckenberg stracił trochę na rozwoju Metaverse, Musk po zakupie Twittera akcje i wartość jego też spada, ale są też inne różne powody takiemu zjawisku.
1
@Kidd Z jednej strony jak Legia odpadnie to będzie mieć większe szanse na wygranie Ekstraklasy przy występach Rakowa i Lecha w europejskich rozgrywkach. Sam uważam, że raczej Legia odpadnie dzisiaj.
1
@Aragorn33 No tu racja, bo póki co to sędziowie mimo wszystko są traktowani z taryfą ulgową a poziom sędziowania też wpływa w pewnym stopniu na jakość ligi. Więc tak jak wspomniałeś, musi coś się dużego wydarzyć, bo tak to będzie jak zawsze, ktoś tam coś powie po złych decyzjach sędziowskich i przeminie to niedługo z wiatrem.
0
@burza1982 Kupował go akurat inny zarząd jeszcze, może kwota mogła by być wyższa, ale za rok mógł odejść za darmo i jeszcze bardziej stratny byłby klub.
0
@Sulimo Robi co chce, Zuckenberg też traci na tym rozwijaniu Metaverse a dalej w to idzie
0
@Firestone Z jednej strony racja, z drugiej jednak Barcelona ma od dawna problem ze sprzedażą, a te transfery od nas za wyższe kwoty nie często się jednak trafiały.