0

@Borneo Masz jakieś dowody, że Rosja mieszała w wyborach w 2015 roku?

2

@Borneo To, że rządy PiS są słabe to wiadome, ale nie wszystko co tam złe jest tylko przez nich i Orbana. Dlaczego ekolodzy z UE dogadywali się z Putinem, żeby wprowadzić główne źródło ogrzewania gaz i odejście od drewna? Teraz jak konflikt wybuchł na Ukrainie to już zmiana narracji i pompy ciepła. Jedna z wysoko postawionych osób została zatrzymana w związku z oskarżeniem o korupcję z udziałem Kataru (w zeszłym roku informacja o tym była). Te same chwalone kraje Zachodu po zajęciu Krymu przez Rosję w 2014 roku, gdzie przywódcy zarzekali się, że nie będzie handlu bronią z Rosją, sami sprzedawali wyposażenie militarne, tłumacząc że mogli w sumie to robić. Nie wszystkie pomysły mi się w UE podobają jak te co chcieli by zrobić zakaz zbierania np. grzybów, jagód z lasu (swego czasu było spotkanie z jednym urzędnikiem na ten temat). To, że PiS zgodził się na warunki, postanowienia i ich nie chce zobowiązać to już inna kwestia.

0

@Borneo No i to jest właśnie kolejny problem na przykładzie UE, bo jest tylko dyskusja czy być w UE czy nie, ale nikt nie porusza aspekty, że pewne rzeczy wymagają tam zmian. Niektórzy sami zwolennicy sami wprost przyznają, że gospodarczo UE jest USA, Chinami. Też chcą pewnych zmian. Większość obstawiam, że chce pozostać w Unii spokojnie, tylko że tam też muszą się zmienić pewne rzeczy, z korzyścią dla wszystkich krajów wspólnoty.

0

@Awtameok_Klana Nie mówię, że był dobry, tylko porównałem go z Kuleszą, zgodzę się, że ogólnie słabo zarządzał, ale minimalnie lepiej niż obecnie Kulesza, bo jest jeszcze gorzej. Kulesza wydaje mi się, że nie ma pomysłu jak z tej sytuacji wyjść i pewnie będzie ciągnięta agonia.
Do tego dochodzą jeszcze dziennikarze, którzy też swoje dokładają i wygląda to tak jak wygląda obecnie.

0

@Mario96w Szczerze taka seria i tak była by lepsza tutaj niż większość dyskusji.

1

Tutaj zmiana trenera niewiele pomoże, bo gra jest bardzo słaba obecnie a i PZPN to już od lat potrzebuje zmian gruntownych. Zresztą to wiele mówi, że Boniek, który jakby sam nie wiedział co pisze często m.in. na Twitterze i tak był lepszy od Kuleszy. Może brak awansu na Euro mocno tam wstrząśnie, ale póki będzie to tak wyglądać jak od wielu lat to dalej będzie stanie w miejscu lub gorzej.

4

@hayek No tak, bo z jednej strony będzie nagonka na agresorów i aktywiści dostaną wsparcie. Mnie zastanawia co im daje blokowanie dróg itd. Myślą, że ludzie przestaną/ograniczą jazdę samochodami, itd.? Moim zdaniem tylko wywołują u części (w sumie u większości) osób negatywne emocje u tych, którzy jeżdżą a to się nie przełoży, żeby mieli osiągnąć swój cel.

2

@Firestone Dokładnie, PZPN to chyba jedna z najgorszych organizacji sportowych w naszym kraju. Po za sportem, znalazły by się też inne polskie związki do zaorania również.

0

@Antajbandaj Niektórzy w tym roku również słuchają radia, np. internetowego lub nawet klasyczne widuje czasami.

9

Człowiek wrócił po kilku dniach na LR zobaczyć co się dzieje i trzeba ponownie wrócić na przerwę

0

@Kondziubarca Z jednej strony grupa nietrudna w teorii, ale z drugiej każdy pamięta, że przez dwa ostatnie sezony nie udało się wyjść z grupy i awansować a do tego w tym sezonie odeszło kilka osób jak m.in. Alba, Busquets, Dembele a przyszli też nowi więc jest trochę zmian w kadrze i z tego powodu też myślę, że taka wypowiedź padła.

0

@luka1995 Nie miałbym nic przeciwko, choć do tego momentu czeka drużynę dużo pracy, jeśli trafiliby na Bayern, bo to nie będzie łatwe starcie.

0

Fajna grupa się trafiła, trzeba wyjść z grupy i awansować do fazy pucharowej,zawsze przy okazji wpadnie kilka milionów euro.

0

@MesQueUnClub96 Nie no, na to nie ma szans, żeby Atletico takie warunki zaakceptowało.

1

@Kidd losowanie grup LM, analizy i kłótnie o dzieci i tak się kręci na tej LR jak w wehikule czasu.

0

@HavertzKai Sam kiedyś trenowałem na siłowni cykl jeden dzień treningu klatka i triceps, drugi nogi i brzuch, trzeci plecy, barki i biceps. Dobrze jest też urozmaicać ćwiczenia w trakcie kolejnych sesji, żeby dać nowy impuls mięśniom i co jakiś czas można zmienić trochę cykle treningowe.

0

@tomcias10 Będzie jeszcze gorzej myślę, bo wraz z rozwojem AI będzie coraz więcej filmów, materiałów stworzonych przy udziale sztucznej inteligencji, które ciężko będzie odróżnić od tego czy prawdę przedstawiają więc będzie spore pole do manewru manipulacji.
Co do sytuacji zgadzam się, że nie potrzebny był ten gest przez Rubialesa.

0

@tbas Zależy od warunków wypożyczenia, jak korzystne dla klubu i piłkarza to byłbym za tym, najważniejsze, żeby sporo minut mógł rozegrać, żeby sprawdzić jak sobie poradzi, najlepiej w klubie, który nie walczy co rok o najwyższe trofea, bo presja może swoje zrobić.

1

@Janas11224 Spokojnie, zaraz eksperci prozachodni to wyjaśnią i i argumentują.

2

@KamQiX Tyle, że jakby same te słowa papież wypowiedział znacznie lepiej by brzmiało niż wraz z tymi "spadkobiercami" carów, którzy brali udział w wojnach, mieli poglądy imperialistyczne niż pokojowe. Moim zdaniem nie potrzebne zupełnie było to dodanie tego wątku. Tak samo jak to sformułowanie z "szczekaniem NATO". Pewnych kwestii lepiej nie wypowiadać, bo potem dziwota, że ludzie różnie na to patrzą.

1

@Popitek12 Przykłady z CM Punk, The Elite itd. pokazuje, że Tony Khan nie jest bardzo dobrym szefem tam, zresztą wcześniej jak zarządzał jednym z klubów piłkarskich to też odczucia kibiców były nie za najlepsze.

0

@fotohobby Tak gdzieś spotkałem taką informację, ale nie wiedziałem czy prawdziwa więc nie nie byłem pewny tego. Coś znalazłem na szybko informacje o wrogim nastawieniu władz do chrześcijaństwa i islamu. Mówisz też o bogactwie, ale czy to gonienie za nim, ludzie mający coraz mniej czasu dla siebie sprawia, że będzie tak wszystko idealnie? Czy trudno czy łatwo to zależy, bo ostatnim czasem dużo również wywołują dyskusji z negatywnym nastawieniem na różne religie i że to samo zło jest i uważają, że jak zniknęły by całkowicie to każdy byłby szczęśliwy, ja jestem zdania,że nie, bo jak sam zauważyłeś są inne podłoża konfliktów.
@Hasszz Były wojnę na tle religijnym owszem wiem to, mi chodzi z punktu widzenia jednostki, bo większość pojedynczych osób nie stara się kontrolować kogoś przy użyciu wiary.

0

@fotohobby Tyle, że przed 70 laty wojny światowe bardziej też miały podłoże inne niż religijne, też wynikały z pobudek egoistycznych, władzy, itd. Zresztą jak sam wspomniałeś o różnicach kulturowych te też będą coraz bardziej się zaznaczać jak na przykładzie Francji można było zauważyć, im więcej różnych imigrantów tym większe ryzyko potencjalnych konfliktów. W Chinach jeśli się nie mylę jest zakaz wyznawania jakiejkolwiek religii, też się szybko kraj rozwija, ale czy są ludzie w pełni zadowoleni? Ja w swoim życiu nie miałem z innymi osobami jakiś konfliktów na tle religijnym, jeśli już wypadały to na innych polach bardziej.

2

@Hasszz Uwielbiam ten argument jako miałoby kontrolować ludzi. Sam jestem osobą wierząca, praca, rodzina, czas wolny itd. To że pójdę do kościoła raz w tygodniu, pomodlę się w jaki sposób ma mnie kontrolować? To, żeby nie zabijać czy nie kraść to wiadomo bez dekalogu. Pomagam jak mogę gdy ktoś potrzebuje wsparcia. Dobrze, że wszystkie zdobycze nauki to takie dobrodziejstwa jak bomby atomowe np.

2

@fotohobby Tyle, że wiele osób myśli, że jakby nie było religii żadnych to byłoby meritum na wszystkie problemy i nie było by żadnych konfliktów a tak na pewno by nie było, bo są na różnych płaszczyznach. Tak kościół, religie mają swoje ciemne plamy na swojej historii. Jednak dużo młodych obecnie osób deklaruje się jako niewiedzących i czy to zmieniło coś na lepsze? Według mnie nie, bo dalej ludzie mają różne problemy, konflikty, itd.

1

@Firestone Te hiszpańskie federacje piłki nożnej, zarządzanie tam itd. coraz bardziej przypomina jakiś cyrk

1

@Kidd Tylko, że zazwyczaj kończyło się tak, że ktoś się wybijał spoza tej dwójki na 15% +/- i później jak gdyby nie wiedzieli co z tym zrobić, jak to pociągnąć dalej i zjazd w dół, może to jest właśnie problemem.

1

@Kidd No bo dużym graczom jak PiS czy PO to na rękę, bo mają największe poparcie więc kreują takie najeżdżanie na siebie w ten sposób utwierdzając swoich wyborców przy sobie

0

@Kidd Bardziej partie skupiają się na atakowaniu innych i próbie wytrącenia wyborców niż budowę swoich zwolenników, ciekawy schemat został przedstawiony w wyborach w serialu Plebania z 10/11 sezonu, fakt że to serial tylko i lokalne stanowisko burmistrza, ale tam było stwierdzenie jak najbardziej prawdziwe, że nie da się trafić do wszystkich wyborców i warto się skupić na własnym wizerunku i potencjalnych wyborców niż atakowaniu przeciwników politycznych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?