negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Tego na pewno nie powiedzą, wiadomo, że tego typu są to czołgi:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/militaria/armia-rosji-dostala-nowe-czolgi-na-liscie-min-najnowsze-t-90m/4t5wwrc
0
@mordini123 Ciekawe jest to, że ten zabieg jest robiony przed planowaną walką jednego z pupilków Dany Connora.
1
@JimMorrisonFCB Na RMF24 też nie widzę takiej bieżącej relacji tylko bardziej pojedyncze informacje jak tutaj:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-masakra-rosyjskiego-pancerza-pod-awdijiwka-trwa-bicie-glowa-,nId,7082847#crp_state=1
1
@Arkon Jeszcze analizuje kandydatów z list w moim okręgu z obu partii.
1
Jak to oglądałem od razu pomyślałem o @Luciano99 wraz z ekipą:
1
@Arkon Tutaj u mnie w sumie podobnie na pierwszych miejscach Konfederacja i Trzecia Droga a z większą różnica dalej inne partie, PiS na końcu w każdej z trzech co robiłem.
3
@MesQueUnClub_87 A mówiłem, że La Rambla jest jak wehikuł czasu, pewne tematy, komentarze lubią wracać z podobną mocą jak poprzednio.
1
@pioz123 Właśnie, skandal
0
@mordini123 W sumie to na każdym profilu w mediach społecznościowych partii, w zależności której konto jest to ta wygrała.
2
@TheNekro94 No właśnie ja też nie zgadzam się z tymi ocenami.
1
@Kgorecki2500 Na stronie wiadomości WP też to widnieje z opisem więc tak.
2
@Kidd Od takich rzeczy się zaczynają duże bogactwa i potężne interesy...
4
Ocena debaty przez ekspertów z WP
0
Memy po debacie wyborczej w TVP
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/najlepsze-memy-po-wyborczej-debacie-antybohaterem-tvp/sw5mdel?utm_source=www.komputerswiat.pl_viasg_komputerswiat&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2
7
@Johnnie_Walker To wygląda na sarkazm a nie potwierdzenie i zgoda z tym co nie @Kidd
1
@Rewolucja123 No właśnie ktoś musi ruszyć mocniej z tym tematem, to może jak nabierze tempa to przyniesie jakieś skutki chociaż.
0
@Rewolucja123 A to, że sędziowanie w La Liga jest słabe zazwyczaj od lat to wiadome, dziwne że jakoś niewiele z tym robią.
0
I teraz jak Tusk po Morawieckim, przydałoby żeby powiedział, że to m.in. Morwaiecki jako jego doradca był za podwyższeniem wieku w jego rządzie.
0
@michal26 Moim zdaniem nie
7
@Luciano99 Piękna robota, widać że wehikuł czasu z FCBarca/La Rambla zadziałał na @Comentateiro, bo mimo wieku rusza się żwawo, teraz już wiadomo czego chciał się odmłodzić.
0
@Emhyr Dokładnie za tydzień będzie wiadomo jakie będą realne wyniki.
0
@michal26 Już to widzę, jak zwolennicy PO/TD/Lewicy mieli by wybrać prezydenta np. z PiS mając większość w rządzie. Dalej głosowanie będzie na własnego kandydata a trzeba też pamiętać, że aby przegłosować weto prezydenta potrzeba 3/5 głosów w Sejmie, a tyle te trzy partie łącznie nie będą mieć moim zdaniem i by musieli prosić o pomoc Konfederację w tej kwestii.
2
@Emhyr Sondaż ten z Interii rozumiem? Ja dzisiaj wrzucałem dwa inne to Lewica jest na piątej pozycji.
1
@JimMorrisonFCB I do celu... dla przykładu gość w terenie zabudowanym chciał wyprzedzać autobus i samochód, gdzie co chwila są zakręty i zaczął wyprzedzać samochód, po czym trochę przystopował na przeciwnym pasie, bo nie widział czy może autobus wyprzedzić... inny z kolei przyspieszył na zabudowanym terenie i cyk wyprzedzanie na podwójnej ciągłej.
4
@fart No ostatnio to widzę znacznie więcej różnych "mistrzów jazdy".
0
@Criss18Barca Na innych sondażach widać jednak TD na trzecim miejscu np.
https://forsal.pl/gospodarka/polityka/artykuly/9316448,kto-wygra-wybory-oto-najnowszy-sondaz.html
Albo
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2023/sondaze/news-rzad-utworzy-opozycja-najnowszy-sondaz-wyborczy,nId,7076375#crp_state=1
Okaże się w niedzielę jak będzie rzeczywiście, ale myślę, że TD będzie miało conajmniej te 8%.
0
@Trojanek23 Piękne te zdania były często powtarzane heh
0
@TheNekro94 Wrócimy mocniejsi
1
@TheNekro94 Podejrzewam, że ładną kolekcję by się zrobiło z tego typu wpisów.
0
@FutbolFan Kiedyś chyba widziałem podobny Twój wpis o takiej tematyce, bo sam się wypowiadałem również pamiętam. Nie każdy kto wierzy od razu szczuje i jest wrogo nastawiony do innych, itd. ale są osoby, które wykorzystują to dla własnych korzyści, jak wiele innych rzeczy.