1

@Luciano99 Widać, że rozwijasz różne branże, jeszcze dajesz szansę innym, prawdziwy filantrop i przedsiębiorca...

0

@Rewolucja123 To akurat już dawno powinno nastąpić a ten temat w klubie został zaniedbany.

0

@Midast Mimo, że sam nie lubię Tebasa, zgodzę się z tym, że socios w ostatnich latach zawiedli trochę (tak jak pikniki poniekąd).

2

@michal26 Dzięki za oznaczenie. Sam nigdy nie głosowałem na partie z Lewicy. Moje odczucia co do kampanii wyborczej ich są podobne jak Twoje. Też uważam, że ta Dziemanowicz-Bąk jest jedną z najlepiej prezentujących się tam osób (jak ją zestawić np. z Żukowską to różnica jest spora). Czarzasty bardzo często występował w tych śniadaniach Rymanowskiego, w Polsat News z tego co kojarzę. Trzeba poczekać jak koalicja podzieli się resortami, ale moim zdaniem już lepiej jakby wzięli m.in. to ministerstwo zdrowia i sprawy mieszkaniowe niż bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne (zresztą większy głos będą mieć KO i TD w tej koalicji a resorty bezpieczeństwa są najbardziej kluczowe).
@Aragorn33 jest tu trochę osób głosujących na Lewicę, także może ktoś z nich jeszcze tu coś napisze

0

@AxelF No jak widać nie każdy, bo sam jak napisałem wolę postawić na odpowiednią edukację seksualną i tam nie dodałem jeszcze w poprzednim poście, że w wariancie kiedy płód/dziecko jest całkowicie zdrowe, bo w takim wariancie jeśli nie ma wad, ciąża nie jest efektem gwałtu i nie zagraża życiu kobiety to ja nie jestem zwolennikiem aborcji na żądanie.

0

@Fake69 Gala ma być w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i przez to taka godzina.

0

@Fake69 Główna karta ma wystartować o 20:00 naszego czasu.

0

@juarez Na Polsat Sport lub eFortuna można obejrzeć, ja mam pakiet podstawowy z CP tam jest Polsat Sport. A online pewnie na różnych pakietach mają dostępny Polsat Sport także nie powinien być to duży koszt. Na Polsat Box Go jest dostępny tam się płaci kilka złotych za miesiąc i możesz na cały rok wziąć i oglądać za tym inne gale UFC w ciągu roku.

1

@Kidd Ogólnie to na kogo byśmy nie trafili w barażach nie będzie łatwo

0

@against_modern_football Tam są "mistrzowie" nie przebijać przed flopem z AA czy KK by zagrać raise na flopie i wyrzucić wszystkie potencjalne blefy u przeciwnika...

0

@Trojanek23 Obecnie PS i GGP online

0

@Trojanek23 Mam na myśli niższe stawki i 6 osobowe stoły. Tam chcesz maksymalizować value a gracze częściej są pasywni niż agresywni co sprawia, że więcej procent czasu big blind zagra check a jak do niego dorzuci jedną lub dwie osoby przez co masz limpowana kilkuosobową pulę a jeszcze jak spadnie niekorzystny board to trzeba odpuścić mimo posiadania asów.

1

@KamQiX A jak wjedzie jeszcze montowanie materiałów przez AI na szerszą skalę to będzie większe pole manipulacji przez internet.

4

Jak widzę tych limpujacych graczy z asami preflop przy stołach to porównał bym to do podejścia do fajnej dziewczyny na ulicy, w galerii, itd. stanąć czy usiąść obok niej i czekanie aż sama zagada, zainicjuje akcje.
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul @escarabajo @Kidd @MesQueUnClub_87 @Janas11224 @chavez

1

@Bykunn Obecnie na dużej ilości skrzyżowań/przejść dla pieszych z sygnalizacją świetlną jest monitoring więc jak dla mnie głupotą jest wyprzedzać tym bardziej w takich miejscach a czasami może gdzieś też nieoznakowany samochód policyjny jechać. Jak dla mnie to czasami ludzie sami się proszą o większe wydatki robiąc w ten sposób.

1

@bartekvisca Moje zdanie jest podobne co do @kaamil1910 w kwestii aborcji nienarodzonych dzieci/płodów. Ale patrząc też na chłopski rozum chyba lepiej jest zabezpieczyć się odpowiednio w trakcie stosunku czy poprzez prezerwatywy lub tabletki antykoncepcyjne (tak wiem, 100% pewności nie dają), ale z drugiej strony są pary co regularnie współżyją i dzieci nie mają, kobiety nie zachodziły w ciążę. Co więcej jak aborcja jak każdy zabieg czy operacja może przynieść jakieś komplikacje (w mniejszym lub większym stopniu) też się zdarzają u kobiet psychiczne urazy po aborcji, do tego koszty są większe niż w przypadku środków antykoncepcyjnych więc moim zdaniem lepiej postawić na odpowiednią edukację seksualną niż iść w kierunku aborcji na żądanie/zawołanie.

1

@michal26 Dzięki za oznaczenie.
Do tej debaty Petru-Mentzen szło nawet dobrze jeśli chodzi o poparcie, po tym wydarzeniu zaczął się poniekąd marazm, przespanie kilku tygodni, do tego doszła niesprawdzona dobrze lista kandydatów do wyborów i teksty Korwina odnośnie pedofilii. Już to mówiłem nieraz, przy rozpoczęciu budowy poparcia i dużym doświadczeniem partii pozostałych, które się dostały do parlamentu oraz to, że mają trzeba przyznać więcej czasu w mediach a co za tym idzie łatwiej wskazać błędy, potknięcia przeciwników politycznych to trzeba redukować je do absolutnego minimum a tu w kluczowym momencie wysypał się z tym worek. Co dalej? Trzeba szybko wyciągnąć wnioski i warianty są dwa jak dla mnie: wyrzucenie z partii mocno kontrowersyjnych i niesprawdzonych postaci albo stworzenie nowej partii ze zmienionym składem (myślę, że pójdą pierwszą opcją). Wiosną odbędą się wybory samorządowe i tutaj jest szansa, żeby zacząć odbudowywać poparcie. Wiadomo, że łatwo nie będzie, bo jeśli zawiąże się ten rząd koalicjantów z opozycji dotychczasowej to będą iść z tą falą sukcesu a wiadomo jak zazwyczaj ludzie głosują w większych miastach, ale jest okazja by wprowadzić trochę osób do działania lokalnego, tylko muszą to być ludzie ogarnięci i bez jakiś głupich "wystrzałów", tak żeby uzyskiwać poparcie można rzec od podstaw (dobra praca na rzecz samorządu, lokalnej społeczności może się przełożyć na kolejne wybory parlamentarne). Co do tematu mediów, moim zdaniem będą bardziej przychylne nowej koalicji rządzącej, może tak być, że pewne kwestie, wypowiedzi, babole będą pomijane. Jest też coś takiego jak pluralizm więc zgodnie z nim i Konfederacja i każda inna partia powinna mieć dostęp do mediów otwarty a co za tym idzie być zapraszana by dostać możliwość pokazywania się ludziom.

1

@FcPortoFan1999 Ale w poprzednim meczu z nimi przegrali więc jakiś progres jest...

1

@FcPortoFan1999 Ale za to ponad 40 minut utrzymali remis, poziom tych reprezentacji poszedł w górę, nie ma tak łatwo...

1

@Rust_Cohle Oj Rust, w pokera byś coś w końcu pograł a nie tylko te kupony...

1

@MesQueUnClub96 Wybory przysłoniły sukces naszego rodaka

1

@blakkudium Ładnie weszło

1

@ou7sider Ciężki mecz wydaje mi się, że będzie, ale stawiam jak jeden z przedmówców 2:1 dla Barcy

0

@Emhyr Spokojnie zaraz ktoś wyskoczy, że czego mają się nie cieszyć albo w jakim stylu.

4

@Peciak Właśnie w podobnym tonie Bosak dzisiaj mówił w wywiadzie do RMF24 m.in. odnośnie bezpartyjnych i pjj więc może pójdą tą drogą.

3

@macio_944 Już przewinęło się to dzisiaj, przypomniało się mi jak pod klubem raz czekaliśmy w kolejce przed wejściem też dziewczyny polewaly wódkę i się piło w kolejce, piękne czasy

1

@JimMorrisonFCB A to można w osobnym poście w odpowiedzi oznaczyć @michal26 możesz mnie też dodać to coś postaram się napisać również

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@KamQiX W końcu sami się nazywają NoName'y

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?