2

@VamosRakieta Nie będą się marnowały...

7

@tomek8756 Co bardziej śmieszne lub nie, ktoś pewnie się znajdzie, kto za to zapłaci...

3

@tomek8756 Jeszcze lepiej by wyglądało jakby ze wszystkich partii taką okładkę zrobić

0

@Lucerfi Raczej nawet najwięksi przeciwnicy Rosji nie biorą pod uwagę całkowitego rozpadu tego kraju, bo to stwarza spore niebezpieczeństwo i duże zmiany w geopolityce, już teraz w sumie Rosja gospodarczo jest mocno uzależniona od Chin a te też mają chrapkę na tereny Rosji bądź wykorzystać ją do swoich celów.

0

@Borneo Chodzi mi o to, że mają większe zasoby od Ukrainy, chcą ich wziąć na wyniszczenie patrząc na taktykę nawet kosztem strat u siebie, m.in. mają dużo więcej ludności w porównaniu do Ukrainy.

1

@Lucerfi Biden też z ostatnich relacji wynika, że straci poparcie również muzułmanów, gdzie w 2020 r. 70% tej grupy głosowało za Joe, przy słabnącym poparciu wsparcia dla Ukrainy w społeczeństwie, jeszcze dołączając konflikt Izraela z Hamasu, Biden czy ktoś z jego obozu, będzie tracił elektorat więc chyba będą się starali jakoś zakończyć konflikty przed wyborami z takim rezultatem, żeby poprawić notowania, w przypadku ciągnięcia się wojny na Ukrainie i Izrael vs Hamas to zdecydowanie na niekorzyść Bidenowi działa w mojej opinii.

1

@hayek Nie wiem czy sprawdziłby się wariant przedstawiany niedawno, że w Ukrainie mogło by zabraknąć ludzi do obsługi sprzętu w przypadku nowych dostaw. Moim zdaniem im dłużej wojna trwa tym lepiej dla Rosji, bo potencjał mają lepszy od Ukrainy a w USA też spada poparcie społeczeństwa do wspierania Ukrainy. Z drugiej strony wygrana Rosji w tym konflikcie też mogła by wpłynąć na destabilizację części krajów Europy, pewne wahania i ponownie większe zaangażowanie USA w sprawy związane z bezpieczeństwem Europy.

2

@maroon Ten program Natura 2000 wiele rzeczy ogranicza/zabrania na terenach nim objętym...

0

@MesQueUnClub_87 Jeśli te okresy się zestawi to racja, w porównaniu do kanapki drwala w tym 2013 czy 2015 roku to teoretycznie krócej trzeba pracować, by na nią zarobić (wtedy gdzieś koło dwóch godzin, teraz trochę ponad godzinę jeśli przyjąć tą najniższą stawkę za godzinę).

2

@marcin62 Oj warto będzie sobie przypomnieć tą grę.

0

@macio_944 No tak, mcdrive zdecydowanie dłużej schodzi w godzinach południowo/wieczornych.

1

@JimMorrisonFCB No zgadza się, mimo że ceny były zdecydowanie niższe, ale za to wynagrodzenie, nie pamiętam dokładnie jak w 2013 roku, ale w 2015 roku jak dorabiałem to najniższa stawka za godzinę była 7-8 zł brutto.

2

@macio_944 Tak choć nieraz jak byłem coś na szybko zamówić, np. kawę czy coś innego to szybciej zeszło zaparkować samochód, wejść do środka zamówić i poczekać niż na mcdrive stać w ciągu samochodów.

0

@RosjaninBut Dobrze powiedziane, w zeszłym sezonie chociażby często musieli odrabiać straty, zazwyczaj się udawało, ale to ryzykowne jest.

2

0

@Arys Teraz jeszcze więcej będą zbierać informacji i wstawiać reklam, jeśli ktoś zostanie przy darmowej wersji FB, więcej info tutaj na ten temat:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/kliknij-zle-a-zaplacisz-za-facebooka-masz-wybor-ale-jest-warunek/db7ev1h

0

@Cvzx W sumie póki co jakby ktoś wziął mecze tylko z tego sezonu dotychczas w grupie LM to tendencja spadkowa wyjdzie jeśli chodzi o formę, itd. ważne, że udało się trzy zwycięstwa zanotować i jesteśmy cały czas w grze o pierwsze miejsce w grupie. Bardzo ważne będzie co się wydarzy podczas przerwy reprezentacyjnej, oby nikt nie wypadł z kadry przez kontuzje/urazy.

0

@LukaszFan Zgadza się, akurat zapomniałem wspomnieć o tym, ciężki mecz był, wygrany, ale patrząc na przebieg ostatnich gier, wiele jest do poprawy.

0

Tak porównując dwa ostatnie mecze w LM z Szachtarem, pierwsza połowa dobrze zagrana i prowadzenie 2-0, w drugiej już gorzej, ale udało się utrzymać prowadzenie, wynik 2-1. Wczorajszy mecz zdecydowanie gorsza gra i porażka. Z Porto musi być przynajmniej remis, żeby bardziej na spokojnie podejść do ostatniego meczu w grupie.

7

@goldmetaxa O socios w sumie bardzo dobrze opisane zostało.

0

@Chucky Później postaram się na priv wysłać ile ja bym za niego wziął z krótkim opisem.

0

@Rust_Cohle Przypuszczam, że chociaż dwa z tych czterech meczy wygrają.

14

@Rust_Cohle Służby out, La Rambla in

0

@T^L 1000 zł za nisko też według mnie, za tyle jakby chciał sprzedać to już bym wolał przetrzymać i do użycia od czasu do czasu, nawet jak będzie nowy laptop a czasem może się na coś przydać w przypadku awarii coś sprawdzić. Co ciekawe ten model z takimi parametrami nowy już nie jest zbyt dostępny.

0

@Gibbon_FCB Z Porto minimum remis musi być, bo w przypadku porażki, nerwowy będzie ostatni mecz.

4

@JimMorrisonFCB Tutaj czasami dziwne rzeczy są zdejmowane wczoraj chyba @DonMatteo901 wrzucił filmik z posłanką Kingą Gajewska jak się nie mylę, gdzie tam jechała samochodem z kimś tam i pojawił się mąż z dziećmi to po kilkunastu minutach już nie było.

0

@Chucky Jak długo on był używany, jakie parametry ma dokładniej pamięć RAM?

2

@mekston To porównanie to jak Poloneza z Ferrari zestawić np.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?