negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VamosRakieta Nie będą się marnowały...
7
@tomek8756 Co bardziej śmieszne lub nie, ktoś pewnie się znajdzie, kto za to zapłaci...
3
@tomek8756 Jeszcze lepiej by wyglądało jakby ze wszystkich partii taką okładkę zrobić
0
@Lucerfi Raczej nawet najwięksi przeciwnicy Rosji nie biorą pod uwagę całkowitego rozpadu tego kraju, bo to stwarza spore niebezpieczeństwo i duże zmiany w geopolityce, już teraz w sumie Rosja gospodarczo jest mocno uzależniona od Chin a te też mają chrapkę na tereny Rosji bądź wykorzystać ją do swoich celów.
0
@Borneo Chodzi mi o to, że mają większe zasoby od Ukrainy, chcą ich wziąć na wyniszczenie patrząc na taktykę nawet kosztem strat u siebie, m.in. mają dużo więcej ludności w porównaniu do Ukrainy.
1
@Lucerfi Biden też z ostatnich relacji wynika, że straci poparcie również muzułmanów, gdzie w 2020 r. 70% tej grupy głosowało za Joe, przy słabnącym poparciu wsparcia dla Ukrainy w społeczeństwie, jeszcze dołączając konflikt Izraela z Hamasu, Biden czy ktoś z jego obozu, będzie tracił elektorat więc chyba będą się starali jakoś zakończyć konflikty przed wyborami z takim rezultatem, żeby poprawić notowania, w przypadku ciągnięcia się wojny na Ukrainie i Izrael vs Hamas to zdecydowanie na niekorzyść Bidenowi działa w mojej opinii.
1
@hayek Nie wiem czy sprawdziłby się wariant przedstawiany niedawno, że w Ukrainie mogło by zabraknąć ludzi do obsługi sprzętu w przypadku nowych dostaw. Moim zdaniem im dłużej wojna trwa tym lepiej dla Rosji, bo potencjał mają lepszy od Ukrainy a w USA też spada poparcie społeczeństwa do wspierania Ukrainy. Z drugiej strony wygrana Rosji w tym konflikcie też mogła by wpłynąć na destabilizację części krajów Europy, pewne wahania i ponownie większe zaangażowanie USA w sprawy związane z bezpieczeństwem Europy.
2
@maroon Ten program Natura 2000 wiele rzeczy ogranicza/zabrania na terenach nim objętym...
0
@MesQueUnClub_87 Jeśli te okresy się zestawi to racja, w porównaniu do kanapki drwala w tym 2013 czy 2015 roku to teoretycznie krócej trzeba pracować, by na nią zarobić (wtedy gdzieś koło dwóch godzin, teraz trochę ponad godzinę jeśli przyjąć tą najniższą stawkę za godzinę).
1
Bez zmian stopy procentowe:
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-jest-decyzja-rpp-ws-stop-procentowych,nId,7136586#crp_state=1
2
@marcin62 Oj warto będzie sobie przypomnieć tą grę.
0
@macio_944 No tak, mcdrive zdecydowanie dłużej schodzi w godzinach południowo/wieczornych.
1
@JimMorrisonFCB No zgadza się, mimo że ceny były zdecydowanie niższe, ale za to wynagrodzenie, nie pamiętam dokładnie jak w 2013 roku, ale w 2015 roku jak dorabiałem to najniższa stawka za godzinę była 7-8 zł brutto.
2
@macio_944 Tak choć nieraz jak byłem coś na szybko zamówić, np. kawę czy coś innego to szybciej zeszło zaparkować samochód, wejść do środka zamówić i poczekać niż na mcdrive stać w ciągu samochodów.
0
@RosjaninBut Dobrze powiedziane, w zeszłym sezonie chociażby często musieli odrabiać straty, zazwyczaj się udawało, ale to ryzykowne jest.
2
Paraliż jednej z sieci telekomunikacyjnych w Australii i przy okazji memy:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/paraliz-sieci-telekomunikacyjnej-40-proc-kraju-nie-moglo-korzystac-z-telefonu/pbf2rp2
0
@Arys Teraz jeszcze więcej będą zbierać informacji i wstawiać reklam, jeśli ktoś zostanie przy darmowej wersji FB, więcej info tutaj na ten temat:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/kliknij-zle-a-zaplacisz-za-facebooka-masz-wybor-ale-jest-warunek/db7ev1h
0
@Cvzx W sumie póki co jakby ktoś wziął mecze tylko z tego sezonu dotychczas w grupie LM to tendencja spadkowa wyjdzie jeśli chodzi o formę, itd. ważne, że udało się trzy zwycięstwa zanotować i jesteśmy cały czas w grze o pierwsze miejsce w grupie. Bardzo ważne będzie co się wydarzy podczas przerwy reprezentacyjnej, oby nikt nie wypadł z kadry przez kontuzje/urazy.
0
Protest przewoźników na granicy polsko-ukraińskiej
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/gospodarka/news-protesty-przewoznikow-na-ukrainskiej-granicy-staja-sie-bankr,nId,7136429#crp_state=1
0
@LukaszFan Zgadza się, akurat zapomniałem wspomnieć o tym, ciężki mecz był, wygrany, ale patrząc na przebieg ostatnich gier, wiele jest do poprawy.
0
Tak porównując dwa ostatnie mecze w LM z Szachtarem, pierwsza połowa dobrze zagrana i prowadzenie 2-0, w drugiej już gorzej, ale udało się utrzymać prowadzenie, wynik 2-1. Wczorajszy mecz zdecydowanie gorsza gra i porażka. Z Porto musi być przynajmniej remis, żeby bardziej na spokojnie podejść do ostatniego meczu w grupie.
7
@goldmetaxa O socios w sumie bardzo dobrze opisane zostało.
0
@Chucky Później postaram się na priv wysłać ile ja bym za niego wziął z krótkim opisem.
0
@Rust_Cohle Przypuszczam, że chociaż dwa z tych czterech meczy wygrają.
14
@Rust_Cohle Służby out, La Rambla in
0
@T^L 1000 zł za nisko też według mnie, za tyle jakby chciał sprzedać to już bym wolał przetrzymać i do użycia od czasu do czasu, nawet jak będzie nowy laptop a czasem może się na coś przydać w przypadku awarii coś sprawdzić. Co ciekawe ten model z takimi parametrami nowy już nie jest zbyt dostępny.
0
@Gibbon_FCB Z Porto minimum remis musi być, bo w przypadku porażki, nerwowy będzie ostatni mecz.
4
@JimMorrisonFCB Tutaj czasami dziwne rzeczy są zdejmowane wczoraj chyba @DonMatteo901 wrzucił filmik z posłanką Kingą Gajewska jak się nie mylę, gdzie tam jechała samochodem z kimś tam i pojawił się mąż z dziećmi to po kilkunastu minutach już nie było.
0
@Chucky Jak długo on był używany, jakie parametry ma dokładniej pamięć RAM?
2
@mekston To porównanie to jak Poloneza z Ferrari zestawić np.