La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

0

Tak porównując dwa ostatnie mecze w LM z Szachtarem, pierwsza połowa dobrze zagrana i prowadzenie 2-0, w drugiej już gorzej, ale udało się utrzymać prowadzenie, wynik 2-1. Wczorajszy mecz zdecydowanie gorsza gra i porażka. Z Porto musi być przynajmniej remis, żeby bardziej na spokojnie podejść do ostatniego meczu w grupie.

2

@negreanu Z Porto tez męczarnie i co najwyżej mecz na remis, ale fartem wygrany. Jedyne pewne zwycięstwo to z Antwerpią

0

@LukaszFan Zgadza się, akurat zapomniałem wspomnieć o tym, ciężki mecz był, wygrany, ale patrząc na przebieg ostatnich gier, wiele jest do poprawy.

0

@LukaszFan czyli tak jak rok temu jedyne pewne z Victoria (drugi mecz tez wstyd XD ) i dobre 45 z Bayernem

0

@Cvzx W sumie póki co jakby ktoś wziął mecze tylko z tego sezonu dotychczas w grupie LM to tendencja spadkowa wyjdzie jeśli chodzi o formę, itd. ważne, że udało się trzy zwycięstwa zanotować i jesteśmy cały czas w grze o pierwsze miejsce w grupie. Bardzo ważne będzie co się wydarzy podczas przerwy reprezentacyjnej, oby nikt nie wypadł z kadry przez kontuzje/urazy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?