negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11 Ostro widzę
0
Ciekawe spojrzenie na potencjalny konflikt w przyszłości Rosja-Nato
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-alarm-w-nato-europa-nie-jest-gotowa-na-wojne-z-rosja,nId,7167439#crp_state=1
1
@Pedri16Future To już nie pierwszy tego typu przypadek, szczerze to nie wiem jak to chcą rozwiązać kwestie prawne z SI, bo twórcy nie poczuwają się do odpowiedzialności i będą kierować się zasadą jak coś pójdzie nie tak "to nie nasza wina, to ich wina, bo nie stworzyli odpowiednich regulacji".
1
@Emhyr Trochę dziwnie by to wyglądało na początku, z jednej strony może by to ograniczyło te "pyskówki" piłkarzy nieuzasadnione, ale z drugiej też strony sędziowie by mogli mieć w pewien sposób pole do popisu, bo mogłoby wystarczyć, że jakoś się zwróci któryś z piłkarzy do sędziego i ten go odsyła na przerwę w grze.
0
Taki symulator warty uwagi i te wehikuły sprzed lat:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/sprzet/nadciaga-symulator-przetrwania-w-polsce-lat-90-zobaczcie-screenshoty-z-ohv/ftblj1w?utm_source=www.komputerswiat.pl_viasg_komputerswiat&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2
1
@against_modern_football Tak, bo w mediach, internecie dużą uwagę również zwraca się na Konfederację a w ten sposób, dają paliwo do krytyki. Już o tym wspominałem nieraz w czasie kampanii politycznej, że muszą błędy do absolutnego minimum być ograniczone jeśli chcą coś zdziałać, bo dużo osób na nich patrzy (nie równe, że popierają, itd.)
0
@Ojciec5tkidzieci Tyle, że strona ukraińska coś wspominała, że będzie toczyła rozmowy z nowym rządem więc tym ruchem niewiele zdziałają.
3
@FcPortoFan1999 Wiele osób się śmieje, żartuje z różnych tutejszych analiz a i tak chętnie debatują, najczęściej na te same tematy.
0
@Roobo I niemożliwe stało się możliwe
1
@Lucerfi Tak, też swego czasu się mówiło, że Niemcy idąc w stronę wielkiego handlu z Chinami, mogą popełnić podobny błąd jak w przypadku z Rosją. W tym momencie UE nie jest w stanie dorównać gospodarczo zarówno USA i Chinom, co część zwolenników Unii sama potwierdza i tu trzeba coś zmienić, ale centralizacja nie wydaje mi się, żeby była dobrym rozwiązaniem na to.
0
@Arys Quiz by La Rambla, może coś takiego trzeba zorganizować
0
@FcPortoFan1999 Tak samo na ten moment uważam, że jak się dostaniemy to skończy się na fazie grupowej.
0
@Lucerfi Dałem to jako jeden z przykładów tylko. Francja obecnie tak wiele nie znaczy wśród największych krajów świata, po tym jak Macron się ośmieszał z tymi telefonami do Putina, czy jak rozmawiał z prezydentami USA i Chin, nie wiele też ugrał.
0
@mekston A potem budzimy się. Tak serio mówiąc ciężko widzę na ten moment szanse na wyjście z grupy, nawet jak się zakwalifikuje nasza reprezentacja na mistrzostwa.
0
@Lucerfi No i będąc przy tym temacie to właśnie jednym z negatywów wczorajszych póki co konsultacji o zmianach traktatów UE, gdzie jednym z punktów jest wspólna polityka zagraniczna to wiadomo jaka by była narracja w sprawie Izraela (w tym konflikcie z Hamasem akurat obie strony dopuszczają się złych czynów).
0
@marcin62 Osobiście uważam, że na kościół wystarczyły by ofiary od parafian itd. żeby utrzymać i pokryć podstawowe koszty, sam jako wierzący byłbym za takim rozwiązaniem. Kwestia tego czy rzeczywiście przyszła koalicja rozwiąże konkordat z Watykanem (bo to wymóg konieczny jak wspomniany przez kogoś przykład z religią w szkole).
Zresztą sam znam przykłady gdzie ludzie niewierzący również przekazywali grunty na rzecz kościoła (np. na plac parkingowy), także część osób znajdzie się spokojnie by pokryć podstawowe koszty utrzymania parafii.
7
@Luciano99 @Deviler ostatnio polityką się zajmuje to nie ma czasu na pracę, może jakiś kontrakt lepszy pod stołem się szykuje, @Comentateiro odkrył kolejne zalety używania wehikułu czasu, nie bez powodu podróże muzyczne w czasie cieszą się dużą popularnością.
0
@Czajka90 Jeszcze coś się przyda jak będzie porażka albo remis
0
@Firestone Zobaczymy jak będzie radził sobie po powrocie de Jonga i jaka będzie sytuacja z kadrą w styczniu, bo jak znowu ktoś jeszcze będzie kontuzjowany, po za grą, to nie pójdzie w styczniu.
0
Na posiedzeniu KRS też widzę, że się dzieje
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wcisne-to-pani-w-gardlo-goraco-na-posiedzeniu-krs-wezwano-po,nId,7164892#crp_state=1
1
@macio_944 To racja, chociaż organizatorzy i największe federacje piłkarskie tym się nie przejmują, bo bardziej liczą na większy jeszcze zysk.
0
@LM10GOAT Czas pokaże, baraże wiosenne pokażą jak będzie wyglądała gra naszej reprezentacji i przede wszystkim czy się dostaniemy.
2
@Kidd Codziennie potrafią jeszcze zaskoczyć mimo tego wszystkiego
0
@Krzych Cieszę się w takim razie, miałem na myśli przez to, że dalej będziemy mieć Tebasa u sterów.
2
Nie napawa mnie to i nie tylko pewnie mnie optymizmem.
0
@Kgorecki2500 No to jedno z rozwiązań, co do budżetu to na 2024 r. nie spodziewałbym się rewolucji jakiejś, bo część osób z przyszłej koalicji rządzącej mówi, że trzeba przyjąć budżet PiS z jakimiś autokorektami, ze względu na czas.
1
@Tom0VeB Taktycznie widzę
1
Ciekawe zestawienia odnośnie emisji CO2 przez najbogatszych ludzi jak kogoś interesuje:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-kryzys-klimatyczny/news-lataja-na-potege-prywatnymi-odrzutowcami-podroze-celebrytow-,nId,7164637#crp_state=1
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-kryzys-klimatyczny/powietrze/news-1-proc-najbogatszych-wyemitowalo-tyle-co2-co-dwie-trzecie-lu,nId,7160469#crp_state=1
0
@Emhyr I elitę LR
1
@hayek Znając życie to "obiektywni" skrytykują Mazurka jeszcze