0

@MarcelNJ11 Ostro widzę

0

1

@Pedri16Future To już nie pierwszy tego typu przypadek, szczerze to nie wiem jak to chcą rozwiązać kwestie prawne z SI, bo twórcy nie poczuwają się do odpowiedzialności i będą kierować się zasadą jak coś pójdzie nie tak "to nie nasza wina, to ich wina, bo nie stworzyli odpowiednich regulacji".

1

@Emhyr Trochę dziwnie by to wyglądało na początku, z jednej strony może by to ograniczyło te "pyskówki" piłkarzy nieuzasadnione, ale z drugiej też strony sędziowie by mogli mieć w pewien sposób pole do popisu, bo mogłoby wystarczyć, że jakoś się zwróci któryś z piłkarzy do sędziego i ten go odsyła na przerwę w grze.

1

@against_modern_football Tak, bo w mediach, internecie dużą uwagę również zwraca się na Konfederację a w ten sposób, dają paliwo do krytyki. Już o tym wspominałem nieraz w czasie kampanii politycznej, że muszą błędy do absolutnego minimum być ograniczone jeśli chcą coś zdziałać, bo dużo osób na nich patrzy (nie równe, że popierają, itd.)

0

@Ojciec5tkidzieci Tyle, że strona ukraińska coś wspominała, że będzie toczyła rozmowy z nowym rządem więc tym ruchem niewiele zdziałają.

3

@FcPortoFan1999 Wiele osób się śmieje, żartuje z różnych tutejszych analiz a i tak chętnie debatują, najczęściej na te same tematy.

0

@Roobo I niemożliwe stało się możliwe

1

@Lucerfi Tak, też swego czasu się mówiło, że Niemcy idąc w stronę wielkiego handlu z Chinami, mogą popełnić podobny błąd jak w przypadku z Rosją. W tym momencie UE nie jest w stanie dorównać gospodarczo zarówno USA i Chinom, co część zwolenników Unii sama potwierdza i tu trzeba coś zmienić, ale centralizacja nie wydaje mi się, żeby była dobrym rozwiązaniem na to.

0

@Arys Quiz by La Rambla, może coś takiego trzeba zorganizować

0

@FcPortoFan1999 Tak samo na ten moment uważam, że jak się dostaniemy to skończy się na fazie grupowej.

0

@Lucerfi Dałem to jako jeden z przykładów tylko. Francja obecnie tak wiele nie znaczy wśród największych krajów świata, po tym jak Macron się ośmieszał z tymi telefonami do Putina, czy jak rozmawiał z prezydentami USA i Chin, nie wiele też ugrał.

0

@mekston A potem budzimy się. Tak serio mówiąc ciężko widzę na ten moment szanse na wyjście z grupy, nawet jak się zakwalifikuje nasza reprezentacja na mistrzostwa.

0

@Lucerfi No i będąc przy tym temacie to właśnie jednym z negatywów wczorajszych póki co konsultacji o zmianach traktatów UE, gdzie jednym z punktów jest wspólna polityka zagraniczna to wiadomo jaka by była narracja w sprawie Izraela (w tym konflikcie z Hamasem akurat obie strony dopuszczają się złych czynów).

0

@marcin62 Osobiście uważam, że na kościół wystarczyły by ofiary od parafian itd. żeby utrzymać i pokryć podstawowe koszty, sam jako wierzący byłbym za takim rozwiązaniem. Kwestia tego czy rzeczywiście przyszła koalicja rozwiąże konkordat z Watykanem (bo to wymóg konieczny jak wspomniany przez kogoś przykład z religią w szkole).
Zresztą sam znam przykłady gdzie ludzie niewierzący również przekazywali grunty na rzecz kościoła (np. na plac parkingowy), także część osób znajdzie się spokojnie by pokryć podstawowe koszty utrzymania parafii.

7

@Luciano99 @Deviler ostatnio polityką się zajmuje to nie ma czasu na pracę, może jakiś kontrakt lepszy pod stołem się szykuje, @Comentateiro odkrył kolejne zalety używania wehikułu czasu, nie bez powodu podróże muzyczne w czasie cieszą się dużą popularnością.

0

@Czajka90 Jeszcze coś się przyda jak będzie porażka albo remis

0

@Firestone Zobaczymy jak będzie radził sobie po powrocie de Jonga i jaka będzie sytuacja z kadrą w styczniu, bo jak znowu ktoś jeszcze będzie kontuzjowany, po za grą, to nie pójdzie w styczniu.

1

@macio_944 To racja, chociaż organizatorzy i największe federacje piłkarskie tym się nie przejmują, bo bardziej liczą na większy jeszcze zysk.

0

@LM10GOAT Czas pokaże, baraże wiosenne pokażą jak będzie wyglądała gra naszej reprezentacji i przede wszystkim czy się dostaniemy.

2

@Kidd Codziennie potrafią jeszcze zaskoczyć mimo tego wszystkiego

0

@Krzych Cieszę się w takim razie, miałem na myśli przez to, że dalej będziemy mieć Tebasa u sterów.

2

Nie napawa mnie to i nie tylko pewnie mnie optymizmem.

0

@Kgorecki2500 No to jedno z rozwiązań, co do budżetu to na 2024 r. nie spodziewałbym się rewolucji jakiejś, bo część osób z przyszłej koalicji rządzącej mówi, że trzeba przyjąć budżet PiS z jakimiś autokorektami, ze względu na czas.

1

@Tom0VeB Taktycznie widzę

0

@Emhyr I elitę LR

1

@hayek Znając życie to "obiektywni" skrytykują Mazurka jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?