negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 Hołownia może wystartować w wyborach prezydenckich, ale wynik zależy też m.in. od ... PO/KO, bo jak wystawią np. Trzaskowskiego to w przypadku drugiej tury Trzaskowski-Hołownia sprawa jest bardziej otwarta niż ktoś z tej dwójki z kandydatem PiS. Bo w tym drugim wariancie większe szanse ma Hołownia/Trzaskowski czy ktoś inny z obozu rządzącego. W bezpośrednim starciu kandydatów PO-Polska 2050 decydować będą głównie wyborcy PiS, Konfederacji, Lewicy, PSL i niezdefiniowani. Sam uważam, że jakby PO nie zrobiło zamiany w 2020 r. to Hołownia po dostaniu się do drugiej tury z Dudą miałby większe szanse na wygraną niż wtedy Trzaskowski.
0
@tomek8756 Widziałem ten wywiad właśnie dzisiaj plus do tego ktoś chyba w podobnym tonie z KO się odniósł (w sensie nie, że wypożyczą posła, ale znajdą pomysł jak zatrzymać Bosakowi wicemarszałka przy wyrzuceniu Brauna i odejściu z jego grupy pozostałych posłów).
0
@Faro A będzie mógł kandydować jeszcze? Zależy też kto przystąpi do wyborów na prezydenta.
1
@FcPortoFan1999 Nie miałbym nic przeciwko takiemu wariantowi.
0
@P33ck Mi się wydaje, że któryś z faworytów odpadnie w 1/8.
1
@zeko0 Chyba, że w obu meczach padłby remis (w regulaminowym czasie gry)
1
@ProMILs Czytałem na rmf dzisiaj wywiad z Petru (Polska 2050), że on też jest za taką opcją, że po wyrzuceniu Brauna z partii zatrzyma Bosak posadę wicemarszałka (nawet w przypadku odejścia posłów z grupy Brauna) więc bardziej zachęcają z drugiej strony do zrobienia tego niż proszenie się Bosaka. Zanim "eksperci" ruszą do pospolitego ruszenia, pan Ryszard stwierdził, że będą szanować, próbować dogadywać się z elektoratem Konfederacji, bo mają trochę wspólnych poglądów z elektoratem Trzeciej Drogi (tu ruch myślę też w kierunku, jeśli by chcieli skorzystać z pomocy Konfederacji koalicja rządząca przy np. odrzuceniu weta prezydenta).
0
@hayek Z jednej strony tak, ale za sam udział w LM Raków miałby większy zysk, bo sam uważałem, że i w LE i w LM nie wyjdą z grupy to lepiej pod kątem finansowym, żeby udało się im dostać do LM.
1
@FCB24 Tutaj to się różne rzeczy i tematy powtarzają więc nic dziwnego, że tak będzie i dzisiaj.
2
Komentarz usunięty
1
@Cotutajsiedzieje Zanim zostanie wywołany naczelny ekspert LR w tej dziedzinie, mogę powiedzieć coś ze swojego doświadczenia. I tak, relacja z rodzicami, rodziną u partnerki przekłada się też w pewnym stopniu na relacje z dziewczyną. Często jeśli rodzice partnerki są świeżo, niedługo po rozwodzie to dziewczyna tak w pełni nie zaufa, musi przepracować pewien okres żeby się z tym oswoić. Tak samo w przypadku DDA czy innych podobnych sytuacji. Też odniosłem wrażenie, że jeśli partnerka z zaburzeniami jakimiś psychicznymi przy kiepskim bądź braku relacji z członkami rodziny może to przekładać na drugą osobę w związku, wymuszając poniekąd podobne zachowanie "drugiej połówki".
0
@FcPortoFan1999 Witam również w tą niedzielę a potem zobaczymy jak zareaguje Raków po ostatniej porażce w LE i czy Legia utrzyma hype po awansie z grupy LKE.
0
@Kgorecki2500 Hołownia też udzielił głosu po tym jeszcze Braunowi, fakt że za wiele nie powiedział wtedy.
0
@Azi Ciekawe czy ktoś z fanów PO odniesie się do tego
2
@mekston Pierwsza przygoda Rakowa z europejskimi rozgrywkami i widać różnicę w grze, na ten moment za słabi są, żeby coś zdziałać, ale jak się uda ugrać top3 na koniec sezonu w Ekstraklasie to może w kolejnym sezonie pójdzie lepiej.
0
@LS Wstawiałem to właśnie wcześniej, Putin jest wszędzie!
0
"Dwóch Władimirów"
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-putin-oniemial-wladimirze-wladimirowiczu-czy-to-prawda-ze-ma,nId,7209148#crp_state=1
3
@BorzyKrzys Ale mogą powiedzieć, że dzień po zaprzysiężeniu pojechał i odblokował środki z KPO jeśli faktycznie odblokują.
0
@michal26 Im szybciej tym lepiej, bo granie na zwłokę z tym, gra na niekorzyść dla nich
1
@DragonxNF Szef pracownikowi: zdrowia, żebyś mógł więcej pracować. Pracownik szefowi: życzę, żebyś pomyślał o podwyżce dla mnie przez te święta...
Ale nie wiem czy się nada na błędne odpowiedzi
1
@P33ck Ja sam jestem za tym, żeby już został do końca sezonu, ale żeby lepiej zaplanować kolejny sezon i przeprowadzić potrzebne zmiany a nie brać na szybko pierwszą lepszą osobę. Ale skoro my liczymy się z każdą kwotą jeśli chodzi o budżet to lepiej chyba zmobilizować się na taki mecz i wygrać niż planować kolejny gdzieś wsadzić, gdzie zawsze jest ryzyko kolejne kontuzji a wyjazdy w inne kontynenty też czasu trochę pobierają. Inna sprawą jest to, że w tym momencie drużyna wygląda niedobrze, pokrótce pisząc przeciwnicy często mają dużo placu co było wczoraj widać, piłki przechodzą momentalnie przez linie pomocników i szybko rywale dochodzą pod pole bramkowe.
1
@pt9 Może dzisiaj z tej okazji sam je poprowadzi
4
@Bobo25 Ale jeden z redaktorów tutejszych twierdzi, że nic się nie stało, w sumie te potencjalne 3 miliony odrobimy na jakimś nowym tourze. A no właśnie też możemy zaśpiewać z tej okazji nic się nie stało...
0
@tristan87 No możliwe, tak na szybko przejrzałem i jak napisałem wyżej niektóre wpisy wydają się dla beki, inne brzmią poważnie albo taki wydźwięk mają.
1
@mmaciass Ogólnie te media społecznościowe jak niektóre wypowiedzi polityków nie stoją na wysokim poziomie.
0
@mmaciass Jak otworzysz tego twitta to zaraz pod nim jest ten wpis od konta WokePolska. Chociaż nie jestem pewny czy tak wszystko to poważnie pisze.
0
@tristan87 Zgadza się
11
@mmaciass Jeden z komentarzy prolewicowego użytkownika pod tym:
"Może to dlatego ponieważ chrześcijaństwo ze swoim kultem jednostki zapoczątkowało faszyzm?
Trochę więcej logiki i mniej emocji ✌????"
0
@VegetaPolska To próbuj, do odważnych świat należy w końcu
0
@bartoszplucinski Było coś pite przy meczu?