negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz Liczysz na to?
4
@Culer9002 Zasłużone jak najbardziej
1
@Popitek12 Dla świata wrestlingu tak, bo wywołuje duże zainteresowanie i przynosi zyski.
1
@michal26 Jedna kwestia to znaleźć kogoś, ale druga i trudniejsza to utrzymać związek z tą osobą. Część z osób idzie na łatwiznę i przy pierwszej lepszej okazji kończą małżeństwo (nie mówię tutaj o przypadkach skrajnych jak np. przemoc). Fakt też, że z czasem ludzie mogą się zmienić i za 10 lat inaczej dana osoba może myśleć niż obecnie.
0
@michal26 @Hadim Rozdzielczość majątkowa jest z jednej strony dobra biorąc pod uwagę, że przykładowo jedna ze stron w trakcie małżeństwa narobi długów to bez tego z automatu w przypadku śmierci partnera/partnerki czy rozwodu przechodzą na tą drugą osobę. Ewentualnie jak ktoś wykonuje funkcje publiczne to też co roku musi podawać część wspólną majątku (tzw. własność współmałżeńska) czyli bez tej intercyzy musi podawać wszystko czego dorobi się w trakcie małżeństwa jedna z osób (tak dla większości to żaden problem, tylko podaje taki przypadek).
0
@tomek8756 Mam to w planach, ale zastanowiłem się nad tym. Bardziej mi chodziło o dyskusję jaką wywołałeś swoim pytaniem. Jak ktoś chce mieć dzieci to lepiej moim zdaniem wziąć ślub a jak ktoś myśli o rozwodzie tylko to lepiej nie brac ślubu, bo po co.
Co do kwestii genów, które też niektórzy wspomnieli tutaj to wolę, żeby moje potomstwo odziedziczyło czego się dorobiłem niż obcy ludzie (taka jest moja opinia).
I na koniec pamiętajmy też, że mimo różnych tematów (a zazwyczaj te co są najczęściej powtarzane) ta strona nie jest na wysokim poziomie, tylko poziom wysrywow na twitterach, FB, stronach jak np. meczyki (gdzie wystarczy zobaczyć komentarze), często YouTube sięga dna.
0
@tomek8756 I co żeś narobił chłopie...
1
@Popitek12 O to właśnie chodzi
1
@Pogba Zaraz jeszcze napiszą, że ich sprawa na co wydają swoje pieniądze.
1
@FcPortoFan1999 No właśnie, jedna kwestia, że ludzie po części samo nauczyli duchownych, żeby brali coraz więcej. U mnie bywały sytuacje, że jak ksiądz odwiedzał po kolędzie kogoś biednego to sam dawał tej osobie jakiś datek.
4
@Luciano99 Kiedyś to było... Piękne czasy
0
@BorzyKrzys Spokojnie jak dadzą później to zrobią z wyrównaniem od 1 stycznia i wyjdzie na ich.
1
@Foro Zgodzę się z tym, bo komputery z zastosowaniem sztucznej inteligencji będą w takim tempie obliczenia wykonywać i zadania, że człowiek ciężko będzie miał nadążyć za tym, zresztą z przykładów widać to w zastosowaniu niektórych z gier (np. szachy), gdzie nawet najlepsi mieli problem z wygraniem rozgrywki.
1
@Kapitan hawk W sensie ryje brak czy używanie na codzień masz na myśli?
2
@macio_944 I jeszcze coś ugotuje do tego
0
@Rust_Cohle Jeszcze dodać do tego pycha kroczy przed upadkiem
1
@Popitek12 A Ty kupiłeś?
2
@Firestone Tylko coś słynne "Krzysie" w większości coś śpią chyba dzisiaj, ale widzę że "maskotka" strony wróciła
2
@Faro Ostatnio ja naprawiałem w jakimś laptopie też był problem z dźwiękiem, tyle że z mikrofonem, sterownik Realteka, zainstalowałem nowy, zrobiłem update i zadziało, czasami właśnie wariują te źródła dźwięku/dźwięk przy tym Realteku
0
@Barcasub No można tak to ująć
0
@Barcasub No, że część ekspertów z LR zaraz Ci powie, że jak to, czy wiesz co Ty piszesz itd.
2
@Barcasub Oj zaraz ruszy maszyna na LR coś czuję
2
@Faro Ja w laptopie mam Realtek R Audio do obsługi dźwięku, działa ok
1
@Rust_Cohle Kanał Sportowy w obecnej sytuacji: "Najman wróć!"
0
@Herato Czyli w sumie wrócilibyśmy do sytuacji kiedy Xavi zaczął trenować w Barcelonie, bo jak przyszedł to się głównym założeniem było dostać się do top 4 na koniec sezonu w La Liga, choć wtedy byliśmy niżej w tabeli.
1
@Comentateiro Pewnie trzyma ich w drugi dzień świąt
0
@LM10GOAT Podsumował bym to tak: przeżywanie, wymądrzanie i refleksje (panel pytań)
0
@Kazragore A tak i na PokerStars też ma być wtedy, tylko tam inne wymagania są, żeby dostać bilet.
1
@fart Ledwo się zaczęły a za chwilę trzeba sprzątać będzie i do roboty...
1
@macio_944 Spokojnie, pojadło się i odpoczęło, zobaczymy jak będzie jutro