negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A to ciekawe:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-izrael-dopuscil-sie-ludobojstwa-w-gazie-reakcja-niemieckiego,nId,7265595#crp_state=1
0
@kuz Chociaż i też się zdarzały podobne przypadki w drugą stronę (jak ktoś za Pisem był/jest to ktoś za inną partią podobnie reagował). A z PiSu często widzę, że tak często kręcą patrząc na tych co są z tej partii w moich rejonach.
2
@Firestone No niektórzy są tak nakręceni, że by znajomości zrywali i urywali kontakty z rodziną przez różnice polityczne.
3
@MESSIah16 Szkoda, że nie udało mu się zdobyć LM, po za tym wiele zrobił dla tej drużyny, ciekawe ile tam jeszcze będzie w AM.
0
@parpe Lewica też ma "asów" w swoim ugrupowaniu, chociaż dzięki wysrywom PiSu i trochę też Konfederacji nie przekłada się to na poparcie, bo w miarę trzymają ten stabliny poziom, PiS póki co ma tzw. żelazny elektorat a Konfederacja skacze w sondażach raz w górę, raz w dół.
0
@gumaz Trochę Biden mu w tym pomógł
2
@Kgorecki2500 @Barti_Blaugrana weszli w tryb redukcji
1
@Aragorn33 Jeśli chodzi o kampanię w internecie Prawa i Sprawiedliwości to od lat dla nich katastrofa, mają tam największe natężenie negatywnych komentarzy, reakcji ze wszystkich partii, wcześniej bazowali na telewizji m.in. publicznej i stacjach radiowych a z roku na rok coraz więcej ludzi przenosi oglądanie programów na platformy internetowe a do tego obecnie nowa koalicja rządząca jest na hype po ostatnich wydarzeniach.
0
Fajnie się ogląda ten mecz drużyn z Madrytu.
0
Ładnie weszło teraz w bramkę
1
@macio_944 Przejrzę to później
6
@hayek Zaraz ruszy maszyna
0
@arasz1819 Jak się jest głupim, że się służy jakiejś partii bezmyślnie jak pies czy kocha się, jak niektórzy piszą, że oddali by życie za swojego wodza to takie są efekty.
2
@michal26 Dla mnie to życzeniowe myślenie, nie nie da, od dawna funkcjonuje zasada "chleba i igrzysk" i najbardziej zagorzali fani tych partii potrafią nawet zerwać znajomość przy reprezentowaniu "politycznego przeciwnika".
0
@michal26 Niech wygra, ale to w tej kwestii niewiele zmieni jeśli chodzi o podziały, bo to bardzo ciężko będzie choć trochę uspokoić
0
@michal26 Tyle, że chwilowy sukces kogoś ze sportowców nic nie da, bo spirala się jeszcze bardziej napędzi.
0
@BorzyKrzys Polski Royal Rumble: kto wypada za bramę/plac odpada
0
@arasz1819 Przecież tutaj też jest dużo przeciwników zarówno PiS czy Konfederacji a tą nagrodę zazwyczaj wygrywały i tak osoby, które mało co piszą o polityce.
0
@Xpert77 Haha no racja
1
@Xpert77 Ja myślałem, że to Mario po całej działalności tutaj jest maskotką tej strony
0
@Mario96w Haha weźmie rewanż za to wyśmiewanie z niego
0
@hayek Bardzo dobrze ujęte, w ten sposób Europa Zachodnia bardziej pokazuje słabość niż siłę, oni wolą wałkować przeważnie inne tematy. Zaraz jeszcze gospodarczo Indie odjadą też do przodu i hierarchia sił może się zmienić. Co do USA to jeśli nie rozwiąże Biden kwestii do wyborów, myślę że przegra, wizerunkowo i tak źle był odbierany po tej sytuacji z wycofaniem wojsk (tak Trump zapoczątkował to, ale on i tak zebrał negatywne reakcje za to) dodając do tego, że trochę środków USA przekazała Ukrainie i tej nie udała się kontrofensywa a jak jeszcze Rosja mocniej będzie napierać to będzie źle dla niego to wyglądać.
1
@Kgorecki2500 I znowu zaczynamy po raz n-ty ten sam temat, niektórzy to się idealnie nadają do powtórki z rozrywki
1
@mekston Na tym etapie nie ma już łatwych drużyn...
3
@agaFCB Ale on stosuje dziwne zasady, bo np. wyśmiewa się z Lewandowskiego, pisząc na niego Lewus, na niektóre kluby Junajted, Mynsien, itd. a Ci, których on lubi to zaraz się odpala jak ktoś skrytykuje.
1
Jeszcze się śmiał z trybun były prezydent klubu
0
@michal26 Routery mogą mieć różne oznaczenia, ale zazwyczaj schemat jest podobny, przeważnie te diody sygnalizujące kontrolkę internet migają w części routerów, w niektórych będą stale świecić.
Pierwszy krok już poprzednicy napisali wyłączenie i ponowne uruchomienie routera, można później próbować reset fabryczny zrobić routera jak nie pomoże. Jak sytuacja się powtarza to musisz się kontaktować z UPC bezpośrednio.
0
@Rust_Cohle Znowu usunęli komentarz maskotki strony?
@MesQueUnClub96 szkoda, że się nie udało, ale niestety jeszcze trochę pracy również psychicznej przed Hurkaczem.
0
@chavez Tak albo też jest drugą opcja, że chciał pokazać coś GGPoker, zresztą z tego co się orientuję na ten moment i tak co zdążył ugrać to mu zostanie i tak (w sensie wypłacone środki itd.)
1
@FcPortoFan1999 Bardziej że względu na zajęcie czymś innym to nie mam potrzeby tu wchodzić.