0

@partymaker Dokładnie pewnie Ari albo ktoś z Endeavor/TKO dał Vinceowi ultimatum, że sam odejdzie albo go wyrzucą. Sam sobie Vince jest winny tej sytuacji na przestrzeni lat co się działo.
A jak ta ostatnia afera wypłynęła to też wartości akcji spółki poszły w dół.

2

@Kgorecki2500 Ile się na czytało, że zamieszki wybuchną w Rosji, sankcje działają, itd.
Elita zaraz zacznie krytykować, że przez Trumpa teraz nie wyślą pomocy dla Ukrainy, itd.

1

Komentarz usunięty

1

@Mario96w Haha sporo tych ambasad tutaj

0

@zadafcb Ari wyprzedził chyba fakty, bo kiedyś czytałem info, że jeszcze jedna sytuacja z jakimś pozwem czy jak wyjdzie jakaś akcja jak w 2022 r. to odsuną go od zarządzania.

3

@TR3YWAY E no Vegeta by tak nie powiedział raczej

2

@hayek Tutaj zauważyłem, że chcą z jednej strony być merytoryczni a niektórzy widzę od razu agresją reagują od niektórych zwolenników KO i leciały bany też (pomijając maskotkę strony).

0

@Kgorecki2500 W parafiach np. jak księża coś złego robią lub samowolkę chcą wprowadzać to przy ogarniętej grupie szybko potrafią utemperować takie pomysły.

1

@MESSIah16 A czy ktoś z biskupów stał przy rządzących z pistoletem czy inną bronią przy głowie, że terror robi na rządzenie? To też wina rządzących jak tak zapraszali kler do tego. Choć też długa historia powiązania władzy z kościołem też ma na to wpływ.

5

@hayek Zaraz jeszcze to ktoś i tak będzie bronił znając życie

3

@Popitek12 Tyle pytań tu zadajesz, że możesz próbować

0

@PatrykBarca Dlatego przez te wszystkie wydarzenia klub coraz bardziej stał się poniekąd "zakładnikiem" Sergio i coraz bardziej zależnym od niego a co za tym idzie jak najdłużej odłożyć w czasie kwestię jego odejścia i znalezienia następcy.

1

@JimMorrisonFCB Pewnie kwestia rozchodzi się o objęcie schedy w partii po Kaczyńskim, bo kilka osób tam jest chętnych a większość PiS pewnie nadal mimo wszystko jest jeszcze za przywództwem Jarka.

1

@Sulej Ja kiedyś w to grałem, dobre odświeżenie tej gry widzę.

0

@parpe No właśnie ja o tym wspominałem kilka lat temu, że największą wadą związaną z Busquetsem jest to, że grał praktycznie wszystko co się dało i nie szukano nikogo żeby go zastąpić. Z biegiem czasu sprawa coraz bardziej się komplikowała, bo włodarze i trenerzy nie mieli koncepcji jak zastąpić Sergio przez to gra jeszcze bardziej zależała od niego.

1

To mi skojarzyło trochę rozmowy tutaj jak osoby z różnymi poglądami próbują się dogadać/przekonać jedna drugą stronę


0

@Firestone Pewnie po tym sezonie zarówno Xavi jak i Roberto odejdą

2

@Kidd W sumie to teraz wracamy do sytuacji, gdzie przychodził Xavi czyli walka o top4 (tak wtedy byliśmy na niższym miejscu w tabeli).

1

@Rewolucja123 Tu jest kilka lat zaniedbań, bo np. mieli okazję wcześniej też podziękować Bartomeu to nie chcieli. Do tego kwestia jak m.in. mniejsza ich frekwencja w meczach, gdzie ponownie mogli być na meczach w 2021 czy jak z głosowaniem chyba @tbas wrzucał jedno info, gdzie odbywało się przez internet a brało udział 10% osób z uprawnionych, to tylko kilka z przykładów, które na szybko przyszły mi do głowy.

3

@Rewolucja123 A socios to się już nie krytykuje? Bo to też przez ich postawę również sytuacja w klubie wygląda jak wygląda.

0

Przykuc słowiański w akcji

0

Ferrandowski...

0

@mmaciass



Poprawiłem, usuwasz wszystko od znaku ? w linku (włącznie z ?)

0

@Alex1995 Ma, ale Biden w tym mu trochę pomoże jeśli wygra mimo wszystko

1

@MesQueUnClub96 Musi walczyć Hubert

1

@MarianoItalianoVero @hayek Kwestia też, że USA stara się blokować na ile to możliwe dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, części, itd. Chinom.

0

@zadafcb Nie wiem czy do końca tak dobrze to wyjdzie, Netflix będzie chciał pewnie swoje koncepcje też narzucić w programach, przynajmniej w jakimś stopniu.

0

@Rl9k1nG Ten premier akurat jest z obozu prorosyjskiego, z jednej strony nie powinien tak publicznie tego mówić, bo znowu będzie napędzanie w ten sposób Rosji i strachu przed nią, z drugiej wiadomo, że niestety raczej Ukraina nie odzyska tych terenów, które utraciła.

0

@MesQueUnClub96 I pierwszy set dla Hurkacza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?