0

@A4ron Teraz pewnie przeklina sam siebie

1

@barcelonaLM No właśnie w samorządach to już różnie bywa u mnie np. włodarz gminy jest z opcji PiS, większość rady gminy z PSL a i tak zazwyczaj rada głosuje za pomysłami wójta, nie robi jakoś sprzeciwu.

4

Bitcoin widzę dzisiaj przekroczył próg 50k $

0

@Szklaner Akurat obecny rząd podniósł deficyt jeszcze o te 20 mld więcej, bo PIS zaplanował 164 mld. Ale ogólnie staram się sam na chłodno patrzeć co robią i z czasem będzie czas, żeby ocenić.

0

Zestawienie potencjału militarnego NATO (bez USA) vs Rosja, przygotowane przez komputer świat:

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/militaria/nato-kontra-rosja-sprawdzamy-czy-sojusz-obronilby-sie-bez-pomocy-usa/5g8j4hw

0

@Aragorn33 Moim zdaniem sam sobie pokomplikował tą sytuację, kiedy Xavi ogłosił sam, że odejdzie po sezonie a po drugie sam Laporta powiedział, że gdyby to nie był Xavi, nie pozwolił by na to (w sensie zostanie do końca sezonu).

0

@mkord Ale nie po plecach

4

@D10SLEO Fakt, że nie powinno się rzucać butelką na murawę, ale śmiesznie to wygląda jak bramkarz odczuł uderzenie obok niego.

0

@FcPortoFan1999 Ja już to nieraz wspominałem, że w piłkarzach też nie widać tej motywacji. Kiedyś po słabszym meczu to było widać w kolejnym chęć zdominowania przeciwnika oraz zdecydowanej wygranej.

0

@FcPortoFan1999 Myśleli pewnie, że to pozwoli presję zdjąć z drużyny a się okaże, że to nie zadziała. Najważniejsze jest, żeby Barca utrzymała się w top4 na koniec sezonu w La Liga, bo jeśli nie to będzie duża strata, m.in. finansowa i nie tylko.

0

@doc @ProMILs Kompletnie nie widzę tego pomysłu, jak oni mają problem z dostarczeniem dla Ukrainy zapowiadanej dla nich liczby pocisków (taki przykład) a chcą jeszcze ekologiczne rozwiązania stosować.

0

@jacobFCB Stany Zjednoczone miały być w końcu jednym z gwarantów suwerenności Ukrainy po zlikwidowaniu jej arsenału nuklearnego. Z jednej strony Trump nie chce ponosić kosztów związanych z wojną na Ukrainie, z drugiej strony sami Republikanie ostatnio chcieli dać samo wsparcie finansowe dla Izraela na ich toczący się konflikt wojenny.

0

@michal26 Niedawno się tak wypowiadał, niektórzy próbowali to bronić jeszcze jakoś. Bardziej mnie martwi postawa socios na przestrzeni ostatnich lat.

0

@Mixtape Ciężko będzie, wczorajszy mecz był idealną okazją by zdobyć te 3 punkty przed cięższymi spotkaniami, ale ostatnio u nas każdy mecz jak finał

0

@FcPortoFan1999 Zdarza się

2

@FcPortoFan1999 Już nieaktualny Twój komentarz w tej kwestii

1

@MESSIah16 Mimo, że nie przepadam za Tuskiem to nie dziwi mnie taka wypowiedź. Większość osób w naszym kraju jest przeciwna wpuszczaniu migrantów kogo popadnie bez żadnej kontroli a trzeba poparcie utrzymać, zdobyć większe przed wyborami samorządowymi.

0

Ci sędziowie w La Liga chyba rywalizują kto gorzej będzie sędziował mecze

0

@Pawlak1992 Chyba, że to taki work zrobili w co wątpię. Myślę, że pod naciskiem fanów i reakcji zmienili plany. Gorzej jak się okaże prawdą, że Rock będzie brał swojego writera na większe gale PLE.

1

@ranger3120 Oj to fakt, dużo takich pamiętliwych utworów miał, choć z początku pamiętam, że część osób była negatywnie nastawiona do niego po tych pierwszych hitach.

0

@Michael24 Sam postawiłbym na "Rain Over Me", chociaż też "Give Me Everything" też jeden z najlepszych.
Dodałbym do tego jeszcze "Krazy Cream", kiedyś często to leciało w klubach, pamiętam jak się bawiło do tego kawałka.

3

@bartas97 O dokładnie tak

0

@Pawlak1992 Już na konferencji wczorajszej zmienili plany na ME WM 40 na to wychodzi. Fakt, niektórzy w USA lubią się odpalić. Jednak WWE nie wiem czy wyjdzie na dobre długofalowo bycia Rocka w zarządzie TKO, który ma pod sobą WWE.

0

@MessiForeverTheBest Tam podejrzewam, że w jesieni wybiorą prezydenta tego, który ma mniejszy negatywny elektorat (podobnie jak u nas w sumie).

4

@Kgorecki2500 Te wypowiedzi, zachowania w Sejmie w sumie ładnie odzwierciedlają większość społeczeństwa, bo o najmniejszą rzecz potrafią się wykłucać w kółko.

0

@Chada Ja osobiście nieczęsto robię zakupy w Biedronce i w Lidlu.

2

@HighestInTheRoom Kimmicha bym zobaczył chętnie u nas, po odejściu dr Jonga pewnie kogoś jeszcze do pomocy by się przydało, bo nie wiadomo jak będzie pod względem kontuzji m.in. Pedri (w sensie czy będzie je często łapał).

1

@Safrani @Firestone czy do potencjalnej kampanii z Deco Thank You and good luck, będzie przygotowany też S. Roberto przez ekipę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?