negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@A4ron Teraz pewnie przeklina sam siebie
1
@barcelonaLM No właśnie w samorządach to już różnie bywa u mnie np. włodarz gminy jest z opcji PiS, większość rady gminy z PSL a i tak zazwyczaj rada głosuje za pomysłami wójta, nie robi jakoś sprzeciwu.
0
@barteq Na to wygląda:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-kopertowe/news-pawel-jablonski-wykluczony-z-komisji-ws-wyborow-kopertowych,nId,7328981#crp_state=1
4
Bitcoin widzę dzisiaj przekroczył próg 50k $
0
@Szklaner Akurat obecny rząd podniósł deficyt jeszcze o te 20 mld więcej, bo PIS zaplanował 164 mld. Ale ogólnie staram się sam na chłodno patrzeć co robią i z czasem będzie czas, żeby ocenić.
0
Zestawienie potencjału militarnego NATO (bez USA) vs Rosja, przygotowane przez komputer świat:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/militaria/nato-kontra-rosja-sprawdzamy-czy-sojusz-obronilby-sie-bez-pomocy-usa/5g8j4hw
0
@Aragorn33 Moim zdaniem sam sobie pokomplikował tą sytuację, kiedy Xavi ogłosił sam, że odejdzie po sezonie a po drugie sam Laporta powiedział, że gdyby to nie był Xavi, nie pozwolił by na to (w sensie zostanie do końca sezonu).
0
@mkord Ale nie po plecach
4
@D10SLEO Fakt, że nie powinno się rzucać butelką na murawę, ale śmiesznie to wygląda jak bramkarz odczuł uderzenie obok niego.
0
@FcPortoFan1999 Ja już to nieraz wspominałem, że w piłkarzach też nie widać tej motywacji. Kiedyś po słabszym meczu to było widać w kolejnym chęć zdominowania przeciwnika oraz zdecydowanej wygranej.
0
@FcPortoFan1999 Myśleli pewnie, że to pozwoli presję zdjąć z drużyny a się okaże, że to nie zadziała. Najważniejsze jest, żeby Barca utrzymała się w top4 na koniec sezonu w La Liga, bo jeśli nie to będzie duża strata, m.in. finansowa i nie tylko.
0
@doc @ProMILs Kompletnie nie widzę tego pomysłu, jak oni mają problem z dostarczeniem dla Ukrainy zapowiadanej dla nich liczby pocisków (taki przykład) a chcą jeszcze ekologiczne rozwiązania stosować.
0
@jacobFCB Stany Zjednoczone miały być w końcu jednym z gwarantów suwerenności Ukrainy po zlikwidowaniu jej arsenału nuklearnego. Z jednej strony Trump nie chce ponosić kosztów związanych z wojną na Ukrainie, z drugiej strony sami Republikanie ostatnio chcieli dać samo wsparcie finansowe dla Izraela na ich toczący się konflikt wojenny.
0
@michal26 Niedawno się tak wypowiadał, niektórzy próbowali to bronić jeszcze jakoś. Bardziej mnie martwi postawa socios na przestrzeni ostatnich lat.
0
@Mixtape Ciężko będzie, wczorajszy mecz był idealną okazją by zdobyć te 3 punkty przed cięższymi spotkaniami, ale ostatnio u nas każdy mecz jak finał
3
Ciekawostka dla zainteresowanych:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ue-sygnalizuje-koniecznosc-stworzenia-ekologicznej-armii,nId,7325257#crp_state=1
0
@FcPortoFan1999 Zdarza się
2
@FcPortoFan1999 Już nieaktualny Twój komentarz w tej kwestii
1
@MESSIah16 Mimo, że nie przepadam za Tuskiem to nie dziwi mnie taka wypowiedź. Większość osób w naszym kraju jest przeciwna wpuszczaniu migrantów kogo popadnie bez żadnej kontroli a trzeba poparcie utrzymać, zdobyć większe przed wyborami samorządowymi.
0
Ci sędziowie w La Liga chyba rywalizują kto gorzej będzie sędziował mecze
0
@Pawlak1992 Chyba, że to taki work zrobili w co wątpię. Myślę, że pod naciskiem fanów i reakcji zmienili plany. Gorzej jak się okaże prawdą, że Rock będzie brał swojego writera na większe gale PLE.
1
@ranger3120 Oj to fakt, dużo takich pamiętliwych utworów miał, choć z początku pamiętam, że część osób była negatywnie nastawiona do niego po tych pierwszych hitach.
0
@Michael24 Sam postawiłbym na "Rain Over Me", chociaż też "Give Me Everything" też jeden z najlepszych.
Dodałbym do tego jeszcze "Krazy Cream", kiedyś często to leciało w klubach, pamiętam jak się bawiło do tego kawałka.
3
@bartas97 O dokładnie tak
0
@Pawlak1992 Już na konferencji wczorajszej zmienili plany na ME WM 40 na to wychodzi. Fakt, niektórzy w USA lubią się odpalić. Jednak WWE nie wiem czy wyjdzie na dobre długofalowo bycia Rocka w zarządzie TKO, który ma pod sobą WWE.
0
@MessiForeverTheBest Tam podejrzewam, że w jesieni wybiorą prezydenta tego, który ma mniejszy negatywny elektorat (podobnie jak u nas w sumie).
4
@Kgorecki2500 Te wypowiedzi, zachowania w Sejmie w sumie ładnie odzwierciedlają większość społeczeństwa, bo o najmniejszą rzecz potrafią się wykłucać w kółko.
0
@Chada Ja osobiście nieczęsto robię zakupy w Biedronce i w Lidlu.
2
@HighestInTheRoom Kimmicha bym zobaczył chętnie u nas, po odejściu dr Jonga pewnie kogoś jeszcze do pomocy by się przydało, bo nie wiadomo jak będzie pod względem kontuzji m.in. Pedri (w sensie czy będzie je często łapał).
1
@Safrani @Firestone czy do potencjalnej kampanii z Deco Thank You and good luck, będzie przygotowany też S. Roberto przez ekipę?