0

@JordiAlbion Akurat Instagram tak jak FB i Messenger należy do Meta a tam wszystkie aplikacje/usługi nie działają obecnie.

1

@macio_944 Tyle, że tam i tak zwycięzca jest wiadomy, ale kolekcja się zbiera zdjęć.

2

@Faro Ja dzisiaj obejrzę sobie mecz Bayernu z Lazio, ciekawy jestem jak się zakończy.

0

@JimMorrisonFCB @Culer9002 Sukces wymaga dużo wysiłku, ale wart jest swojej ceny.

1

@mordini123 No i spoko, mi się dobrze tam ogląda te gale UFC.

4

1

@Fantastyczny Chłopiec Tutaj:
https://forum.pclab.pl/topic/1365031-rtx-4070-jaki-najlepszy-model-wybra%C4%87-od-producenta/page/16/#comments
Tyle, że też część postów jest z pytaniami w tym parę ostatnich.
Do grafiki 4K z tego co czytałem o tych kartach ogólnie to nie są jakoś mocno dobre.

1

@Fantastyczny Chłopiec 20-30% wychodzi jak zestawi się zwykłego 4070 z Ti a tam masz wersję Super więc będzie to różnica 10-15% na benchmarkach.
Z MSI powinno być ok, chociaż też ludzie piszą na forum pclab o tych kartach, trafiłem na wątek 16 stronnicowy. Jak Ci stricte zależy na kartach z tego modelu i bardzo mocno na większej wydajności to możesz wziąć Ti, ale nie będzie to znacząco duży przeskok w porównaniu z modelem super tego rtx 4070.

3

@Kidd Ale wystarczy, że widzi swoje myśli i jest wtedy wizjonerem.

1

@mekston Kiedyś to było...

3

@Deviler Na zielonym świetle i jeszcze się śmieje... Skandal!

0

Teraz gazety będą wymyślać kolejnych kandydatów do zastąpienia Xaviego.

1

W takim meczu powinna być walka do końca. Wypadło dwóch zawodników kluczowych, ale była szansa zmniejszyć dystans do Realu i powiększyć zdobycz punktową, bo też Bilbao jest w grze o LM na przyszły sezon.

0

@Bobo25 Akurat też w 2020 r. było na pewno przy jednym biurze poselskim PiS rozrzucone słoma i obornik, wtedy co protesty były przed tzw. piątką Kaczyńskiego.

2

@Tasde Przecież dużo osób samych deklarowało, że w przypadku wojny, by uciekli z kraju. Po drugie mimo wparcia dla Ukrainy, nie prowadzimy konfliktu zbrojonego z Rosją a w przypadku potencjalnej potyczki, zależymy od krajów Sojuszu, bo Rosja nad nami ma sporą przewagę jeśli chodzi o wojsko. Ponadto też jakoś inne kraje tak nie wsparły Ukrainy na tyle, żeby mogła atakować bardziej/mocniej cele w Rosji, co osłabiło by bardziej potencjalnego naszego wroga a co tu mówić o wysyłaniu wojsk tam, jak niektórzy politycy mówili o takim wariancie. Ludzi pewnie oburzyło też to, że jak w przypadku określeń nawiązujących do konfliktów zbrojnych, politycy sami to mówiący gdzieś się zaszyją a zwykli ludzie będą musieli bronić kraju.

0

@DLFCB Trzeba było elitę oznaczyć, żeby z odsieczą przybyła obronić Holownie.

0

@dafik85 Z jednej strony racja, sprzedanie zawodników czołowych dwóch lub trzech wpłynęło by bardzo korzystnie na finanse klubu, z drugiej strony prezes La Liga mówiący otwarcie o takim wariancie, może spowodować mimo wszystko spadek wartości potencjalnej kwoty sprzedaży takich graczy.

0

@FcPortoFan1999 I wszelka tematyka polityczna i niektóre osoby mówiące, że ich to nie obchodzi a zaraz zapalnik się odpala do obrony jednej czy drugiej partii politycznej.

1

@Zoker W sumie ja podobnie ostatnio w weekendy i tak tu zazwyczaj tematy się powtarzają.

6

@Luciano99 Kolejna zainteresowana, widać że biznesy i sława swoje robią...

0

@matirix20 Spróbuj otworzyć wiersz poleceń jako administrator i powinno pójść.

0

@matirix20 Nazwa kodu wskazuje na jakiś problem ze sterownikiem sprzętu jakiegoś lub błąd systemu. Możesz spróbować sprawdzić aktualizacje nowe w tym sterowników lub polecenie sfc /scannow w wierszu poleceń (cmd.exe)

2

@NeroTFP1 Dokładnie, już po wpadkach Legii sprawdzałem tabelę Ekstraklasy i co widzę, Ci z pierwszych miejsc też ostatnie mecze nie wygrywali.

2

@michal26 Dużo grup osób już jest niezadowolonych z obecnego funkcjonowania UE stąd też dołączają do strajku różne grupy i zyskują popularność partie bardziej prawicowe w części krajów UE.

0

@tbas Ja się odniosłem ogólnie do kwestii UE, bo w strajku nie uczestniczę a większość ma taką narrację, że jak coś popierasz to nie można tego skrytykować tylko trzeba mówić w superlatywach albo wcale to po co w ogóle zaczynać rozmowy w takim razie?

2

@michal26 No tak, bo według większości to musisz być mimo wszystko za UE albo chcesz Polexit, żadnych innych opcji. A tymczasem sama UE nie ma szans na ten moment rywalizować gospodarczo z USA, Chinami a kto wie czy Indiami jeszcze jak tak będzie.

0

@FcPortoFan1999 Oj tam, tutaj tematy lubią się powtarzać często i wpisy też

3

@HighestInTheRoom Ci "eksperci" przechodzą nieraz samych siebie...

1

@MarianoItalianoVero Do 2000 zł bardziej jakiegoś używanego bym szukał, bo za te nowe nawet budżetowe troszkę więcej trzeba będzie dać w większości przypadków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?