negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Ojciec5tkidzieci Jeden z moich ulubionych profilów na X w ostatnim czasie
1
@nelson25 Jak już @fart napisał kwestia do jakich zadań ma służyć i jaki budżet na niego masz do dyspozycji.
2
@AFA To zależy od sklepu, bo w części przyjmuje tylko płatność kartą lub blikiem.
7
@Arden Dobrze napisane, dodałbym do tego jeszcze w przypadku wygranej Rosji potencjalną możliwość destabilizacji w części krajów Europy, bo przy agenturze Rosji i ludziach Kremla w różnych miejscach, doszła by jeszcze narracja, że skoro tyle sprzętu poszło do Ukrainy, takie wsparcie było, itd. to jaka Rosja musi być silna.
0
@FcPortoFan1999 Stal Mielec zdecydowanie lepiej względem poprzednich sezonów, bo oni rundę wiosenną lubili sobie popsuć.
1
@Blantozaur WWE jak i inne federacje wrestlingu to z definicji rozrywka sportowa ogólnie.
0
@Kengo We wrestlingu to bookuja scenariusz walki wraz z zwycięzcami, tam też się zdarzają kontuzje, itd.
Wrestling w USA nie jest już tak mocno popularny jak jeszcze kilka/kilkanaście lat temu co widać po ratingach gal telewizyjnych.
1
A tu cyk i Roberto z golem dającym awans
0
@mekston Tu to często te baity są albo panele ekspertów
5
@Arden W pełni zasłużone miejsce w HoF UFC dla Joanny. Nie oglądałem tej gali, ale widzę że Gamrot wygrał swoją walkę.
2
@Kidd W ostatnim czasie więcej trochę tych meczy się ogląda, ale z pewnością mniej średnio niż 15 w miesiącu.
0
@FcPortoFan1999 Mam na myśli dzisiejszy mecz.
0
@Joe_Barbaro Może środki z tego poszły na coś innego
0
@Bobo25 Haha może Laporta coś majstruje już tam
0
@FcPortoFan1999 Wczoraj też już coś wolniej działała momentami a co będzie w porze meczowej.
0
@FcPortoFan1999 U mnie już kilka razy wyskoczył komunikat z błędem, na dwóch różnych urządzeniach sprawdzałem.
0
@FcPortoFan1999 Serwery nie wytrzymują
4
I cyk znowu strona nie wytrzymuje
2
@Kratos1990 @Enerio U mnie wraz z kuzynami oglądaliśmy, starsi z nich urywali się z lekcji na nowe odcinki jak były w tv.
9
@xvcWinterSoldier Ja pamiętam za dzieciństwa jak się oglądało DB na RTL, fajne czasy.
0
@aleksandrowielki Moim zdaniem to większe miasta tradycyjnie PO lub ktoś z TD w większości przypadków a na wsiach i małych miasteczkach główna walka między PiS a TD.
0
@Culer9002 Za ten faul i sytuację zaraz po nim zdecydowanie powinna być czerwona kartka.
0
@Kgorecki2500 Eksperci teraz narada jakie stanowisko przyjąć w tej sprawie
0
@FcPortoFan1999 Jak takie określenie ma prowokować to co powiedzieć o niektórych innych rzeczach.
0
@FcPortoFan1999 No właśnie @wpwelement co jest takiego złego w tym sformułowaniu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty
1
@NeroTFP1 Haha dobre
@mekston No właśnie później dostrzegłem, ale już nie mogę edytować. Jednak metrem też podróżował to może nagrywać też i z metra kiedyś.
14
@BorzyKrzys Jeszcze jakby trzymał mikrofon w dłoni to jak prezenter telewizyjny by wyglądał, który prowadzi program z metra.
0
@gumaz To akurat też da się obejść, chyba że masz fizyczny klucz do dwuetapowej weryfikacji.