negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley Za to dwa sezony temu (tj. 2021/2022) wygrał La Ligę i Ligę Mistrzów. U nas z kolei po ok. 2.5 roku trenowania przez Zabiegi wróciliśmy do sytuacji gdzie wywalczyliśmy udział w fazie grupowej LM w przyszłym sezonie i udało się przedostać po za nią w obecnym. Real pod wodzą Carlo od sezonu 2021/2022 trzy razy z rzędu półfinał LM, w zeszłym sezonie Puchar Króla, dwa razy wygranie LL, wygrana w LM i jeszcze szansę na kolejną mają nadal. Sytuacja finansowa Realu też zdecydowanie lepsza niż w Barcelonie.
1
@Stinger_ Wczoraj gala PLE była we Francji, obecnie okres to taki bardziej na przeczekanie/przejściowy, draft był to może wkrótce wystartują nowe programy i będzie m.in. kontynuacja story z Bloodline.
@mordini123 Pewnie odmłodzić się chciał z wyglądu nieco.
1
@Kidd No właśnie kwestia tego źródła, bo nie wiadomo czy jest prawdziwe, w przypadku kiedy tak to pewnie dołożyli by kilka meczy towarzyskich w czasie kiedy miałby być ten Superpuchar jeśli terminarz pozwoli a jeśli rzeczywiście przez te kilka/kilkanaście milionów euro do powrotu 1:1 było by wesoło na swój sposób.
0
@tbas Też tego nie widzę, nawet jak do tego by doszło to podejrzewam, że skończy się jak w 2017 roku, gdzie aktualny zarząd wtedy został.
2
@DzizuSS Stadion musiałby się zawalić a Laporta wyjść i powiedzieć, że muszą sprzedać klub.
1
@MesQueUnClub96 Młody na tropie, ale jak już miał ten kwit z badania alkomatem to mogli dobrze wypełnić to i również brakuje podpisu obsługującego. A tak w ten sposób to sami napędzają w ten sposób całą tą sytuację i niektórzy widzą jeszcze w tym spisek opozycji.
0
@zadafcb Tak słyszałem o tym, pewnie wcześniej jeśli już którąś z innych gal wielkiej czwórki dostaniemy w Europie.
0
@MesQueUnClub96 Taktycznie widzę
0
@lucas/catalan @zadafcb Ostatnio Nick Khan się wypowiedział, że gale wielkiej czwórki PPV zostają w USA i Kanadzie póki co.
0
@FcPortoFan1999 Pamiętam, zobaczymy czy będzie powtórka z rozrywki
0
@Xaviball Urok polskich lig
0
@Aragorn33 Spokojnie, niektórzy będą bronić Xaviego cokolwiek by się nie działo a tacy socios to nawet nie reagują.
1
@HighestInTheRoom A już myślałem, że znowu wtopią, ale powalczą chociaż.
5
@SkN Puchar Gampera na wakacjach jeszcze będzie do rozegrania.
1
@PatrychoO Eee no na Final Testament nie było reakcji jakoś wczoraj haha
1
@Comentateiro A socios dalej będą spać sobie
1
@zadafcb I kolejny z Bloodline się pojawił
0
@mekston Młody się uczy jeszcze, ale i tak się lepiej już czyta jego posty niż np. eksperta od gramatyki/ortografii tutaj.
1
@zadafcb Jeden to pewnie John Cena, bo był widziany niedawno we Francji właśnie.
1
@mekston Oj tam, eksperci wybierają to co wygodne dla ich tezy.
1
@zadafcb No można przypuszczać po SmackDown, że na PLE dzisiejszym publika będzie jednym z mocniejszych elementów show.
3
@Kozinho. Ale widać, że coś tam znalazł, bo potem ładnie szło z gwinta.
0
@Hosh Eksperci w formie jak widać
0
@FcPortoFan1999 Ale w przyszłym sezonie już może być trudniej jak się znowu nie ogarną na wiosnę. W tym trochę przeciwnicy pomogli Stali i dobra w miarę forma w pierwszej części sezonu.
0
@Lanosss @FcPortoFan1999 Stał ratuje trochę to, że mają 7 punktów przewagi nad strefą spadkową więc porażka nie będzie miała aż takiego wpływu jak potencjalnie sezon lub dwa temu. To już trzeci sezon z rzędu gdzie słabo im idzie runda wiosenna.
0
@Lanosss Raczej zdobędzie, teraz starcie na wyjeździe z Mielcem, który mimo, że u siebie ma ostatnio dobre bilansy z Jagiellonią to kelnerowanie tradycyjne u Stali Mielec na wiosnę się odzywa i mogą przegrać u siebie.
0
@barcelonaLM Szkoda Hurkacza, ale wydaje mi się, że pewnego poziomu to on nie przeskoczy, żeby być i utrzymać się w top.
0
Tak przy okazji tego artykułu to dość znacznie powiększa się przewaga gospodarcza Chin względem większości Europy
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wbic-klin-miedzy-ue-a-usa-czyli-xi-jinping-w-europie,nId,7483069#crp_state=1
0
@Aragorn33 Może chcieli kupić trochę czasu, ale im dłużej to wszystko trwa tym gorzej dla Tuska i spółki. Jeśli w najbliższym czasie jakiś konkretów nie podadzą to temat odnośnie CPK wróci ze zdwojoną siłą.
0
@Aragorn33 Chyba w maju/czerwcu powinni podać jakieś informacje do wiadomości publicznej w sprawie CPK, bo jak dobrze pamiętam dali sobie pół roku na pierwsze wyniki audytów, itd.