negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Jakby musieli grać 5 setów to i tak niestety wszystkie Hubert by przegrał.
6
@Luciano99 Te 600 tysięcy to może tyle przed denominacją dostał w spadku.
0
@tristan87 "Nie odmawia się kiedy pieniądz woła"... Jest tych cytatów/wypowiedzi sporo.
2
@tristan87 Zdecydowanie, tyle co można było wynieść z tego serialu, ile było jakże celnie pokazanych zachowań z życia codziennego.
3
@tristan87 No to akurat dla mnie niezrozumiałe, że Plebanię zdjęli a taki Klan do dnia dzisiejszego istnieje.
0
@Kozinho. Akurat też sam w 2017 roku wolałem, żeby postawić na Mbappe zamiast na Dembele, wyszło jak wyszło. Wtedy też Bartomeu dostawał negatywne reakcje, wisiało widmo wotum nieufności.
0
@bartekvisca Z drugiej strony, jak ktoś coś wrzuca do internetu, prowadzi profile w mediach społecznościowych z dużą ilością obserwujących to musi się liczyć z tym, że będą komentować, oceniać jej zachowanie.
0
@TheNekro94 Ktoś tam wypowiadał się z PiS w ostatnich dniach, że podoba mu się to rozwiązanie PO odnośnie kredytu, ale nie mówi za całą partię...
1
@BorzyKrzys PKP w naszym kraju to dramat można tak określić.
0
@esem91 Jak zazwyczaj w 1/8 czy 1/4 jak jest Hubert
0
@FcPortoFan1999 I to przeważnie maksymalnie co może ugrać póki co
0
@FcPortoFan1999 Tyle, że niestety w jego przypadku czegoś brakuje, żeby dostać się do finałów.
0
@FcPortoFan1999 Za chwilę będzie mógł planować powrót do Wrocławia Hubert
1
@mr Barca Byle tylko tego nie mówił Laporta do socios i kibiców, bo skończy się jak ze słowami odnośnie LM Realu za jego kadencji.
0
@Gaz U nas trochę zawiniło też podejście, że po blamażach m.in. w LM było bronienie ponad wszystko, gdzie niektórzy nie pozwalali skrytykować złej postawy, bo jak tak można. Do tego podejście socios w ostatnich latach też niewiele pomaga klubowi.
0
@Borry Niestety dużo było w tym okresie też wysokich porażek w LM jak np. w dwumeczu z Bayernem 0-7, 0-3 z Juve czy pierwszy mecz z PSG 0-4 (choć tu słynne 6-1 i awansowaliśmy dalej) nie mówiąc już o rewanżach z Romą i Liverpoolem.
0
Poirer dobra walka, ale w sumie trzecia mistrzowska gdzie zmusili go do poddania, narazie kolejnego title shota nie dostanie.
0
@Rewolucja123 Moim zdaniem Islam tutaj wygra.
0
Opinia na temat testowanego rozwiązania AI w przeglądarce Google:
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/google-do-zaorania-jesli-tak-ma-wygladac-wyszukiwarka-to-jej-nie-chce-opinia/wmbs0lz
0
@FcPortoFan1999 Oby tak było, nie mam nic przeciwko a nawet mógłby i kiedyś być mistrzem.
0
@FcPortoFan1999 Tylko pytanie czy się mu uda
1
@Comentateiro Ja nie wykluczam nikogo, mimo że bardziej jestem po stronie konserwatywnych poglądów. A tak się składa, że to zarzucanie przez bardziej liberalnych różnych według nich złych zachowań, kiedy to cześć osób też się zachowuje się w podobny sposób.
2
@Comentateiro Oj chłopie, już się bulwersujesz, jak się żartuje. Tak się składa, że część wyborców PO jest pyszna, arogancka (inne partie też mają taki elektorat, żeby nie było). Tutaj przykładowo chociażby poleciało też trochę banów dla jak Ty to określasz demokratów za język i styl wypowiedzi.
1
@tristan87 Spokojnie, obudzą się i wstaną fani PO, i wszystko nam wyjaśnią.
0
Nadchodzi gra w stylu Sejm Parody
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/sejm-the-game-powstaje-gra-o-byciu-polskim-poslem/kzjbwh4?utm_campaign=cb
1
@HighestInTheRoom Światowy człowiek, ale nadrobi jeszcze zaległości
1
@HighestInTheRoom Eksperci z Borneo na czele jeszcze się nie wypowiedzieli, żeby wybronić Bidena?
0
@Barcasub Oj tak i zupełnie inny smak z butelki szklanej niż z plastikowej a w zeszłym roku czy dwa lata temu widziałem tą Cole w szkle za 6-7 zł za tą małą butelkę...
3
@Safrani Kiedyś pamiętam było dużo więcej różnego rodzaju napojów w butelkach szklanych i te były używane wielokrotnie po oczyszczeniu itd.
4
@PatrychoO No teraz ogólnie WWE po za największymi czterema PPV robi galę poza USA, we Francji to jedna z najlepszych publik od dawna była, wczoraj nawet w Arabii żyli przy theme song Ortona. W zeszłym roku AEW robiło galę na Wembley i też tam było sporo osób, WWE też na wyspach ma gale, w zeszłym roku chociażby też były fajne reakcje, ale ogólnie w UK dają radę fani.
Można też by powiedzieć, że tutaj były większe reakcje jak były te freak fighty, niż jak np. Janek czy Aśka walczyli w walkach o pas UFC to nikomu nie przeszkadzało jakoś.