2

@misterio Z drugiej strony jeśli to prawo wejdzie w życie to przy tym jak mówi @tbas może być i tak. Każde zgłoszenie będzie musiało być sprawdzone dokładnie przez policję (co i tak powinno być robione) i przy zleceniu badań to są w stanie stwierdzić, że do stosunku doszło więc to też może działać na korzyść kobiety w przypadku zmiany zdania.

0

@tristan87 Od razu przypominają się teksty z Plebanii o tym zaufaniu do ludzi.

1

@tristan87 Taaa, blefować to my a nie nas...

1

@Kgorecki2500 Nie, do takiego Txikiego np. to mu brakuje dużo.

0

@MesQueUnClub96 Spokojnie jeszcze się rozkręci, to jest zawsze klasyk na La Rambli.

10

@marcin62 Dobrze, że nie korzystam z tego tik toka, to się pomija część wysrowów internetowych mistrzów.

1

@marcin62 No chyba coś podobnego było w zeszłym roku jeśli się nie mylę.

2

@Rewolucja123 Już po walce, strasznie słabo wyglądał Prohazka.

2

Nie za ciekawa pierwsza runda Main Eventu UFC 303.

1

@Rust_Cohle Może on z tych samozwańczych ekspertów.

0

@Kazragore Właśnie mnie w tym wszystkim dziwi, że niektórzy tak bronią swoich idoli politycznych (niezależnie od opcji) jakby zawdzięczali im majątki, żony, kochanki czy co tam jeszcze. Złego słowa nigdy nie powiedzą o nich.

0

@Kazragore Z tym się zgodzę, że dobrze jak ktoś kto wchodzi do polityki coś osiągnął wcześniej i odnosił sukcesy. Pod względem porównania Bosaka i Mentzena jeśli chodzi o prezencję, przemówienia, itd. lepiej wypada ten pierwszy. Sławek mimo odniesionych przez niego sukcesów przez dość dużą grupę osób wyśmiewany jednak.

0

@tristan87 Bardziej niech dziękuję Tuskowi, że wrócił, bo bez niego nie udało by im się zmienić władzy.

1

@tbas "A socios jak zawsze na wakacjach" pięknie powiedziane, osobiście dziwi mnie ich postawa w przeciągu ostatnich lat.
@michalgajdek albo ktoś inny z redakcji jest szansa na jakiś artykuł z opisem, oceną działań socios w ciągu obecnej kadencji Laporty i wcześniejszych lat za Rosella i Bartomeu, z analizą co robili dobrze a w czym zawiedli, rozczarowali np.

0

@michal26 Ok jedne wybory się udały. Zresztą ile ludzi się z niego śmieje, że tylko tik toki umie nagrywać itd. co rzutuje też na wizerunek lidera partii.
Według mnie w tej roli znacznie lepiej wygląda Bosak chociażby.

0

@Kazragore Odnośnie starych wyg chodziło mi pod kątem doświadczenia w polityce. Obecnie żaden według mnie z tej starej elity nie ma wyraźnej charyzmy (moim zdaniem).

1

@Kgorecki2500 @Kazragore Jak dla mnie nie przekonuje to z charyzmą, ale z drugiej strony w polityce nie jest tyle lat co stare wygi więc może będzie lepiej jeszcze. No i zgadzam się z tym, że PiS to nie jest prawica (też ich za taką prawdziwą nie uważam).

0

@Kgorecki2500 No i na jednego z liderów partii też nie bardzo się nadaje.

2

@Zoker On to chyba tylko tematy związane z polityką komentuje i zazwyczaj w ten sposób.

0

@MesQueUnClub_87 Dużo osób kopiuje różne zachowania nie patrząc jak i dlaczego.

1

@MesQueUnClub_87 Coś w tym jest.

0

@Popitek12 To kto jest tym prawdziwym goatem?

1

@FCB_dimiC Dobry szef też ma sporo obowiązków i nie ma za wiele czasu na wypoczynek.

9

@RosjaninBut Dla mnie to żart, że o tytuł prezydenta supermocarstwa walczą goście, którzy są po 80-tce lub tuż przed.

3

@misterio Dzisiaj coś ich naszło na obronę wszystkich posłów i Banasia (patrząc na kilka głosowań z dzisiaj). Jedno powiedzą są drugie zrobią. Choć z drugiej strony pewnie po to, żeby od każdego coś próbować uzyskać w przyszłości.

0

Profesjonalny montaż, kto by skorzystał?


0

@Tomason Może i tak być, z jednej strony może i późna zmiana, ale z drugiej jak postawią na mocne i znane nazwisko to zwiększą szansę na wygraną, bo już Republikanie Trumpa nie zmienią a ten ma nie mały również negatywny elektorat.

0

@JohnnyBarca @Albatros Trzeba poprosić o wypowiedź Tebasa w tej sprawie, ciekawe co za kocopoły by wymyślił tym razem.

1

@Aragorn33 @Deviler to na warsztacie zasuwa u @Luciano99 i nie ma czasu na pisanie takich tematów.
Chyba, że przekręca strona odnośniki, bo dzisiaj ktoś też mnie oznaczył w odpowiedzi, gdzie nic nie pisałem.

1

@Kgorecki2500 Lewica nie dość, że między sobą ma spory to jeszcze i tak najmniejszą siłę przebicia mają w tej koalicji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?