negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@misterio Z drugiej strony jeśli to prawo wejdzie w życie to przy tym jak mówi @tbas może być i tak. Każde zgłoszenie będzie musiało być sprawdzone dokładnie przez policję (co i tak powinno być robione) i przy zleceniu badań to są w stanie stwierdzić, że do stosunku doszło więc to też może działać na korzyść kobiety w przypadku zmiany zdania.
0
@tristan87 Od razu przypominają się teksty z Plebanii o tym zaufaniu do ludzi.
1
@tristan87 Taaa, blefować to my a nie nas...
1
@Kgorecki2500 Nie, do takiego Txikiego np. to mu brakuje dużo.
0
@MesQueUnClub96 Spokojnie jeszcze się rozkręci, to jest zawsze klasyk na La Rambli.
10
@marcin62 Dobrze, że nie korzystam z tego tik toka, to się pomija część wysrowów internetowych mistrzów.
1
@marcin62 No chyba coś podobnego było w zeszłym roku jeśli się nie mylę.
2
@Rewolucja123 Już po walce, strasznie słabo wyglądał Prohazka.
2
Nie za ciekawa pierwsza runda Main Eventu UFC 303.
1
@Rust_Cohle Może on z tych samozwańczych ekspertów.
0
@Kazragore Właśnie mnie w tym wszystkim dziwi, że niektórzy tak bronią swoich idoli politycznych (niezależnie od opcji) jakby zawdzięczali im majątki, żony, kochanki czy co tam jeszcze. Złego słowa nigdy nie powiedzą o nich.
0
@Kazragore Z tym się zgodzę, że dobrze jak ktoś kto wchodzi do polityki coś osiągnął wcześniej i odnosił sukcesy. Pod względem porównania Bosaka i Mentzena jeśli chodzi o prezencję, przemówienia, itd. lepiej wypada ten pierwszy. Sławek mimo odniesionych przez niego sukcesów przez dość dużą grupę osób wyśmiewany jednak.
0
@tristan87 Bardziej niech dziękuję Tuskowi, że wrócił, bo bez niego nie udało by im się zmienić władzy.
1
@tbas "A socios jak zawsze na wakacjach" pięknie powiedziane, osobiście dziwi mnie ich postawa w przeciągu ostatnich lat.
@michalgajdek albo ktoś inny z redakcji jest szansa na jakiś artykuł z opisem, oceną działań socios w ciągu obecnej kadencji Laporty i wcześniejszych lat za Rosella i Bartomeu, z analizą co robili dobrze a w czym zawiedli, rozczarowali np.
0
@michal26 Ok jedne wybory się udały. Zresztą ile ludzi się z niego śmieje, że tylko tik toki umie nagrywać itd. co rzutuje też na wizerunek lidera partii.
Według mnie w tej roli znacznie lepiej wygląda Bosak chociażby.
0
@Kazragore Odnośnie starych wyg chodziło mi pod kątem doświadczenia w polityce. Obecnie żaden według mnie z tej starej elity nie ma wyraźnej charyzmy (moim zdaniem).
1
@Kgorecki2500 @Kazragore Jak dla mnie nie przekonuje to z charyzmą, ale z drugiej strony w polityce nie jest tyle lat co stare wygi więc może będzie lepiej jeszcze. No i zgadzam się z tym, że PiS to nie jest prawica (też ich za taką prawdziwą nie uważam).
0
@Kgorecki2500 No i na jednego z liderów partii też nie bardzo się nadaje.
2
@Zoker On to chyba tylko tematy związane z polityką komentuje i zazwyczaj w ten sposób.
0
@MesQueUnClub_87 Dużo osób kopiuje różne zachowania nie patrząc jak i dlaczego.
1
@MesQueUnClub_87 Coś w tym jest.
0
@Popitek12 To kto jest tym prawdziwym goatem?
1
@FCB_dimiC Dobry szef też ma sporo obowiązków i nie ma za wiele czasu na wypoczynek.
9
@RosjaninBut Dla mnie to żart, że o tytuł prezydenta supermocarstwa walczą goście, którzy są po 80-tce lub tuż przed.
3
@misterio Dzisiaj coś ich naszło na obronę wszystkich posłów i Banasia (patrząc na kilka głosowań z dzisiaj). Jedno powiedzą są drugie zrobią. Choć z drugiej strony pewnie po to, żeby od każdego coś próbować uzyskać w przyszłości.
0
Profesjonalny montaż, kto by skorzystał?
0
@Tomason Może i tak być, z jednej strony może i późna zmiana, ale z drugiej jak postawią na mocne i znane nazwisko to zwiększą szansę na wygraną, bo już Republikanie Trumpa nie zmienią a ten ma nie mały również negatywny elektorat.
0
@JohnnyBarca @Albatros Trzeba poprosić o wypowiedź Tebasa w tej sprawie, ciekawe co za kocopoły by wymyślił tym razem.
1
@Aragorn33 @Deviler to na warsztacie zasuwa u @Luciano99 i nie ma czasu na pisanie takich tematów.
Chyba, że przekręca strona odnośniki, bo dzisiaj ktoś też mnie oznaczył w odpowiedzi, gdzie nic nie pisałem.
1
@Kgorecki2500 Lewica nie dość, że między sobą ma spory to jeszcze i tak najmniejszą siłę przebicia mają w tej koalicji.