2

@GeneralXavi Tylko czy skorzysta z tych porad to inna sprawa

0

@Saviola88 Posłucham tego wywiadu później.

0

@mordini123 No ciekawe, coraz więcej w ostatnim czasie wypada zawodników.

0

@mordini123 To starcie miało dojść do skutku pewnie i tak, dostaniemy je wcześniej. Oby Prohazka pokazał się z lepszej strony niż w pierwszym starciu. Khamzat też wypadł z gali u Szejków w tym miesiącu (za tydzień ma być ta gala).

0

Wypełnione.

10

@Hosh Zbyt pewnie już się tam niektórzy poczuli w Konfederacji po wynikach z niedzieli, niepotrzebne szukanie na siłę tej sytuacji w związku z krajami europejskimi. Jeszcze dzisiaj wywiad z Bryłką, że zagłosowała by za wyjściem z UE w referendum. Znowu będą jakieś spadki w poparciu pewnie dla tej partii jak tak będą robić.

0

@creativeopinion Bardziej mi się wydaje, że wypowiedź w kierunku socios, żeby stali po jego stronie i wspierali klub. Choć i tak wotum nieufności mu nie grozi, bo moim zdaniem jakby mieli głosować nad tym to nie będzie wymaganej liczby 2/3 uprawnionych do głosowania.

0

@TheNekro94 Na komputer świat co jakiś czas mają zestawienie budżetowych modelów telefonów komórkowych to możesz sobie porównać.

1

Patrząc na ostatnie lata to kobieca sekcja w piłce nożnej może prześcignąć męską z tymi pucharami LM.

1

@Pawlak1992
-McDonald
-Kebab
-Słodycze
-Filmy Marvela
-Netflix
-Władca Pierścieni
-Czytanie książek
-Twitter
-Android
-PlayStation

0

@BORO_12 Socios pewnie by zablokowali taką koncepcję.

0

@Borneo A to nie widziałem tego, sorry

0

@JarekS Też mi się wydaje, że już kwota z przedziału 30-40 mln była by bardziej odpowiednia, by pomyśleć nad transferem, 15 mln to za mało.

1

@JohnA Nie przetłumaczysz, on nigdy ani jednej rzeczy nie skrytykował związanej z PO odkąd tutaj jest.

2

@Jakchcesz To jest temat, który może trwać tyle albo i dłużej jak moda na sukces.

5

@NeroTFP1 Mi się też wydaje, że te pomyłki na swój sposób to jego charakterystyczny znak, po za tymi emocjami, itd.

24

@MesQueUnClub22 A czy jak się jest w Unii to nie można proponować jakiś zmian, bo tylko widzę, że albo zostać w Unii albo nie, nic po za tym. W ten sposób UE przegoniły gospodarczo już Chiny, za jakiś czas Indie i pewnie inne kraje jak tak dalej pójdzie. Naprawdę czasem to szkoda komentować, bo tylko w jedną albo drugą stronę skrajności.

2

@Jakchcesz Spokojnie wrócą kolejne a potem będzie narzekanie na sagi transferowe, w zimie na skoki i inne tematy się pojawią

1

@FCB_dimiC No tak, ktoś musi czuwać

1

@FCB_dimiC Albo nie wchodzić tutaj po prostu, czasami tak robię i przerwy też dobrze robią.

1

I cyk, Braun zaliczył hattricka w gorących dyskusjach na LR.

3

@Aferzysta Tyle, że on pewnie za PO jest a dużo osób, które głosuje na swoją partię, nie powie złego słowa na nią (niezależnie, która to partia).

0

@bartekvisca Niekoniecznie, wtedy jak zazwyczaj u nas wygrywa ten, kto ma mniej bardziej negatywny elektorat a na tamtą chwilę jakby Hołownia się dostał do drugiej tury z Dudą z miałby szansę wygrać.

1

@Sysia11 Niech spoczywa w pokoju, sporo tej obsady pierwotnej już nie ma.

2

@Kgorecki2500 Wątpię, raczej nie będzie dużej frekwencji ogólnie.

2

@Sapos93 Często jeszcze ta jedna osoba przy kasie, obsługuje też samoobsługowe jak pojawi się jakiś błąd czy trzeba potwierdzić wiek.

2

@fur_Deutschland Nie, dziękuję za uwagę

0

@Explode Jak w średniowieczu, gdzie rzucało się padliną wieprzową w przeciwnika

2

Czas chyba na taktyczną przerwę od LR

6

@Popitek12 A teraz zostało pisanie pytań na LR i pytanie o rady m.in. @mekston

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?