negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GeneralXavi Tylko czy skorzysta z tych porad to inna sprawa
0
@Saviola88 Posłucham tego wywiadu później.
0
@mordini123 No ciekawe, coraz więcej w ostatnim czasie wypada zawodników.
0
@mordini123 To starcie miało dojść do skutku pewnie i tak, dostaniemy je wcześniej. Oby Prohazka pokazał się z lepszej strony niż w pierwszym starciu. Khamzat też wypadł z gali u Szejków w tym miesiącu (za tydzień ma być ta gala).
0
Wypełnione.
10
@Hosh Zbyt pewnie już się tam niektórzy poczuli w Konfederacji po wynikach z niedzieli, niepotrzebne szukanie na siłę tej sytuacji w związku z krajami europejskimi. Jeszcze dzisiaj wywiad z Bryłką, że zagłosowała by za wyjściem z UE w referendum. Znowu będą jakieś spadki w poparciu pewnie dla tej partii jak tak będą robić.
0
@creativeopinion Bardziej mi się wydaje, że wypowiedź w kierunku socios, żeby stali po jego stronie i wspierali klub. Choć i tak wotum nieufności mu nie grozi, bo moim zdaniem jakby mieli głosować nad tym to nie będzie wymaganej liczby 2/3 uprawnionych do głosowania.
0
@TheNekro94 Na komputer świat co jakiś czas mają zestawienie budżetowych modelów telefonów komórkowych to możesz sobie porównać.
1
Patrząc na ostatnie lata to kobieca sekcja w piłce nożnej może prześcignąć męską z tymi pucharami LM.
1
@Pawlak1992
-McDonald
-Kebab
-Słodycze
-Filmy Marvela
-Netflix
-Władca Pierścieni
-Czytanie książek
-Twitter
-Android
-PlayStation
0
@BORO_12 Socios pewnie by zablokowali taką koncepcję.
0
@Borneo A to nie widziałem tego, sorry
0
@JarekS Też mi się wydaje, że już kwota z przedziału 30-40 mln była by bardziej odpowiednia, by pomyśleć nad transferem, 15 mln to za mało.
1
@JohnA Nie przetłumaczysz, on nigdy ani jednej rzeczy nie skrytykował związanej z PO odkąd tutaj jest.
2
@Jakchcesz To jest temat, który może trwać tyle albo i dłużej jak moda na sukces.
5
@NeroTFP1 Mi się też wydaje, że te pomyłki na swój sposób to jego charakterystyczny znak, po za tymi emocjami, itd.
24
@MesQueUnClub22 A czy jak się jest w Unii to nie można proponować jakiś zmian, bo tylko widzę, że albo zostać w Unii albo nie, nic po za tym. W ten sposób UE przegoniły gospodarczo już Chiny, za jakiś czas Indie i pewnie inne kraje jak tak dalej pójdzie. Naprawdę czasem to szkoda komentować, bo tylko w jedną albo drugą stronę skrajności.
2
@Jakchcesz Spokojnie wrócą kolejne a potem będzie narzekanie na sagi transferowe, w zimie na skoki i inne tematy się pojawią
1
@FCB_dimiC No tak, ktoś musi czuwać
1
@FCB_dimiC Albo nie wchodzić tutaj po prostu, czasami tak robię i przerwy też dobrze robią.
1
I cyk, Braun zaliczył hattricka w gorących dyskusjach na LR.
3
@Aferzysta Tyle, że on pewnie za PO jest a dużo osób, które głosuje na swoją partię, nie powie złego słowa na nią (niezależnie, która to partia).
0
@bartekvisca Niekoniecznie, wtedy jak zazwyczaj u nas wygrywa ten, kto ma mniej bardziej negatywny elektorat a na tamtą chwilę jakby Hołownia się dostał do drugiej tury z Dudą z miałby szansę wygrać.
1
@Sysia11 Niech spoczywa w pokoju, sporo tej obsady pierwotnej już nie ma.
2
@Kgorecki2500 Wątpię, raczej nie będzie dużej frekwencji ogólnie.
2
@Sapos93 Często jeszcze ta jedna osoba przy kasie, obsługuje też samoobsługowe jak pojawi się jakiś błąd czy trzeba potwierdzić wiek.
2
@fur_Deutschland Nie, dziękuję za uwagę
0
@Explode Jak w średniowieczu, gdzie rzucało się padliną wieprzową w przeciwnika
2
Czas chyba na taktyczną przerwę od LR
6
@Popitek12 A teraz zostało pisanie pytań na LR i pytanie o rady m.in. @mekston