1

@mmaciass Czytaj dzisiaj jeszcze wypowiedź jednego z wyżej postawionych oficjeli w USA to powiedział wprost, że nie pozwolą Ukrainie używać pocisków dalekiego zasięgu na Rosję, żeby uniknąć eskalacji czyli tak czy tak wojna potrwa jeszcze trochę.

0

@FCB24 Jeśli jeszcze nie miałeś robionego to z tego co pamiętam, można upoważnić kogoś do odbioru wyniku z RTG. Jak już było zrobione to najlepiej zapytać w placówce gdzie RTG było robione.

1

@MesQueUnClub96 A miałeś podobno nie prowokować a wkrótce fani Tuska odniosą się do tego na pewno i znów będzie pojazd.

0

@tristan87 Akurat z Makłowicza czasami niektórzy się śmiali m.in. przy współpracy z BP i ich ofertą Wild Cafe. Dzisiaj ciężko, żeby ktoś medialny ogólnie nie miał jakiś przeciwników, hejterow.

0

@marcin62 No i ile stracił Twitter a teraz X od jego przejęcia. Te zachcianki multimiliarderów czasami są nietrafione jak Zuckenberg na Metaverse się uparł i też stratny, ale i tak mają nadal spore majątki.

2

@GeneralXavi Człowiek ledwo położy się a tu już trzeba szykować analizy

1

@Jakchcesz Czyli czas na przerwę?

2

@FCB_dimiC @Xpert77 On był niedawno w USA i też analizę robił jak zamach był na premiera Słowacji.

0

@FcPortoFan1999 Spokojnie w tym sezonie ligowym może coś zdobędzie.

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze może poczekać

1

@Lucyfffer Pamiętam jak się grało, na różnych miejscówkach i słynne nic nie było, jak ktoś kogoś przewrócił a jak piłka wylatywała po za boisko to prawo Pascala albo jak była piłka druga obok to ja się brało. A po grze na oranżadę pod sklep się jechało.

6

Ciekawe ile jeszcze tych fraz "coraz bliżej powrotu do zasady 1:1" usłyszymy lub przeczytamy, ale w sumie z każdą kolejną są coraz bliżej.

1

@FcPortoFan1999 Kiełbasa z grilla nie jest zła

1

@Kgorecki2500 Mentzen grilluje? Zaraz Mentzena ugrillują

1

@Jakchcesz @Kozinho. Z takimi atutami to Kolumbia musi wygrać...

0

@Zoker A no tak zapomniałem o tym, to też warte odnotowania oczywiście.
Jak coś to dopisujcie swoje spostrzeżenia.

2

Niektórzy pytali się o podsumowanie La Rambli, tak na szybko z ostatnich dni dyskusje, które najwięcej komentarzy miały:
-Piłkarski GOAT dyskusji
-Śmieszne/farmerskie turnieje oraz pytanie Euro czy Mundial jest trudniejsze
-Sławetne "ambasady" i przez niektórych jak to określone "sekty"
-Team upały vs team chłód i Ci co wolą umiarkowaną pogodę
-Jeszcze z tego co pamiętam był poruszany temat Ter Stegena określanego jako "ręcznika"
-Sagi transferowe

Dla koneserów polityki też coś się oczywiście w międzyczasie znalazło.

Może trzeba jakieś highlights zrobić, żeby mieć review później.

2

@Kapitan hawk @Popitek12 I widzisz Ronaldo jednak GOAT, ale w ilości dyskusji o nim, żaden piłkarz takiego zainteresowania nie generuje.

1

@Popitek12 Najlepszego dałbym Sergio, mimo że ostatnie lata miał gorsze, ale ogólnie top na swojej pozycji przez dłuższy czas.

2

@MesQueUnClub_87 Chłodna głowa? Większość ludzi lubi się nakręcać więc nie dziwią mnie różne tego typu reakcje.

1

@Zoker Zacząłem pisać zanim wyświetlił mi się Twój drugi komentarz, ale tak zgoda, że to była zachcianka zarządu.

1

@Zoker Ja już o tym pisałem nieraz, jednym z powodów tego transferu była próba uspokojenia emocji u kibiców/socios po kolejnym blamażu w LM i zarząd postanowił zrobić duży transfer, w tym przypadku na Griezmanna, który rok wcześniej odmówił. Później wrócił ponownie do Atletico za niską kwotę.

5

@NorbiTBOB W tym roku jeszcze nie

0

@FCB_dimiC Kiedyś coś takiego było kojarzę, jeden użytkownik robił takie swego rodzaju podsumowanie dnia na FCBarca/La Rambla

0

@Hindus Dlatego ja czekam na oficjalne potwierdzenia, ale większość ludzi lubi się nakręcać i czytają co popadnie i co im odpowiada.

6

Laporta pewnie jest wielkim zwolennikiem cateringu.

0

@Uukasz_93 Oj tam, zamieszki elitom nie przeszkadzają

0

@barcelonaLM Nie ma szans na to, media główne zrobią robotę plus migranci i prawica/narodowościowcy nie wygrają wyborów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?