negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mmaciass Czytaj dzisiaj jeszcze wypowiedź jednego z wyżej postawionych oficjeli w USA to powiedział wprost, że nie pozwolą Ukrainie używać pocisków dalekiego zasięgu na Rosję, żeby uniknąć eskalacji czyli tak czy tak wojna potrwa jeszcze trochę.
0
@FCB24 Jeśli jeszcze nie miałeś robionego to z tego co pamiętam, można upoważnić kogoś do odbioru wyniku z RTG. Jak już było zrobione to najlepiej zapytać w placówce gdzie RTG było robione.
1
@MesQueUnClub96 A miałeś podobno nie prowokować a wkrótce fani Tuska odniosą się do tego na pewno i znów będzie pojazd.
0
@tristan87 Akurat z Makłowicza czasami niektórzy się śmiali m.in. przy współpracy z BP i ich ofertą Wild Cafe. Dzisiaj ciężko, żeby ktoś medialny ogólnie nie miał jakiś przeciwników, hejterow.
0
@marcin62 No i ile stracił Twitter a teraz X od jego przejęcia. Te zachcianki multimiliarderów czasami są nietrafione jak Zuckenberg na Metaverse się uparł i też stratny, ale i tak mają nadal spore majątki.
2
@GeneralXavi Człowiek ledwo położy się a tu już trzeba szykować analizy
1
@Jakchcesz Czyli czas na przerwę?
2
@FCB_dimiC @Xpert77 On był niedawno w USA i też analizę robił jak zamach był na premiera Słowacji.
0
@FcPortoFan1999 Spokojnie w tym sezonie ligowym może coś zdobędzie.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze może poczekać
1
@Lucyfffer Pamiętam jak się grało, na różnych miejscówkach i słynne nic nie było, jak ktoś kogoś przewrócił a jak piłka wylatywała po za boisko to prawo Pascala albo jak była piłka druga obok to ja się brało. A po grze na oranżadę pod sklep się jechało.
6
Ciekawe ile jeszcze tych fraz "coraz bliżej powrotu do zasady 1:1" usłyszymy lub przeczytamy, ale w sumie z każdą kolejną są coraz bliżej.
1
@FcPortoFan1999 Kiełbasa z grilla nie jest zła
1
@Kgorecki2500 Mentzen grilluje? Zaraz Mentzena ugrillują
0
@lntrowertyk Tutaj wypowiedź przedmeczowa Rabiot:
https://www.fcbarca.com/119286-adrien-rabiot-jesli-lamine-yamal-chce-zagrac-w-finale-bedzie-musial-dac-z-siebie-wiecej-niz-do-tej-pory.html
0
Jak to nazwali:
https://www.rmf24.pl/polityka/news-komisja-ds-przesiadek-na-krzeslach,nId,7645590#naglowek-siedem-tygodni-przesiadek
1
@Jakchcesz @Kozinho. Z takimi atutami to Kolumbia musi wygrać...
0
@Zoker A no tak zapomniałem o tym, to też warte odnotowania oczywiście.
Jak coś to dopisujcie swoje spostrzeżenia.
2
Niektórzy pytali się o podsumowanie La Rambli, tak na szybko z ostatnich dni dyskusje, które najwięcej komentarzy miały:
-Piłkarski GOAT dyskusji
-Śmieszne/farmerskie turnieje oraz pytanie Euro czy Mundial jest trudniejsze
-Sławetne "ambasady" i przez niektórych jak to określone "sekty"
-Team upały vs team chłód i Ci co wolą umiarkowaną pogodę
-Jeszcze z tego co pamiętam był poruszany temat Ter Stegena określanego jako "ręcznika"
-Sagi transferowe
Dla koneserów polityki też coś się oczywiście w międzyczasie znalazło.
Może trzeba jakieś highlights zrobić, żeby mieć review później.
2
@Kapitan hawk @Popitek12 I widzisz Ronaldo jednak GOAT, ale w ilości dyskusji o nim, żaden piłkarz takiego zainteresowania nie generuje.
1
@Popitek12 Najlepszego dałbym Sergio, mimo że ostatnie lata miał gorsze, ale ogólnie top na swojej pozycji przez dłuższy czas.
2
@MesQueUnClub_87 Chłodna głowa? Większość ludzi lubi się nakręcać więc nie dziwią mnie różne tego typu reakcje.
1
@Zoker Zacząłem pisać zanim wyświetlił mi się Twój drugi komentarz, ale tak zgoda, że to była zachcianka zarządu.
1
@Zoker Ja już o tym pisałem nieraz, jednym z powodów tego transferu była próba uspokojenia emocji u kibiców/socios po kolejnym blamażu w LM i zarząd postanowił zrobić duży transfer, w tym przypadku na Griezmanna, który rok wcześniej odmówił. Później wrócił ponownie do Atletico za niską kwotę.
5
@NorbiTBOB W tym roku jeszcze nie
0
@FCB_dimiC Kiedyś coś takiego było kojarzę, jeden użytkownik robił takie swego rodzaju podsumowanie dnia na FCBarca/La Rambla
0
@Hindus Dlatego ja czekam na oficjalne potwierdzenia, ale większość ludzi lubi się nakręcać i czytają co popadnie i co im odpowiada.
6
Laporta pewnie jest wielkim zwolennikiem cateringu.
0
@Uukasz_93 Oj tam, zamieszki elitom nie przeszkadzają
0
@barcelonaLM Nie ma szans na to, media główne zrobią robotę plus migranci i prawica/narodowościowcy nie wygrają wyborów.