0

@gaucho104 To spoko, tylko że odpowiedź pewnie do kogoś innego miała być, bo ja tutaj posta nie pisałem pod tym tematem.

0

0

@aleksandrowielki Akurat wcale mnie zdziwiło, że Tusk w ten sposób wypowiedział się o wizycie Dudy w Chinach.

0

@tbas Tego typu informacje pewnie będą się ciągnęły do końca kadencji Laporty.

0

@FcPortoFan1999 Jakbyś losowo spotkał ileś tam osób i powiedział o tym artykule to pewnie ktoś by się znalazł kto by uwierzył.

1

@LambiPL Na La Rambli wszystko jest możliwe.

2

@Sulimo To chyba ironicznie napisane, bo powinno być 27 czerwca w takim razie a nie września jak w artykule napisane.

0

@PatrychoO Pewnie najpierw pójdą w feud z Gablem i Creedsami.

0

@FcPortoFan1999 Na pewno ktoś się znajdzie taki

0

@FcPortoFan1999 Nie no, mamy tutaj tyle różnych ekspertów, że aż szkoda nie wykorzystać potencjału.

0

@FcPortoFan1999 Teraz Liga Narodów to będzie sprawdzian czy rzeczywiście gra się poprawiła w jakimś stopniu.

0

@FcPortoFan1999 Wiem, ale tam potrzeba czterech osób więc jeszcze trzy stąd by się przydały.

1

@FcPortoFan1999 Może jakaś ekipa z LR się zmontuje.

0

@Tasde Coś wczoraj @JarekS opisywał odnośnie rozwoju młodych piłkarzy, m.in. w tym artykule o Guiu jak to funkcjonuje u nich obecnie.

0

@mekston No to wiadome, że powalczą, nie będzie to spacerek dla Holandii.

1

@mekston Właśnie miałem na myśli pierwsze miejsce odnośnie Holandii, bo musi liczyć na gorszy wynik Francji i sama wygrać swój mecz jeśli chce wygrać grupę.

0

@FcPortoFan1999 Przy wygranej Holandii i Francji po 2-0 to Holandia wygrywa grupę, bo będzie mieć więcej bramek strzelonych.

0

@mekston @FcPortoFan1999 Holandia by musiała wygrać i liczyć na wpadkę Francji a to bardzo mało prawdopodobne, remis daje Holandii i Austrii awans odpowiednio z drugiego i trzeciego miejsca.

2

@Colon Oczywiście wygraną Polski.

0

@RobsonPL Jest już przecież "Bondage Undertaker" Damian Priest.
@PatrychoO Znając podejście Trypla będą rozwijać to story w ślamazarnym tempie, bo on lubi robić bardzo długie storyline.

0

@kamilop Zawsze są otwarte wtedy z to tylko święto kościelne jest, nawet jak wypadło by niedzielę to i tak by były otwarte, z racji ostatniej niedzieli czerwca.

0

@norbi77 Zdecydowanie przesadzone kształty heh

1

I cyk own powiększa swoją zdobycz bramkową.

0

@FcPortoFan1999 Pamiętne mecze, zwłaszcza ten czerwcowy i aż 1 pkt zdobyty w dwóch meczach z nimi.

0

@FcPortoFan1999 My to na ten moment byśmy przegrali i z rezerwowym składem Francji niestety.

1

@PatrychoO Przejrzałem trochę, ulubieńcy publiczności "oberwali" na tej tygodniówce w Chicago.

0

@Aragorn33 Ja wiem to, ale też koalicja rządowa dodała te 20 mld zł na m.in. te 20% podwyżki dla budżetówki. PiS przez to, że Sejm postój miał praktycznie od lata to też od ich projektu niewiele można było zmienić ze względu na czas.

0

@FcPortoFan1999 "Bo dla Niemiec to strzelał..."

2

@Kessie Cały swój dobytek jeszcze

1

@Spikes No rządził PiS jeszcze wtedy a PO jeszcze dołożyło 20 mld do deficytu budżetowego na rok 2024. Ale ogólnie poziom partii politycznych w naszym kraju nie jest za wysoki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?