1

@Emhyr Większość z tych socios to pewnie osoby powyżej 40 roku życia, im starsi członkowie tym bardziej niechętni do wprowadzenia jakiś zmian. Kwestia też jaka będzie frekwencja w tej ankiecie i czy bardziej młodzi ludzie się w niej wypowiedzą.

0

@NeroTFP1 A jest jeden powód, dla którego zostanie tak jak poprzednik:
socios

0

@Kengo Szkoda też, ale jednak więcej niż ćwierćfinał/półfinał osiągnąć w jego przypadku będzie bardzo ciężko na tych turniejach.

0

@Kidd I oni chcą sprawiedliwość wprowadzać na własnych zasadach.

0

Za wiele to on nie pogra i tak, chyba że w pierwszych etapach Pucharu Króla.

1

3

@Kgorecki2500 Widziałem właśnie

1

@626 W sumie fajnie by było zobaczyć taki skład, Almeria to nie znowu jakaś potęga i tak spadną po tym sezonie więc mogło by kilka zmienników wystąpić dzisiaj.

5

@kosiarz92 No tak a najlepsze jest to, że sam pisze, że nie jest wyborcą PO a za każdą możliwą okazją broni ich.

1

@FcPortoFan1999 Też o tym coś słyszałem rano, zarówno dla PiS jak i PO to dobra informacja, bo te partie mają w większości dość mocny elektorat a co za tym idzie większe szanse na jak największą ilość mandatów w PE.

6

@Kgorecki2500 Niech jeszcze wytłumaczy czego np. Kierwiński w zeszłym roku jeszcze mówił, że nie należy łączyć stanowiska ministra MSWiA oraz koordynatora do służb specjalnych jak Kamiński w rządzie PiS po czym Siemoniak teraz ma oba ministerstwa i jest w porządku.

5

@Kgorecki2500 Oj chłopie, zaraz ekspert od ortografii tu się pojawi, mocno aktywny dzisiaj pod postami z PO a dzisiaj już kilka razy się to pojawiło.

1

@Kapitan hawk Jak to było, mecze ze spadkowiczami zawsze są niebezpieczne...
Dobrze, że Almeria o nic już nie gra w sumie.

0

@Comentateiro Ja tam w miejscach gdzie pracowałem stawki były takie same dla kobiet i mężczyzn. Jak też szukało się kogoś do pomocy w sezonie letnim to podobnie płacone było bez względu na płeć. A poglądy bardziej mam prawicowe. Da się jak się chce i bez złośliwości.

1

@aleksandrowielki Niektórzy stwierdzą, że sobie odbija teraz za te ostatnie lata ataki, tyle że na dłuższą metę to nie będzie działać, jeśli po za tym straszeniem PiS nie pójdą w ruch własne działania (w sensie czyny) to się przeje tym bardziej neutralnym, którzy w zeszłym roku chcieli zmienić władze. Zatwardziali wyborcy PO, podobnie jak PiS będą bronić wszystkiego co się da i tak.

1

@Tasde Wsparcie jest specyficzne, bo nieraz o problemie mówią w taki sposób, że okazuje się, że chodzi o coś innego albo prostą rzecz tak przedstawiamy jako coś mocno skomplikowanego.

0

@Tasde Też zajmujesz się wsparciem użytkowników w IT?

1

@Borneo UE trzeba jak najszybciej zmienić format, bo obecny gospodarczo i technologicznie będzie coraz gorzej względem supermocarstw. Masz tu przykład, jak przy pomocy Chin Rosja może produkować więcej np. amunicji od UE i USA
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-wysoki-ranga-urzednik-wywiadu-usa-dla-rmf-fm-chiny-odbudowuj,nId,7510205#crp_state=1
Ponadto technologicznie też nie jest za ciekawie, komputer świat na ten temat wydał niedawno artykuł.
Trzeba szukać jakiś rozwiązań polepszających a nie na siłę tylko bronić.

0

@Reviven Sytuacja finansowa nie jest zbyt dobra więc ruchy takie jak z Roque są niezrozumiałe. Przecież w drugiej części sezonu od razu i tak by za wiele nie pograł a teraz sytuacja z nim wygląda jak wygląda. Można by było robić transfery jeśli już chcemy za mniejszą kwotę w obecnej sytuacji klubu.

0

@tbas Ktoś tam jeszcze bronić próbował tego ruchu, że trzeba było kontakty utrzymać w Brazylii, odpowiedzieć na ruchy Realu, itd. taaa...

0

@Lanosss Piękny duet transferowy...

8

@Borneo Tak chwalisz UE to czego słowem nic nie wspominasz, że słabnie gospodarczo, np. przez ostatnie 5 lat przewaga Chin powstała 15% a przez kolejne ma wzrosnąć do 30%, niedługo UE dogonią też Indie, ale lepiej w kółko pisać o PiS, Konfederacji, itd.

1

@MesQueUnClub96 #HubertMusisz

1

@JimMorrisonFCB Nie przeszkadza, bo sam ją wychwalał więc i to jakoś nam uargumentuje pozytywnie, znając życie

0

@Safrani Już o tym pisałem jakiś czas temu, że też nie rozumiem tego ruchu zarządu, bo nie spodziewałem się, że wiele pogra przez rundę wiosenną a kupować już w okienku zimowym, żeby przesiedział większą część czasu, mija się z celem. Mogli wypożyczyć go od razu jak już a tak jak będą go chcieli sprzedać latem to z pewnością za mniejszą kwotę niż został kupiony.

5

@HighestInTheRoom Spokojnie zaraz ekspert od wielu spraw @Borneo wyjaśni co i jak

1

@Popitek12 To kupisz go, żeby go wylać?

0

@GeneralXavi @FcPortoFan1999 W porównaniu do pozostałych dyrektorów sportowych za kadencji Bartomeu to wyglądał najlepiej, dla mnie nie taki aż bardzo tragiczny ani jakoś mocno wybitny.

0

@Aragorn33 No to fakt, zasięg tego lobby jest tam spory.

1

@Explode No właśnie to kluczowe w sprawie Izraela, bo nadal mają spore poparcie wśród rządzących w USA, choć pomału coś się tam zmienia, może trochę pod narrację w mediach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?