negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall Na pewno będą kluby, które chętnie by go zobaczyły u siebie, zobaczymy jak potoczy się sytuacja.
1
@Firestone Ja pamiętam jeszcze w 2015 jak było pisane, że Ter Stegen płakał do zarządu, w biurach, że mało grał jak był Bravo u nas wtedy.
1
@MesQueUnClub_87 Dobry występ Cubarsiego, jeśli się będzie rozwijał dobrze piłkarsko to o obsadę obrony możemy być spokojniejsi, zwłaszcza po długiej sadze problemów z obrońcami, gdzie m.in. w jednym sezonie naszym transferem na ŚO był powrót do zdrowia Mascherano...
1
@FATTOMY Jeśli Xavi sam zadecydował o swoim odejściu to nie wiem czy będzie chciał zmienić zdanie. Od oznajmienia decyzji Xaviego drużyna gra lepiej, może zeszła z nich presja i grają swobodniej. Wczorajszy mecz z pewnością jeden z najlepszych w tym sezonie choć chwila nieuwagi może trochę kosztować jak w przypadku początku drugiej połowy.
0
@Bobo25 Jak dobrze pamiętam o tym paliwie za 5/5,19 zł mówił raz w 2022 i raz w 2023 roku.
Tu jest ta z zeszłego roku:
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/donald-tusk-o-programie-po-benzyna-za-5-zl-i-zwiekszenie-kwoty-wolnej/e80j70s
0
@Reviven Z tego co jest napisane na głównej De Jong i Pedri jeszcze nie dostali zielonego światła do gry od lekarzy.
1
@zadafcb Dzięki za oznaczenie, przejrzałem też trochę Raw po WM
1
@zadafcb W końcu koniec title runu Wakacjowicza Romana, teraz przynajmniej popchają story z Bloodline na właściwe tory.
0
@zadafcb Obejrzałem trochę już pierwszego dnia WM 40, niektóre walki tak w miarę, ale bez szału dużego.
3
@ferdas_rawa Nie dziwi mnie to i tak, te same osoby mają niezmienne stanowiska zazwyczaj w różnych sprawach więc można łatwo wyczuć jak ktoś zacznie jakiś temat zwłaszcza powtarzalny co powiedzą, itd.
A poziom ogólnie na LR nie jest jakiś mocno wysoki.
1
@szymonekk Możliwe i w sumie po tych kontuzjach też inaczej psychika jego mogła się pogorszyć, szkoda trochę Fatiego, ale co zrobić, kolejny sezon bez jakiegoś dobrych rezultatów i teraz będzie problem z jego pensją i kontraktem.
7
@mrboom I tak z wielbienia Trzaskowiego i nie dla CPK przechodzimy do pedofilii w kościele, podsumowanie co się dzieje większości czasu na FCBarca/La Rambla
2
@Kozinho. @HighestInTheRoom I pozostali, przecież najważniejsze jest przesłanie i merytoryczna dyskusja według niego!
@Borneo a mnie nie dziwi słaby wynik PiS w Warszawie, tam większość osób ma poglądy, nastawiona kulturowo pro Zachód Europy więc i Lewica będzie mieć lepszy rezultat tam.
2
@HighestInTheRoom Elita LR chyba coś śpi dzisiaj jak jeszcze kontra nie poszła
0
@Zoker Jakoś mnie to nie dziwi szczerze mówiąc.
2
@Borneo Przez te 2 lata to nie wiem czy się tak sytuacja finansowa klubu mega poprawi, zbyt optymistycznie trochę do tego podchodzisz.
0
@MOLESTA Ja dałem ten rok temu jako przykład, kiedy PiS był przy władzy.
0
@macio_944 Czasami też się przydaje, żeby sprawdzić coś tak, że i do pożytecznego i przyjemnego jak znalazł YT.
0
@BorzyKrzys Jeszcze rok temu odpowiedź na to pytanie była by inna albo nie było by jej wcale.
1
@macio_944 Z włączonym YouTube w tle jeszcze lepiej się pracuje
0
@kibic1899 Tak
4
@BorzyKrzys Trzeba oznaczyć fanów Trzaskowskiego to wszystko wyjaśnią...
0
@zadafcb Dzięki za oznaczenie, przejrzałem trochę wczorajsze Raw i jak dla mnie takie sobie one było, zdecydowanie lepsze było w zeszłym tygodniu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@misterio Kapusta to podstawa
0
@zadafcb Jeszcze tylko brakuje wpisów jak kiedyś niektórych po co te święta są, ale spokojnie do niedzieli jest jeszcze trochę czasu.
0
@TheNekro94 Ciśnienie podnosimy sobie jeszcze
0
@Emhyr Słabo też to świadczy o Hiszpanii, że prowadząc z Brazylią 2-0, która jest w gorszej formie obecnie doprowadza do remisu.
1
@Cukson Stawiam na MC
0
@FcPortoFan1999 Polecę klasycznie: Do boju Polsko!