negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Saviola88 Kojarzę, ze rolnicy też strajkowali za PiS, chociażby przeciwko "piątce Kaczyńskiego" i też dołączyli z protestem jak kobiety wyszły protestować po jesiennym wyroku TK w 2020 r.
1
@aleksandrowielki Zgodzę się z tą wypowiedzią, dodatkowo Rosja mimo dużych strat, ma doświadczenie też w jakimś stopniu ze sprzętem NATO, w wojnie na Ukrainie, do tego Kreml ma swoich ludzi w różnych miejscach, w sieci internetowej też nie próżnują. A póki co 5 artykuł paktu NATO nie był jeszcze sprawdzany. Więc w przypadku konfliktu Rosja - kraje NATO, Polska musi przez pierwsze tygodnie radzić sobie sama, zanim potencjalne wsparcie by do nas trafiło.
0
@Rewolucja123 Kluczowy tutaj będzie mecz z Realem, jeśli nie uda się go wygrać to sprawa mistrzostwa jest praktycznie przesądzona choć i tak będzie ciężko.
0
Kolejny Stano się pojawił:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-unia-europejska-zaleca-miedwiediewowi-psychoterapie,nId,7349430#crp_state=1
0
@Rewolucja123 Pięknie wtedy Khabib zniszczył Connora.
0
Jeszcze brakowało, żeby spróbował na tej klaczy wjechać do tej klatki schodowej
https://www.rmf24.pl/regiony/trojmiasto/news-probowal-wprowadzic-klacz-do-bloku,nId,7345214#crp_state=1
2
@Saviola88 Oj tam, zaraz będzie płacili ze swoich, już wszystko wyjaśnione, a tamci to więcej roztrwonili i ten Rymanowski to poplecznik PiS.
8
@Deviler Czy większość to nie raczej, część tak, część nie a tutaj to kłótnia nawet o zakupy w niedzielę potrafi się zrobić.
1
@pt9 Jakiś czas temu też nie działał poprawnie Messenger, tam co jakiś czas są mniejsze czy większe problemy w działaniu.
2
@escarabajo Vegeta był prekursorem w tej krytyce.
2
@Mattems Nie no, bez względu na to co się wydarzy w ćwierćfinale to kibicuje Barcelonie, lepiej dojść do 1/4 i tam poleć niż teraz odpaść.
1
@Aragorn33 Miałem na myśli te na Morzu Czarnym, o których wczoraj sam pisałeś, gdzie wcześniej były odblokowane przy udziale Turcji.
0
@Aragorn33 Tyle, że też służby powinny w przypadku sprzętu militarnego chociażby ze względu, że muszą konwojowac takie rzeczy, ale też pewnie była by zaraz sytuacja, że wojsko/inne służby występują przeciw obywatelom.
Ale też należy skrytykować państwa Zachodnie, że nie potrafiły zrobić nacisku na odblokowanie portów morskich czy za dostawy, które sami obiecali a później się okazało, że nie mają takiej ilości o jakiej mówili.
1
@Aragorn33 Rosja i jej agenci lubią korzystać z różnych wydarzeń i nie dziwi mnie, że próbują coś ugrać na swoją korzyść. Kwestia rolników myślę, że nie będzie tak szybko rozwiązana jednak, bo dużo też zależy od UE, co powiedział Siekierski sam i próbują jakoś załagodzić sytuację chwilowymi porozumieniami. Kreml wie, że ich dostaw od sojuszników nic nie zakłóci, bo kraje Zachodnie nie zgodzą się na większe ataki Ukrainy na Rosję (teraz to nawet mają problem ze sprzętem do obrony) a tu informacja jeszcze taka:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-smierc-nawalnego-zdenerwowala-niemcow-przelomowa-bron-trafi-,nId,7342997#crp_state=1
Rolnikom samym ciężko było by wyłapać kto jest zwolennikiem Kremla, to by jeszcze większy chaos pewnie wywołało.
0
@gumaz Tak zaglądam co jakiś czas, konto mam tu kilka lat, ale przerwy były też w aktywności tutaj.
4
@gumaz Za żadnym, do tej strony nie jestem mocno przywiązany
3
@Essos Jak ja usuwałem to sam pytał czy wypisywać zwolnienie, zazwyczaj pewnie tak na 1-2 dni dają, czyli do końca tygodnia postój byś miał licząc weekend.
1
@HighestInTheRoom Skoro już tacy do krytykowania są, ciekawe czego nie krytykują USA i spółki, że nie pozwala/nie daje sprzętu Ukrainie na ataki na Rosję, skoro oni prowadzą agenturę i mogą też atakować szlaki transportowe ze sprzętem itd.
1
@HighestInTheRoom Haha zaraz Zachodni sektor obudzi się i ruszy z odwetem
5
@Sulimo Ja bym dał do piekarnika i rozgrzał na tyle, żeby był ciepły. Zależy jaką temperaturę ustawisz w piekarniku, ale za długo nie ma co trzymać, żeby suchy się później nie zrobił.
3
@MESSIah16 Sam nie przepadam za Jedraszewskim i mówię jako osoba wierząca, choć z drugiej strony stoi przy stanowisku kościoła od wielu lat, który jest za obroną życia od poczęcia i nie zmienia tego pod wypływem czynnika X czy Y. I tak każdy może zrobić jak uważa i decydować za siebie.
0
@Kgorecki2500 Statystycznie może być tyle osób jako katolicy w Polsce z tym, że takich praktykujących wiarę będzie zdecydowanie mniej. Ale mimo to uważam, że KK tak szybko nie upadnie.
1
@mmaciass Ja bym raczej brał pod uwagę wymianę telefonu, zależy ile jeszcze go uzyskujesz (w sensie okres czasu). Co jakiś czas na komputer świat robią zestawienia telefonów w różnych przedziałach cenowych to możesz poszukać i przeczytać opinie, specyfikacje urządzeń.
5
@VegetaPolska I cyk zaraz to będzie w gorących dyskusjach.
1
@Deviler Ja miałem styczność i z Audi i z Volkswagenem w sumie obydwoma modelami dobrze się jeździło. Jakbym miał wybierać coś za duża kasę to wybrałbym Audi, że średniej półki cenowej to Volkswagen.
2
@michal26 Mi się wydaje, że mimo tych strat przez tą wojnę Rosja jakoś się zabezpieczyła na wypadek wojny kilkuletniej i stąd też budowa relacji z krajami Wschodu a dzięki temu omijanie w jakimś stopniu również tych sankcji.
1
@Forsyth No utrudniają życie w Rosji, ale nie na tyle jak niektórzy by myśleli, że przerwą działania wojenne czy nie będą mieli jak produkować sprzętu, itd.
3
@Forsyth Pamiętam komentarze, że sankcje działają, itd. a będzie ich jeszcze trochę. Ciekawe jak "zwolennicy" na to zareagują.
1
@Forsyth No to wiadomo, że te sankcje nie działają w pełni jak to zaplanowali.
0
Ciekawe do ilu dojdą z tą liczbą pakietów sankcji:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-sankcje-na-rosje-po-smierci-nawalnego-jest-zapowiedz-borrell,nId,7340964#crp_state=1