negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Saviola88 Dokładnie, w pobliżu siebie np. w miejscu niezabudowanym stoi cały czas ograniczenie do 60 km/h gdzie pole wokół drogi jest bardzo dobrze widoczne. Po za tym też widzę, że służby policyjne np. za prędkość karają a za parkowanie w miejscu zabronionym, gdzie np. zasłaniają drogę pożarową już nie.
0
@Gall Teraz jeszcze trzeba zrobić taką ambasadę z Deco
0
@Aragorn33 Jestem za
0
@Eto'o9 R10 A nawet Izrael chyba w żaden sposób specjalnie nie wsparł Ukrainy. Narracja jest duża w wielu miejscach, że nie można nic złego powiedzieć o Izraelu cokolwiek by się nie działo, jeszcze to wsparcie finansowe na wojnę USA dla Izraela.
0
@Kgorecki2500 Tak poczytałem z ciekawości trochę info wrzuconych na tym profilu i podobno według nich Rosjanie muszą walczyć łopatami...
0
@qbuteq Trzeba wiedzieć jak się ustawić...
1
@barcelonaLM Na Trzecią Drogę głosowali w większości Ci z grupy 20-25% osób, które w ostatnich latach są przeciwni zarówno PiS jak i PO. Lewica zazwyczaj ma raczej w miarę stały elektorat, delikatnie zmieniający się procentowo.
0
@barcelonaLM Z jednej strony tak, ale z drugiej każda partia ma tzw. betonowe poparcie i cokolwiek by nie zrobili to i tak będą ich bronić z tego kręgu.
0
@Barcelonka070 Tak już to widzę, jak tak wszyscy razem ochoczo idą i przez te kilka godzin chociaż wytrzymali by bez jakiś sporów, itp. rzeczy.
0
Nowy program - dotacje na domowe elektrownie wiatrowe
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/nauka-i-technika/chcesz-miec-wlasna-elektrownie-wiatrowa-rzad-da-ci-pieniadze/fp5mbym
2
@barcelonaLM Pamiętam jak niektórzy jeszcze bronili Tuska, mówiąc że on wcale tak nie mówił, nie sugerował tego...
3
Patrząc na sędziowanie w La Liga, to możliwe, że lepiej poradzili by sobie sędziowie z naszej 8 ligi mistrzów.
2
@FCB_dimiC To jest w myśl zasad: "moja racja jest insza niż Twoja" albo "obronić... (Tu wstawić cokolwiek) muszę, bo się udusze). Tu już widziałem tyle dyskusji, często na te same tematy a może z kilka jedynie by przypadków znalazł, żeby ktoś zmienił zdanie pod wpływem jakiejś rozmowy, itd. przez te kilka lat. Ale dla niektórych to warto.
0
Dla tych tutaj co mają problem z poznawaniem kobiet:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/znalazl-narzeczona-dzieki-chatgpt-sprawdzil-ponad-5000-kandydatek/b14pb7g
4
@draxidox Jak ktoś chce to robi post w piątek od jedzenia mięsa i tyle, robienie sensacji z tego powodu dla mnie bez sensu.
3
@Kratos1990 Ja tam nie zaglądam nawet
0
Ledwo człowiek wchodzi na tą stronę i chce się wyjść z niej, czy to prawidłowe objawy?
0
Wystąpienie fana metaverse w Senacie USA:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/zuckerberg-przeprosil-rodziny-poszkodowanych-dzieci-emocjonalne-przesluchanie/8jpbljw?utm_source=www.komputerswiat.pl_viasg_komputerswiat&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2
0
Co mecz to kontuzja jakaś...
3
@macio_944 @norbi77 @Peciak Jak kolega mi pokazał tą serię to tylko czekałem na kolejne odcinki. Tam wszystko fajnie się zgrywało i pięknie pokazana nasza 8 liga mistrzów czyli klasa B.
0
@Volk Chyba u Martini z tego co pamiętam
1
@Tom0VeB Ja już to wspominałem nieraz, że fora czy portale w większości przypadków to poziom wysrywow, że szkoda na nie wchodzić a co dopiero przeżywać je jakoś czy najeżdżać na kogoś, bo tak.
1
@zadafcb Bardzo prawdopodobne, do tego pewnie jak Rollins straci pas na WM dostanie dłuższe wolne i może podobnie Romek po porażce na tej samej gali.
1
@Popitek12 Jeden to Wakacjowicz a drugi w roli Terminatora
2
@AFA Ładnie się ustawił do ujęcia
0
@lucas/catalan Co do kobiet osobiście stawiam na Becky i jej walkę potem z Rhea na WM bądź Bayley i walka z podopieczną o pas, bo prędzej czy później dojdzie do tego moim zdaniem.
Odnośnie męskiego RR matchu, odkąd CM Punk wrócił to myślę, że on wygra, jest też faworytem bukmacherów mocnym. Cody chyba na EC wygra w komorze title shota, z ostatnich wieści Romek ma się raczej nie pojawić na tej gali, chyba że pójdą w kierunku Roman vs Rock na WM.
2
Dobra decyzja Xaviego myślę, wie że nie da drużynie więcej więc sam oznajmia odejście po zakończeniu sezonu, do tego czasu klub ma szansę znaleźć jego następcę a chociaż będzie walka by utrzymać top4 w La Liga, myślę że to będzie główny cel do końca sezonu.
4
@Luciano99 który to z załogi się tam znalazł?
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02GJdMuGLioRYoeevSeHXgY6oSPXrn1LhFqnLMeA9EiqQKGkpHSQViFtxRDeWmXyxhl&id=100066265340707&post_id=100066265340707_pfbid02GJdMuGLioRYoeevSeHXgY6oSPXrn1LhFqnLMeA9EiqQKGkpHSQViFtxRDeWmXyxhl
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze się okaże, że w Rosji dalej będzie Putin rządził a w USA zmieni się prezydent.
0
@zadafcb No tak przez to by mieli straty, choć ja widziałem kiedyś zapis w info, że jak wyjdzie jeszcze jedna tego typu sprawa jak w 2022 roku to go będą mogli odwołać.