negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba przyznać też, że fajny w oglądaniu ten mecz.
0
@avanes Dynamiczni może i są dzisiaj, ale przeciwnicy również i mamy póki co remis.
1
@Kgorecki2500 Kotlet z kurczaka
1
@draxidox Jak będę miał dłuższą chwilę to poszukam, bo tak coś mi się skojarzyło, że coś się przewijało na LR a Ty już się unosisz. Inna sprawa, że jak nie chce kobieta rodzić dzieci ok, ale jakoś nie widzę, żeby duża grupa takich kobiet z drugiej strony robiła jakąś zawrotną karierę.
0
@draxidox A czy czasem też nie wrzucales różnych postów wyśmiewających zachowania kobiet ze swoim opisem łymen?
1
@hayek Spokojnie zaraz będą komentarze, że gdzie był profesor, jak PiS łamał Konstytucję, itd. (na Twitterze już są).
Moim zdaniem takie mieszanie zagrywkami, że jedni łamali zasady, zapisy Konstytucji, innych dokumentów prawnych to jeśli drudzy będą chcieli w drugą stronę spróbować coś odwrócić to jeszcze większego zamieszania w przepisach to narobi.
2
@barcelonaLM Przede wszystkim należałoby zmienić podstawę programową/nauczanie w szkole, żeby mniej czasu poświęcać na takie rzeczy, które się później nie przydają i tak. Co do zadań domowych to teraz nawet jak będą w przyszłości to i tak większość dzieci wrzucą do chat gpt czy innego podobnego narzędzia i spiszą gotowca, bez jakiejś refleksji, zastanowienia się.
0
Rozkopywane groby w Gazie przez Izrael:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-izrael-w-stanie-wojny/news-izrael-rozkopuje-groby-w-gazie-szuka-cial-zakladnikow,nId,7279014#crp_state=1
0
Aż serwery nie wytrzymują po tym wyrównaniu
0
@Firestone Pewnie Ci z maskotką strony na czele niech zgadnę
0
Ale ładny strzał gospodarzy
0
Romeu chciał chyba minąć i odepchnąć jednocześnie przecienika
0
@mekston To ten z tych złośliwych sąsiadów?
0
@Kluivert_P Jakby Hill nie był kontuzjowany to mogłoby dojść do starcia z Poatanem, może coś jeszcze uaktualnią.
0
@mekston Trzeba kibicować rodakowi
1
@skubi99 Szkoda kontuzji Makhaczewa, bo też byłaby ciekawa potencjalna walka z Justinem. Co do walki kobiet to bez większego zaskoczenia raczej i tak Zhang wygra.
2
I cyk problemy ze stroną
0
@FcPortoFan1999 Chyba już pewnej granicy nie przekroczy niestety i z czasem spadnie jeszcze w rankingu.
4
Rozpiska jubileuszowej gali UFC 300, która ma się odbyć w kwietniu bieżącego roku:
Justin Gaethje vs. Max Holloway –o pas mistrzowski BMF
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan – o pas mistrzowski wagi słomkowej dywizji kobiet
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Bobby Green vs. Jim Miller
Jiri Prochazka vs. Aleksandar Rakic
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
1
@Ojciec5tkidzieci Akurat w UFC (mam na myśli Dane) takimi rzeczami się nie przejmują i jak nawet zawodnicy z Rosji kontynuowali swoje występy po agresji na Ukrainę to tym bardziej przy takiej wypowiedzi włodarze hegemona mieszanych sztuk walk nie zdejmą go z karty sami z siebie.
0
@zadafcb Szkoda z jednej strony, ale Hubert chyba pewnej bariery już nie przeskoczy
1
@Tom0VeB No to tak, ale mi chodziło głównie w odniesieniu do relacji z kobietami, ich poznawania, że szybsze działanie dają lepsze rezultaty
2
@mrboom Tak będąc przy tym temacie, słyszałem ciekawostkę, że Ci którzy są takimi analitykami, dużo sprawdzają różnych schematów mają trudniej w relacjach z kobietami jak Ci, którzy działają żywiołowo, bezpośrednio (jeśli chodzi o poznawanie). Myślę, że coś w tym jest i zgodziłbym się z tym stwierdzeniem.
2
@arasz1819 No akurat to słabe że strony Bosaka, że ich tak broni zawzięcie. Już lepiej jakby się całkiem odciął od tego tematu.
Swoją drogą tak się rozczulają niektórzy nad tą dwójką i ich żonami a syna Andrzeja Leppera do tej pory ani razu nie zaprosili do Sejmu czy żeby powiedzieli przepraszamy...
0
@HighestInTheRoom Nie dziwię się
1
@Kgorecki2500 Bo wedle schematu są za Kościołem a przecież ludzie mogą nic nie dać na tą zbiórkę, bo są rzeczy, na które bardziej się przydadzą zbiórki niż na tą dwójkę w więzieniu. Ok kościół, kapłani robią też trochę złego, ale też są zbiórki na dobre cele (jak u mnie np. na chore dzieci zbierają i organizują różne pomoce, ale już o tym nie mówią krzykacze).
0
@HighestInTheRoom A jak zapytanie o maskotkę strony, bo wczoraj widziałem, że poleciał Twój post.
0
@VegetaPolska A na jakim to etapie jesteś?
0
@HypeR Da się, odpalasz jakiś bootowalny system np. hirens boot i tam masz różne narzędzia również do dysków.
0
@Peciak I o to chodzi