0

@Chada No to zależy w dużej mierze od kierownictwa, załogi jak w innych sieciówkach, bo są miejsca, sklepy dobrze prowadzone a niektóre będą takie, że widać po chwili nieład.

3

@Firestone Nawet w naszej ósmej lidze takie akcje to rzadkość.

2

@barcanawieki Nie liczyłbym na to, wszak po za dużym arsenałem nuklearnym (można dyskutować tu jeszcze o jego jakości, ale ilościowo mają najwięcej) to w dodatku mają tak rozłożoną siatkę swoich ludzi w wielu krajach (w instytucjach UE również, jak ktoś chce informacje na ten temat są na infosecurity24.pl) tak, że mogliby sparaliżować mocno wiele miejsc więc całkowita porażka Rosji i jej rozpad praktycznie niewykonalny na ten moment przynajmniej.

0

@Bobo25 Haha trzeba otworzyć dział taki z rękami osobowymi, niektórzy kolekcję już mają. Tak kojarzę większość mniej więcej po wypowiedziach jakie się przewijają, a że tematy lubią się tu powtarzać (najczęściej te w gorących dyskusjach) to trochę coś się skojarzy.

1

@arasz1819 A no i jeszcze w niektórych sklepach Biedronki jest jeszcze wtedy jedna osoba na kasie i wtedy musi też obserwować tą samoobsługową.

1

@Bobo25 Akurat autor posta z cytatem Mentzena z rozmowy w RMF24, krytykuje Konfederację więc wariant z tym raczej nie trafiony.

0

@arasz1819 Nieżywy by miał ciężko, chyba że zza grobu by się komunikował.

1

@Kengo Już wrzucałem o tym info wczoraj z tymi filmikami. Póki co w Europie i tak narazie nie będą dostępne.

1

@Comentateiro Prawdziwy prezydent USA, elita wkrótce zacznie kampanię po drugą kadencję dla niego

2

@parpe Nie, ale jak tam będzie usprawiedliwienie jednych drugimi zachowania różne to będzie tak ciągnąć się w nieskończoność.

1

@Mario96w Dobrze mówisz

4

@Emhyr U mnie dzisiaj będą na szczęście domowej roboty pączki

1

@HighestInTheRoom Jakbyś nie zaglądał przez pół roku tutaj to w sumie niewiele by się straciło jeśli po przerwie by się zobaczyło te same pytania, dyskusje, itd.

0

@Forsyth No to fakt, że została zaniedbana ta kwestia w Europie.
Jeszcze się okaże, że Ci co wieszczyli przewroty na Kremlu okaże się, że Putin nadal zostanie a w innych krajach w tym USA zmieni się prezydent/rządy.

0

@MeAndSwan Ciekawe czy fani PO będą krytykować amerykański Senat

2

Temu panu już podziękujemy

2

@Bykunn W domu bym sobie ustawił do gry w pokera, żeby same nutsy pokazywało.

0

0

@michal26 I tym sposobem jeśli powstanie to gdzieś po 2030 roku zapewne.

1

@Comentateiro A jeszcze inni żyją jak paczki w maśle

2

@Kidd Haha dobre, widzę że w formie

0

@MesQueUnClub_87 Ja kiedyś miałem model, ale musiałbym sprawdzić później jaki co musiałem hasła wpisywać, ale to też jakoś da się obejść.
W iPhone ta kwestią jest dużo bardziej złożona i zabezpieczona pod tym względem.

0

@michal26 Tu jeszcze zostawię wypowiedź wczorajszą Pełczyńskiej-Nałęcz z wczoraj odnośnie CPK i innych tematów:
https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-pelczynska-nalecz-o-cpk-tak-jak-byla-laka-pod-baranowem-tak-,nId,7317630#crp_state=1

0

Ciekawe, tylko że muszą być te oszczędności, bo część osób nie ma w ogóle albo na niewielkim poziomie:

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/minister-finansow-ma-plan-na-oszczednosci-polakow/gjb9yqn

0

@michal26 Na moje to narazie tak zostawiają furtkę otwartą do tego typu rozmów o tym CPK, bo przez kilka miesięcy nic się nie nadzieję narazie a to też będzie polaryzowalo część społeczeństwa. Z czasem jak presją by była coraz większa to podejrzewam, że konkretniej coś powiedzą, przedstawią swoje stanowisko.

1

@MesQueUnClub_87 Zależy od modelu, ale w części z tego co kojarzę pójdzie bez kodów żadnych. W nowszych modelach powinno być coś takiego, że hasłem profilu Samsunga można było dostać się do opcji, w tym twardego resetu.

0

@michal26 Audyt ma trwać z tego co czytałem wczoraj 3-6 miesięcy więc pewnie w tym czasie za wiele się nie wydarzy w tej kwestii a co za tym idzie, będzie temat dla obu stron, żeby grzać tą tematykę.
Coś też co powinni poprawić jeśli chodzi o komunikację to na pewno kolej w naszym kraju, sam na szczęście nie jeżdżę nią, ale kolega co podróżuje dość często zazwyczaj mówi, że są bardzo często opóźnienia, awarie, itd.

0

@macio_944 Ale też z drugiej wielka presja również, choć sam chętnie przekonał bym się jakby Flick sobie poradził u nas.

1

Teraz jeszcze brakuje tylko wystąpienia Tebasa i wychwalania La Ligi i pracy sędziów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?