0

@HypeR Można by spróbować odzyskać strukturę dysku z danymi choć nie jest to łatwy proces i możesz bezpowrotnie stracić dane jak coś pójdzie nie tak

0

@HypeR O to gorsza sprawa, bo z sąd bardzo ciężko będzie coś odzyskać w razie awarii. Jak wejdziesz w zarządzanie komputerem i zarządzania dyskami to powinna wyświetlić się rozpiska odnośnie wszystkich dysków podłączonych i informacje odnośnie patrycji, rozmiaru, itd.

0

@draxidox Pewnie w najbliższych dniach rząd odniesie się do tego dokładniej i zobaczymy. Atom oczywiście jest ważny i to przyszłość w energetyce.

2

@draxidox Spokojnie pewnie odbywa się narada i będzie decydujące uderzenie albo poczekają do komunikatu z jakimś zaprzeczeniem tego.

2

@Popitek12 To idź na speed dating i będziesz mówił, że głosujesz na Lewicę i czy się to podoba

0

@HypeR Jak ten dysk zewnętrzny masz HDD to łatwiej będzie odzyskać dane w razie awarii. Po restarcie komputera może czasami system wskazać inną literę partycji zewnętrznego dysku, zwłaszcza jak coś przed nim było podłączane wcześniej. Trzeba by sprawdzić jakimś narzędziem do diagnostyki czy doszło do jakiegoś uszkodzenia dysku.

1

@hayek Może myślą, że jak dużo osób naje się grochówki to jak wszyscy zaczną pierdziec to te gazy polecą do Rosji...
A tak serio, gdyby wcześniej kraje Europy nie zaniedbały we wcześniejszych latach kwestii związanych z wyposażeniem militarnym to by mieli i na wsparcie dla Ukrainy i dla własnego państwa arsenał.

0

@sila101 Jaki masz internet u siebie?

0

@Rewolucja123 Jak na siłowni to najprostsze będzie próba ćwiczenia na zmianę przy jakimś urządzeniu i zapytanie odnośnie treningów a potem ciągnąć rozmowę jakoś. Byle nie wylecieć od razu z czymś takim w pierwszym zdaniu: Hej, umówisz się ze mną?

0

@Rewolucja123 Stres czy nerwy w tym przypadku działają na niekorzyść przeważnie.

2

@Rewolucja123 Tylko spokojnie do tego podejdź

1

@Kgorecki2500 Dobra decyzja, a ciekawe gdzie reszta, bo tutaj wychodzi niewiele ponad połowa z całej grupy posłów

1

@macio_944 Do pełnego cyklu jeszcze brakuje jak za wcześniejszych lat, żeby serwery padły

1

@Kidd O to zdrowia życzę w takim razie

2

@Mezocyklon87 Propaganda za mocno weszła do głowy, że aż się wydało

0

@Nazio_87 Trzeba to uczcić

2

@Kgorecki2500 A po tym Hołownia jeszcze też udzielił głosu Braunowi, czasami to sami siebie orają

1

@MesQueUnClub_87 Oj przypomniały się czasy starych dobrych gier.

3

@Kidd Witam, gdzie byłeś tyle czasu?

5

@Safrani Mi też nie przeszkadzają oni, bardziej z tym orgazmem mi chodziło o osoby co jednych krytykują, ale jak drudzy coś podobnego zrobią czy też jakąś głupotę to chowają się w bunkrze albo odwracają narrację, a bo tamci to robili... O to mi chodziło z tym użyciem sformułowania z orgazmem.

1

@Kgorecki2500 Tutaj to dla przebiegu głosowania niewiele raczej zmienia myślę a jak uda się im go usunąć z prezydium Sejmu to u niektórych użytkowników/osób będzie orgazm wieczorem

0

@MesQueUnClub96 są nerwy?

1

@hayek Tylko ciekawe jak oni by chcieli postawić na ten transport publiczny bez jakiś większych inwestycji, jak w niektórych miejscach były problemy z tymi autobusami elektrycznymi (jakiś czas temu wrzucałem o tym info i ktoś jeszcze), kolej wiadomo jak wygląda. Jak dla mnie to niech sprawdzą co, jak zostało zrobione, itd. w związku z CPK, bo wyrzucanie od razu tego do kosza to trochę bez sensu, bo i tak jakieś nakłady zostały poniesione.
Górnikom to co chwilę pomagają.

0

@Ptasior Oni (władze Kremla) to nigdy nie przestaną szukać powodu do prowokacji czy próby odstraszania kogoś.

0

@hayek No właśnie dużo się mówiło w tym projekcie w odniesieniu do kolei, bo obecnie u nas są w kiepskim stanie. Kolega co często nimi jeździ mówi, że bardzo często są opóźnione, nieprzewidywalne przerwy też nie rzadkość, itd.

5

@Firestone Spokojnie po porażce zawsze mogliby powiedzieć, że nadal są w walce o dwa trofea i muszą być zjednoczeni oraz wyciągnąć wnioski.

1

@Kgorecki2500 Bardziej osobiście stawiam, że odwołają, PiS zagłosuje za tym z racji tego, że będą mogli prowadzić narrację, że nie będzie nikogo w prezydium sejmu z opozycji (dla nich nie ważne, że też z ich winy) a większość koalicji rządzącej będzie miała okazję dobić Konfederację (w sondażach spadają ich notowania, jak stracą wicemarszałka i prawdopodobnie również Braun wypadnie, wpłynie jeszcze bardziej negatywnie na ich odbiór, będą coraz słabsi).

1

@Kgorecki2500 Ostatnie podrygi raczej jeśli chodzi o to stanowisko dla Bosaka.

0

@Tasde A to przez to negatywne komentarze pod relacją odnośnie Bosaka, bo nie oglądałem wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?