0

@FcPortoFan1999 No właśnie, jak mi się coś tutaj nie podoba to robię przerwę na kilka/kilkanaście dni.

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe czy "eksperci" to zaliczą jako kolejny zabawny/bezwartościowy wpis.

1

@tbas Zobaczymy co będzie z tym, to ze znajomości nieraz pomagają przy obsadzie różnych stanowisk to wiadoma sprawa, ale drugą jest też skoro każda jedna strona tak postępuje to zasługuje na krytykę współmierną do działania nieodpowiedniego a nie przerzucania a bo tamci to robili to czy to

0

@tbas Nie jestem w szoku, ale tu chodzi o to, że skoro Ci czy tamci tak robią/robili to i my możemy w końcu, bo wszyscy tak robią i jest ok (i tu chodzi o różne dziedziny).

3

@Dankho94isback Ja pewnie jeden z nielicznych co słuchałem przy takich treningach energicznych, danceowych bardziej kawałków, bo to mnie wprawiało w dobry nastrój i przyjemniej szło cardio.

5

@tbas No tak, poprzednicy tak robili, tamci by też tak mogli zrobić, to my zrobimy tak samo i jeszcze życzmy powodzenia przede wszystkim.

3

@KamQiX Piękny komentarz i jaki prawdziwy

0

@olejtm W sąsiedniej miejscowości korzystają niektórzy z Orange, ale tam w porządku, najszybciej będzie zrobił na jakimś speed test prędkość łącza i skontaktować się z Orange jeśli jest mniejsza niż powinna.

1

@FCB_dimiC U mnie nie ma problemu w tej kwestii z lekarzem rodzinnym, przeważnie wypisuje skierowanie na badania jakie tam potrzeba nawet jak się chce pójść do jakiegoś specjalisty prywatnie.

0

@Janas11224 Moim zdaniem odkąd Xavi objął trenowanie to obecnie najgorzej wygląda drużyna po tych nieco ponad dwóch latach, już w poprzednich sezonach było choć trochę lepiej.

2

@DaPidejpi Zaraz maskotka strony odpali coś w związku z Nadalem.

1

3

@Rust_Cohle @Bykunn @escarabajo @Rompul @MesQueUnClub_87 @Janas11224 @chavez Słyszeliście o przypadkach tego "superusera" na GGPoker, gość wyciągnął trochę kasy, zanim się na roomie zorientowali.
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Super-User-z%C5%82apany-na-GGPoker_129775/

0

Teraz już nie sądzę, żeby mu mieli przedłużyć umowę po raz kolejny.

1

@Joe_Barbaro Dodałbym do tego za dużo przeżywania wszystkiego w internecie i chęć wymądrzania się u niektórych.

1

@zadafcb No ładnie wyszedł im ten spot

0

Co taka agresja/nerwowość u niektórych dzisiaj ? W sumie to nie tylko dzisiaj.

2

@Roobo O to trzeba będzie cały rok pisać o tym, na szczęście jest działanie kopiuj wklej

2

@Comentateiro Jakiś komentarz o Xavim też będzie?

0

@DonMatteo901 Oj tam sam powiedział, że nie jest od tego specjalistą jeśli chodzi o IT itd. tylko, że ma być specjalistą od strategicznego wykorzystania cyfryzacji...

2

@RosjaninBut Musiały paść jakieś bardziej radykalne rozwiązania, bo do tej pory to był impas.

1

@MESSIah16 Dużo osób widzę na X (Twitterze) krytykuje zachowanie Polaka, chociaż tam poziom jak na innych platformach jest zazwyczaj niski.

2

@MesQueUnClub96 Rozwinąłem komentarz.

2

Nominuję @MesQueUnClub96 coś się mu też należy za starania i dużą aktywność na tej stronie.

0

@tbas Jak PiS będzie spadać poparcie i będzie mieć słabsze wyniki to taka koalicja nie ma sensu dla Konfederacji moim zdaniem.

1

@tristan87 Prawdziwy patriotyzm odznacza się nienawiścią do sąsiada
(Oczywiście tak żartem, bo tutaj zaraz ktoś pomyśli, że w 100% na poważnie).

0

@Cotutajsiedzieje Możesz napisać do mnie jak chcesz.

1

@ranger3120 Elita zaraz Cię zjedzie za to jak ta kobieta z Twittera.

1

@Uukasz_93 W 2022 roku jeszcze była okazja, żeby to przeszło, ale nie udało się:
https://dorzeczy.pl/amp/273751/tanie-paliwo-pis-i-lewica-przeciwko-projektowi-konfederacji.html

0

@gumaz Wjadą jeszcze tematy polityczne w trakcie wyborów (jest ich trochę w tym roku), dalszą część sezonu, Euro i powrót do często powtarzanych tematów i będziesz miał tego sporo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?