4

@Encore Oj zmienia i to dynamicznie

2

@DonMatteo901 O to już ten temat się ciągnie latami, zaczęły się ograniczenia w tej kwestii za rządu PO-PSL i później PiS kontynuował ograniczenia związane z grą w pokera. Można by np. organizować turnieje pokerowe w naszym kraju, gdzie dochody nie były tylko z gry, ale również związane z przyjazdem graczy z innych krajów. Jeśli uregulowana była by jeszcze kwestia pokera online to myślę, że i więcej graczy by było w naszym kraju, kosztem nawet zapłacenia tego podatku. Znając życie, jak ktoś podniesie ten temat to zaraz będą krzyki, że hazard rozszerzają, chcą pozwalać ludzi puszczać z torbami, itd.

1

@pt9 Podoba mi się ta koncepcja!

0

@LaLigaPD Problem, że większość klubów La Liga nie jest przeciwna jemu i nie ma żadnych kontrkandydatów Tebas na następną kadencję.

0

@Mario96w Ciekawe ile jest warty

1

@FcPortoFan1999 Oj wątpisz w możliwości La Rambli, nie z takich rzeczy potrafili wybrnąć (a przynajmniej próbowali)

4

@FcPortoFan1999 Spokojnie fani PO wkrótce odniosą się do tego, wszystko wyjaśnią i każdy będzie zadowolony.

1

@Pedri16Future No to może coś być na rzeczy, chyba też mógł z podobnych przyczyn nie grać w jakiś meczach u nas, jak dla mnie dziwna sytuacja, wiadomo przecież, że w takich klubach jak Barcelona, Chelsea założeniem jest walka o mistrzostwa, trofea (tak wiem jak to obecnie wygląda w Chelsea też) a co za tym idzie presja, oczekiwania są spore jak również i wymagania.

0

@FcPortoFan1999 Ma otrzymać podobno w ramach abonamentowej rekompensaty...

1

@Pedri16Future Ciekawe czy kolejny dziennikarski wymysł, chociaż po tej wypowiedzi Gundogana jakoś nie specjalnie się też przejęli a na meczach nie widać tej sportowej agresji.

1

@JimMorrisonFCB No fajnie wygląda

0

@JimMorrisonFCB Joannę Frydrych masz na myśli?

0

@MesQueUnClub_87 Ja też zazwyczaj podchodzę z dużą rezerwą do ich zapewnień...

2

@MesQueUnClub_87 Trzecia Droga z tego co mówili podczas kampanii są za tym, że Polska nie musi brać udziału w relokacji przez przyjęcie uchodźców z Ukrainy więc teoretycznie powinni być przeciw.

1

@Popitek12 Senior forum musi się wypowiedzieć @Comentateiro tak namieszał mu Xavi, że nie ma rocznic porażki z Granadą i innych wydarzeń.

1

@mekston Jeszcze w piątek wygrywamy mecz w USA i wracamy na ścieżkę zwycięstw przed świętami...

0

@Barcasub "Mecze ze strefą spadkową są trudne, ale mieliśmy przewagę i wygraliśmy"

0

@Emhyr Zresztą będą mieć po szybkim tourze w USA praktycznie dwa tygodnie przerwy między kolejnym meczem więc nie musi oszczędzać kogoś z podstawowego składu.

1

24 grudnia o godzinie 19 na YouTube wlatuje premiera nowego Energy Mixa 73, trzeba będzie posłuchać przez święta, ile to już tych Mixow łącznie powstało...
@HighestInTheRoom @BorzyKrzys i inni zainteresowani

1

@Culer9002 Niespodziewany obrót spraw nastąpił

3

@Culer9002 I cyk kłótnia kiedy się ubiera choinkę, La Rambla potrafi mimo wszystko zaskoczyć

0

@Fake69 No niestety wiele rzeczy obecnie zawodzi i pewnie nie prędko to się poprawi.

0

@Ptasior No obrona gorzej się spisuje w ostatnim czasie niestety

0

@Ptasior I taktyczne zwycięstwo 1-0

3

@Kessie Człowiek nie wielbłąd, napić się musi...

1

@Pawel13sz "Ze strefą spadkową zawsze są ciężkie mecze..."

2

@Kgorecki2500 A już wkrótce dyskusja o świętach i tutaj dojdzie.

0

@kuz A tu cyk i w tvp przegląd sportowy po meczu Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?