0

@Kgorecki2500 Temat trochę złożony i rozbudowany, może napiszę wieczorem coś w tej kwestii

1

@jacobFCB Scena ze sprawiedliwych - wydział kryminalny, Kuba nawet na planie przeczuł co to z niej za ziółko i poszedł w długą

0

@Zoker No ciężko będzie miał, z jednej strony wygrać tryplet to spore wyzwanie, ale obronić wygrane tytuły jeszcze trudniej. Przygoda z City u Pepa też trwa kilka lat. Moim zdaniem jakby mu się udało wygrać ponownie tryplet to prędzej zrobi jakąś przerwę w trenowaniu (może i dłuższą) niż całkiem przejdzie na emeryturę.

0

@mordini123 No córka Brocka Lesnara urodą nie grzeszy delikatnie mówiąc

0

@mekston Podejrzewam, że większa szansa jest na to, że Legia albo Raków nie przegrało by meczu z Manchester City niż to co opisałeś.

0

@AlwaysBlaugrana Wczoraj czytałem wywiad byłego ambasadora NATO w Moskwie, że na ten moment Rosja dzięki wsparciu Korei i Chin przewyższa możliwości produkcyjne sprzętu militarnego w porównaniu do Europy Zachodniej. Jeśli Rosja wyjdzie zwycięsko z tego konfliktu to będzie też po części wina Zachodu (m.in. przez przespanie kilku ostatnich lat tej kwestii). Warto mieć na uwadze, że Rosja od dawna pewnie szykowała się do ataku więc mimo poniesionych strat na polu walki i tak może wyjść na niej. Jeszcze do tego wyjdzie, że Ci co przewidywali tak przewrót na Kremlu to Putin ze świtą zostaną a w części innych państw może się zmienić prezydent/rząd (w przyszłym roku będzie trochę tych wyborów).

0

@Hosh A po za tym za PO zdobyliśmy jeszcze dwa tryplety a za PiS żadnego!

1

@Safrani To co wprowadzają kluby i jak zarządza Tebas La Liga to jedno a drugie widać jak obecnie wygląda sytuacja w tej lidze i jak się prezentuje względem innych lig w Europie. Niemniej jednak przy tym jak piszesz, że wprowadzają same rzeczy pewne kluby to Tebas dla nich jest jak swój człowiek.

0

@Kgorecki2500 To możliwe

1

@Emhyr No właśnie i to moim zdaniem jest głównym powodem dlaczego Tebas tutaj jest i będzie przez jakiś czas, zresztą nasz zarząd też nie tak dawno uległ trochę Tebasowi (m.in. w tej kwestii związanej z procesem gdzie po za Barcą przeciwko Tebasowi był Real i jeszcze jakiś klub) idąc na ustępstwa w zamian za łagodniejsze podejście do FFP i rejestracji nowych/przyszłych piłkarzy.

2

Takie coś ostatnio mi się wyświetliło:


Rymanowski, Pawlak, Tusk, Kaczyński, Glapiński i kilku innych sprzed ładnych kilkanaście lat temu

1

@LS Albo się rozjeżdżało

1

@Emhyr Większość klubów jednak go popiera (co widać np. po tej umowie cvc), podejrzewam że jakby większe niezadowolenie było z niego w klubach La Liga to była by szansa, żeby odpuścił kolejną kadencję.

0

@NeroTFP1 Na tym jednym zdjęciu przypomina Niekrytego Krytyka

0

@reloaded Jak dla mnie tak ok, technologicznie wygląda dobrze, co z fabułą, akcją, itd. to się okaże, Rockstar też za wiele kart nie chciał odkrywać moim zdaniem, żeby utrzymać hype na tą edycję wśród fanów, w przyszłym roku będzie zapewne coraz więcej wiadomo, podobno w 2025 roku premiera na konsole ma być.

2

Po trailerze nowego GTA wydaje się, że potwierdzają się przecieki odnośnie dwóch głównych postaci (miał to być jeden mężczyzna i jedna kobieta).

0

@ranger3120 Reklama dźwignią handlu

2

@tristan87 Obydwaj zginęli, zresztą ponadto jak wspomnieli poprzednicy o błędach też warto zwrócić uwagę, że ten Maksymilian groził w nagraniach, że będzie próbował postrzelić policjantów w czasie zatrzymania więc dziwi tym bardziej takie podejście policjantów do sprawy w tym przypadku.

1

@HighestInTheRoom O aż się przypomniały kawałki, w których uczestniczył (brał udział Vinai), spoko nuta

0

@mkord Ja wiem o tym, już jakiś czas temu pisałem, że będzie przyjęcie budżetu PiSu na 2024 r. z jakimiś autokorektami, żeby większość nie była zaskoczona. Tylko z drugiej strony, chcą zachować twarz i z tego co mówią teraz to i tak wychodzi na to, że nawet jakby dał pierwszeństwo do powołania rządowi prezydent Tuskowi to i tak by ta ustawa nie przeszła a dla przyciągnięcia elektoratu sami deklarowali szybką chęć zmiany tej kwoty. A no tak użyli takiej przenośni, bo każdy ogarnięty wie, że z marszu takich rzeczy nie zrobią.

6

@hayek Spokojnie, zaraz fani PO napiszą, że budżet przecież praktycznie uchwalony i nie ma już czasu wprowadzić takiej zmiany i jedziemy dalej.

1

@Kgorecki2500 Jeszcze się okaże na przekór części ekspertów, którzy wieszczyli zmiany na Kremlu, że w wielu innych państwach w tym może i na Ukrainie, i USA się zmieni prezydent a Putin ze świtą nadal będą rządzić Rosją.

2

@DaPidejpi Oj zaraz ruszy maszyna...
A moim zdaniem za jakiś czas hype trochę wyhamuje na m.in. uciszanie taktycznie różnych posłów (PiS) a bardziej będzie zwracana uwaga na przebieg posiedzeń, omawianie różnych punktów, ustaw itd.

1

@hayek A chyba też w tym aspekcie ostatnio Kliczko skrytykował prezydenta Ukrainy.
Zgodzę się, że należy zadbać o rozwój armii, bo w przypadku ataku mimo wszystko pierwsze dni konfliktu będą bronić głównie nasze siły zbrojne kraju.

0

@LukaszFan Są, ale to bardziej będzie transmisja w formie przerywnika

2

@HighestInTheRoom On to w różne strony lubi odpalić pociski

1

@BulaKG To się okaże w ciągu dnia
@HighestInTheRoom Darek po wczorajszym wieczornym poście na głównej myśli sobie: "Ruszyła maszyna..."

3

Dzisiaj na La Rambli:
-Omówienie oświadczeń majątkowych posłów
-Czy szykuje się nowy konkurent dla Jaworka?
-W rytmie do jutrzejszego meczu
-Znowu tyle śniegu nasypało
...

0

@Comentateiro Nie śpimy, bo trzeba odśnieżyć w drodze na jutrzejszy spektakl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?