negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 No i jeszcze dali pas US Loganowi Paulowi i przez miesiąc bez mistrza na SmackDown było (tyle co z dywizji kobiet i tag team się pojawili).
2
@LS Z AEW w sumie możesz obejrzeć All in ze stadionu Wembley, dość wysoko też oceniana ta gala była na cagematch. Z gal WWE to WM można by obejrzeć czy np. ostatnie PLE w tym roku czyli Survivor Series
1
@P33ck Dłuższa przerwa w tym pomogła, Orton od jakiegoś czasu już trenował więc przez te kilka miesięcy od powrotu do treningów formę i sylwetkę poprawił.
1
@LS Jemu nie chodziło o Big Showa, ten jeszcze może się pokazać na jakiś galach AEW, ale bliżej zakończenia kariery jest
0
@LM10GOAT W ostatnim czasie to z tych wpisów przy urazach/kontuzjach stworzyć by można było długą kompilację/nitkę
0
@LM10GOAT Ciekawe jak długo to potrwa
1
@FcPortoFan1999 No ja też się staram w piątki robić przerwę od mięsa
2
@Comentateiro To do kiedy teraz Xavi Twoim zdaniem?
1
@Androchem A jak poszło z tą co wspominałeś z Żabki?
0
@Arys Oj zaraz wyczuwam tutaj pospolite ruszenie po tym wpisie
0
@tomek8756 Oddany sługa Kremla
0
@Krzysztof1987 GGPoker jak wspomniałem wyżej, tam jest różna oferta gier, można tam grać bez również wpłacania, na wirtualne żetony jak ktoś chce sobie sprawdzić jak wygląda.
1
@Kgorecki2500 W kwestii obronności w tym tygodniu ciekawy artykuł się znalazł na infosecurity:
https://infosecurity24.pl/bezpieczenstwo-wewnetrzne/polska-nie-jest-gotowa-na-kryzys
2
Największy a zarazem moim zdaniem najgorszy pokerowy room myślałem, że mnie nie zaskoczy a tym razem tak przenieśli mnie na inny stół podczas turnieju, że spasowali mi od razu QQ, gdzie jeszcze przeciwnik grał all in a flop byłby AQ4 (na GGPoker da się podejrzeć board po rozdaniu).
Coraz więcej niedogodności tam jest, dla zainteresowanych mogę coś więcej napisać.
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul @Janas11224 @MesQueUnClub_87 @escarabajo @chavez i inni zainteresowani
2
@aleksandrowielki Art. 5 paktu NATO nie był praktycznie testowany więc nie wiadomo do końca jakby wyglądało wsparcie dla naszego kraju, pewnie i tak przez jakiś czas byśmy musieli się bronić własnymi siłami, bo z dnia na dzień nie zostanie przerzucone całe możliwe wsparcie. Na taką realną ilość obecnie wojskowych pewnie by była kluczową obrona strategicznych punktów, na granicy nie byłoby szans zatrzymać agresora.
4
@Mario96w No zaskoczył mnie pozytywnie wczoraj.
0
@ousmanedembele10 Dobrze, że była szybka reakcja na straconą bramkę,bo początek meczu nie należał do udanych, ale potem już było lepiej.
0
@A4ron No i na wyjeździe w grupie wygrali, wprawdzie 3-1, ale nadal lepiej niż to co dzisiaj.
1
@Jakchcesz Spokojnie, następnym razem już piłka ominie bramkarza.
0
Milan nie strzela z karnego to Borussia teraz po rzucie karnym wychodzi na prowadzenie
1
@Ojciec5tkidzieci Więcej tego typu dobrze przygotowanych wypowiedzi i myślę, że wizerunkowo może zyskać na tym.
2
@TR3YWAY Co ma piernik do wiatraka, tak to można też powiedzieć, że statystycznie kobieta dłużej żyje od mężczyzny albo więcej jest mężczyzn od kobiet w przypadku samobójstw.
0
@Tom0VeB Nie, teraz mało co występuje, blisko zakończenia kariery wrestlerskiej jest już w sumie
@BartqRKO Cm Punk jakiś czas temu był na zapleczu jednej z gali Raw i rozmawiał z Triple H, doszli do porozumienia.
@FCB24 Punk dostanie teraz pewnie story i walkę z Rollinsem, AJ Styles jest nie chętny do rywalizacji z Cm Punkiem, co nieraz podkreślał. Triple H i spółka raczej nie pozwoli Punkowi na akcje jakie były w AEW, tutaj też część szatni negatywnie nastawiona jest do niego co nie dziwi. Cm Punk generuje ruch co też widać po tygodniówce Collision od AEW jak był Punk i teraz jak go nie ma jakie ratingi są tam.
0
Nie miałem jak obejrzeć meczu, widzę po opisach, że błędy sędziowskie też się pojawiły a jak przebieg naszej gry wyglądał w ciągu meczu?
3
@Rust_Cohle Taki to dobry, ale na przepitke
1
@tbas Większa część pieniędzy z zebranych na kolędzie ma iść na cele kościelne, utrzymanie, itd.
Co do kwestii związanych z Kościołem przez przyszłą koalicję rządząca to może wprowadzą te podatki na Kościół i/lub ograniczą wydatki państwa, ale takich ruchów jak zerwanie konkordatu nie spodziewałbym się, bo z tej koalicji Trzecia Droga ma najwięcej bardziej konserwatywnych wyborców a jak Hołownia chce iść za dwa lata na prezydenta to później mogą to wykorzystać na niekorzyść jego przeciwnicy polityczni.
0
@MarcelNJ11 No często tak, mało kto analizuje co się przeczyta, nie mniej jednak kwestia związana z bezpieczeństwem międzynarodowym to podstawa i powinna na szczycie władz zmusić do refleksji oraz przedyskutowania pewnych spraw.
0
@Emhyr Póki co tak, to jest jeden z charakterystycznych znaków AI, ale z czasem będzie coraz trudniej odróżnić (coraz lepsze metody uczenia maszynowego, czy zastosowane bardziej doskonalsze algorytmy).
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze to nie było testowane w praktyce z jednej strony więc początkowo trochę chaosu mogło by być
1
@Pedri16Future Nie mam dokładnych informacji o regulacjach w tej kwestii, z tego co słyszałem, że YouTube ma wprowadzić coś takiego, że jak algorytmy wykryją użycie SI w nagraniach, mają być banowane jakoś (jakieś info w tej sprawie wrzucił komputer świat jakiś czas temu). Teoretycznie póki co mogą korzystać, na moje jedynie, jakby ktoś został oszukany przy użyciu SI można by prowadzić sprawę o oszustwo, ale tak jak w przypadku platform onlyfans, itp. ludzie sami z siebie wpłaty robią dobrowolnie. Technologia wyprzedza przepisy prawne, u nas od kilku lat jest problem w procesie jak dane są np. w chmurze obliczeniowej.