negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ I już Polska prowadzi
0
@Lucerfi Ale są hah
4
@Lucerfi Poznań "miasto doznań"
1
@michal26 No bo większość się dobiera na zasadzie, żeby z kimś być tylko a potem wychodzą zgrzyty itd.
0
@sonek Miałem na myśli w ostatnim czasie a nie ogólnie.
1
Jedna z ostatnich Retro Party w Energy2000, wrzucony na YouTube fragment z imprezy:
Na konsolecie Dj Thomas i Dj Hubertus, 32 lata niedawno minęło istnienia tego klubu.
Jeszcze komentarze, że teraz statyści na parkiecie (przesłuchałem fragment tego nagrania i czuć trochę różnice w porównaniu z kilkunastoma latami wstecz).
@HighestInTheRoom @BorzyKrzys i inni zainteresowani
3
@RosjaninBut A czy ktoś z fanów PO odniósł się do tego czy jak zwykle w takich przypadkach cisza?
1
@xVENUMx No to możesz zrobić jak @Faro przez instalke systemu przy instalacji zrobić format i przerwać instalację albo w opcje wejść i w narzędziach zaawansowanych przejść do wiersza poleceń i z komend to też zrobić.
0
@xVENUMx Możesz zrobić format dysku, ale wtedy siłą rzeczy nic nie zostanie, bo z definicji jak robisz format to usuwasz dane.
1
@Kgorecki2500 W mojej ocenie w ciągu 20 lat najbliższych może niestety dojść do światowego konfliktu.
0
@Kgorecki2500 Coraz więcej jest punktów zapalnych niestety, czas pokaże co wyjdzie.
0
Co myślicie w tej sprawie i o takiej ocenie?
https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art39430321-nato-kontra-rosja-za-kilka-lat-kreml-moze-zaatakowac-europe
0
@Kinginiesta A to racja i fakt
1
@Montjuic No już teraz moim zdaniem trzeba jakoś ogarnąć kwestie prawne, ryzyka związane z AI, chociaż patrząc po regulacjach, podejściem prawnym co do ściągania danych np. z chmur obliczeniowych w procesach to ciężko to widzę.
0
@Kinginiesta My w sumie to z każdym prawie się tam męczyliśmy w grupie.
1
@Comentateiro No to już niewiele czasu im zostało
1
@MesQueUnClub_87 Ja w tym przedziale cenowym brałem telefon z serii Xiaomi Poco X Pro. Ogólnie jestem zadowolony choć raz miałem sytuację, że był problem z uruchomieniem, ale ogarnąłem samemu i czasami w tych modelach lubi się dźwięk samoistnie przestawiać (nie jestem pewny czy to wina jakiś wersji softu była u mnie 2-3 razy taką sytuacja była w ciągu ponad dwóch lat, model X3). Z Motoroli korzystałem z modelu g7 plus roboczo, tam to najczęściej wejścia do ładowania szybkiego się uszkadzały w kilku modelach.
1
@Comentateiro To do kiedy Scaloni w takim razie według Ciebie?
0
@ToWinaSedziego @Rust_Cohle on próbuje czasami blefować, ale bardziej zorientowantowani nie dają się wyblefowac
0
@Deviler Może i tak być, w końcu w dużych miastach największe poparcie ma KO.
0
@Saviola88 Dzisiaj ktoś wrzucał nawet wypowiedź jednej posłanki, która nie wiedziała ilu jest posłów u nas w Sejmie.
0
@Saviola88 Jestem ciekaw jak nowy rząd podejdzie do kwestii związanych z Ukrainą, bo wojna jeszcze dość długo potrwa moim zdaniem i będzie potrzebny jakiś długoterminowy plan.
2
@Saviola88 W tej sprawie pojawiło się kolejne info widzę:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-protest-przewoznikow-na-granicy-ke-ostrzega-polske,nId,7152527#crp_state=1
3
@Rust_Cohle Chyba śpią, że nikt się nie odniósł jeszcze.
0
I cyk po spotkaniu na szczycie:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-biden-spotkal-sie-z-xi-jinpingiem-wznawiamy-kontakty-miedzy-,nId,7152520#crp_state=1
0
@Mezocyklon87 Będziemy mieć w takim razie zawzięty pojedynek.
0
@clyde Części wyborców pewnie jakby zapytał co mówią, że trzeba zmienić to i to (wiadome, że pewne rzeczy trzeba poprawić), to powiedzą yyy, MMM, nie wiem no
2
@Kidd Wtedy już bez stresu mogą sobie pograć...
1
@LS A jeszcze będąc w tym temacie, ciekawe do ilu pakietów zdążą dojść:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-12-pakiet-sankcji-wobec-rosji-ke-przekazala-krajom-ue-projek,nId,7149036#crp_state=1
0
@LS Ja czytałem wczoraj informacje, że UE nie dostarczy w przyszłym roku obiecanej ilości amunicji i pierwszy raz oficjalnie o tym mówią (bo nie mają takiej zdolności). Co do pytania myślę, że powinni szybko jednak reagować. Zwłoka działa na niekorzyść a też warto pamiętać, że w przyszłym roku są wybory do parlamentu europejskiego i rozkład sił może się zmienić też.