3

@Ptasior Niestety często to wada, że bierze się kogoś z myślą o sezonie, dwa, że jakoś się przepcha i potem znowu i tak mamy pętlę programistyczną.

0

@VegetaPolska Kolejna dziedzina ekspercka widzę, ale z jednym się zgodzę, bo też jak odbywały się nieraz dni, pikniki i inne tego typu wydarzenia to słyszałem nieraz, że disco polo nie słuchają, śmiali się z kogoś z tych gwiazd a później jechali na te koncerty.

1

@Chaoss @Comentateiro wzywają Cię

1

@Comentateiro I strzeliła 2x mniej również, czyli trzymają statystykę, ale piłka jeszcze w grze.

0

@mekston Spalony jednak

0

I PSG wraca na drugie miejsce w grupie

1

@Culer9002 Wcześniej mówili pod koniec pierwszej połowy, że tempo jest dobre.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie miałbym nic przeciwko temu

2

@Ojciec5tkidzieci I wskakują na drugie miejsce póki co

0

@ricardo0705 Jeśli chce dostać title shota to zdecydowanie tak, ale zawsze zostaje kwestia, że nie tylko od niego zależy kolejny przeciwnik. Federacja na ten moment mi takiego zaproponowała zapewne, zgodził się, może w kolejnej walce jeśli wygra tą dostanie kogoś z tych nazwisk wymienionych przez Ciebie.

0

@Aragorn33 No Braun przez swoje zachowanie wczoraj wsadził poniekąd Sławka na minę, bo co by nie zrobił to i tak część ich wyborców odbierze to źle więc siłą rzeczy notowania Konfederacji spadną póki co a co będzie dalej czas pokaże i w zależności co Konfederacja będzie robiła.
Inna sprawa, że Mentzen w mojej opinii nie nadaje się na lidera partii, stara się być zabawny, przywódca musi być charyzmatyczny bardziej, wiadomo poczucie humoru też jakieś również, żeby w odpowiednich momentach wykorzystać.

0

@ricardo0705 Jeśli UFC mu zaproponowało samo takiego rywala to się zgodził pewnie na to, póki co Islam prędzej zawalczy z Oliveira, Gaethje niż z Gamrotem więc jeszcze trochę czasu minie zanim Gamrot dostanie title shota (oczywiście musi też pokonać po drodze kogoś bardziej znaczącego jak piszesz przed walką mistrzowską).

3

@Luciano99 La Rambla wychowała, rozwinęła a on tak się odwdzięcza... Hahaha

0

@tbas Do końca sezonu pozbywanie się kogokolwiek moim zdaniem nie wchodzi w grę (jakieś możliwe wzmocnienie w zimowym oknie tak). Przez resztę sezonu zobaczyć czy coś się zmieni, poprawi gra, jeśli nie trzeba będzie szukać innych rozwiązań zdecydowanie.

0

@Aragorn33 Może chcieliby mieć i tych skrajnych wyborców i tych niezdecydowanych, nowych, chcących zmian, itd. a to się nie uda co pokazały ostatnie wybory. Na ten moment muszą celować w grupę wyborców taką jak wybrali m.in. Trzecią Drogę w ostatnich wyborach. Początkowo mogą stracić nieco przez utratę wyborców, którzy popierają Korwina, Brauna i podobnych, ale potem może pójdzie lepiej. W przyszłym roku w wyborach samorządowych i do parlamentu Europejskiego za wiele nie ugrają zapewne, w prezydenckich za niecałe dwa lata też pewnie sukcesu nie będzie więc zostaje droga budowania poparcia długoletnia do kolejnych wyborów parlamentarnych.

1

@FcPortoFan1999 I już można powiedzieć, że konkurencja była, wybory się odbyły...

0

@FcPortoFan1999 No te kilka procent dla pozostałych to dla niepoznaki.

2

@Luciano99 No może powiedzieć, że podobny do niego jest więc jak prawdziwego syna go traktuje.

0

@FcPortoFan1999 W Rosji Władek ma pewne zwycięstwo u nas będzie miał bardzo ciężko, bo faworytem będzie m.in. Trzaskowski i dla niego najlepiej, żeby do drugiej tury ktoś z PiS się dostał, bo w przypadku jakby doszedł Hołownia lub Kosiniak-Kamysz to szanse na wygraną w II turze ma mniejsze obecny prezydent Warszawy moim zdaniem.

0

@Cotutajsiedzieje Zgadzam się z tym, kilka następnych miesięcy i wybory do PE pokażą czy ta tendencja się utrzyma.

2

@MesQueUnClub_87 Taktyczny wynik, chociaż też stawiał bym na 1-2.

0

@BorzyKrzys I potem storylinowo Kowalski zdradzi Tuska jak Heyman Lesnara na RR 2022.

1

@hayek W przyszłym roku jest tyle wyborów (nie tylko u nas samorządowe i do PE, na świecie również, m.in. USA), że przerwa od La Rambli też nie będzie zła.

0

@maroon To, że przez ich zachowania dużo osób w Konfederacji widzi skandalistów, nie umiejących się zachować, itd. a co za tym idzie wolą popierać inne partie.

0

@FcPortoFan1999 Słaba forma mimo wszystko Sevilli w tym sezonie ogólnie, przynajmniej ja mam takie wrażenie

1

@michal26 No niestety ten Braun to jak kula u nogi o ile wcześniejsza wypowiedź do Kaczyńskiego była dobra tak tutaj musiał coś odwalić.

3

@macio_944 Jakby się szło przez mgłę

2

@mekston A to przegapiłem chyba, ale raczej to był, że tak to ujmę epizodyczne szkolenie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?