La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

0

Trochę nie rozumiem walki Gamrota z Dos Anjosem, przecież podobno aspiruje do pasa i walki z Islamem to dlaczego nie bije się z czołowym jakimś zawodnikiem, tylko z gościem 40 letnim który już powoli kończy karierę. Przecież nawet jak wygra to na nikim to nie zrobi wrażenia

0

@ricardo0705 Też niezbyt rozumiem, więcej może stracić niż zyskać. Jak dostanie na dziurę to wraca do punktu wyjścia.

0

@ricardo0705 Duże nazwisko, rozpoznawalne, były mistrz, dobra opcja bo i tak by nikogo z top5 nie dostał.

0

@ricardo0705 Jeśli UFC mu zaproponowało samo takiego rywala to się zgodził pewnie na to, póki co Islam prędzej zawalczy z Oliveira, Gaethje niż z Gamrotem więc jeszcze trochę czasu minie zanim Gamrot dostanie title shota (oczywiście musi też pokonać po drodze kogoś bardziej znaczącego jak piszesz przed walką mistrzowską).

0

@negreanu Chandler, Gaethje czy nawet rewanż z Dariushem to zdecydowanie lepsze opcje, jeżeli chce Islama czy nawet Oliveire, bo Poirer to wiadomo że razem nie zawalczą
Ale cóż tak zdecydował to zobaczymy co się wydarzy, jak wygra moim zdaniem nic się nie zmieni, jak przegra to nie ma szans na walki mistrzowskie

0

@ricardo0705 Jeśli chce dostać title shota to zdecydowanie tak, ale zawsze zostaje kwestia, że nie tylko od niego zależy kolejny przeciwnik. Federacja na ten moment mi takiego zaproponowała zapewne, zgodził się, może w kolejnej walce jeśli wygra tą dostanie kogoś z tych nazwisk wymienionych przez Ciebie.

0

@ricardo0705 Pewnie nikt z top 5 nie chce mu dać walki, a co by nie mówić Dos Anjos to znane nazwisko i kasa się będzie zgadzać. Z Gaethje, Oliveirą i Islamem byłby raczej bez większych szans. Z Poirerem nie zawalczy. Jedynie z Chandlerem jakoś go widzę, ale ten chyba zajęty wiecznym czekaniem na McGregora.
Mimo wszystko wolałbym zobaczyć rewanż z Armanem albo Dariushem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?