1

@Ojciec5tkidzieci Może w nagrodę dostanie kiedyś możliwość poprowadzenia na żywo Dziennika, do przeglądu wydarzeń z kraju i ze świata dojdzie jeszcze raport dnia z FCBarca/La Rambla

2

@Piernik Oj nie byłbym tego taki pewny, już rozpisywałem odnośnie tego tematu niedawno komentarz. Sam wolałbym, żeby Hołownia wygrał wybory prezydenckie niż Trzaskowski.

0

@Krzysztof1987 Ja ten filmik, o którym wspomniałem widziałem na YouTube i tam była tylko wypowiedź tej jednej kobiety i tego gościa, może zawarli tylko część z tego tam.

4

@DonMatteo901 Coś kojarzę tego gościa, chyba też był z nim filmik jak któraś z kobiet mówiła, że lubi mężczyzn, ale ich w ogóle nie potrzebuje i on w odpowiedzi, że potrzebuje, bo wszystko co ją otacza w większości zostało stworzone przez mężczyzn to się nic nie odezwała.

12

Kaczyński mówiący, że media publiczne są antyrządowe, jak to brzmi

0

@FcPortoFan1999 No właśnie, zawsze to jakieś trofeum

0

@FcPortoFan1999 Puchar Energola i jakie emocje

2

@IronSanHybrid Kiedyś to było...

2

@IronSanHybrid Aż się przypomniało jak na RTL ponad 20 lat temu Dragon Balla się oglądało...

3

@kubix05 Szkoda, że zdjęli w 2012 Plebanię a zostawili Klan. Pan Dariusz świetnie grał swoją rolę.

1

@kakusus Frankie zawieszony za kartki jest na najbliższe spotkanie.

2

@Culer9002 Ten trzeba wygrać już

0

Czyli w tej sytuacji duet RR w pomocy na jutrzejszy mecz prawdopodobnie.

1

@Kluivert_P Ciekawie to wygląda, muszę kiedyś spróbować coś takiego zrobić

4

@Ojciec5tkidzieci Zaraz wyskoczy zza winkla tam gdzie gaśnica stoi.

0

@Tomason Znaczy mi chodziło o wpis ten drugi (Tosty z masłem).

0

@Herato Ktoś musi udźwignąć tą presję...

2

Czy w tym przypadku polityka wjechała na pełną? (W przypadku poniższego użytkownika jako jeden z odpowiadających)

https://x.com/tostyzmaslempl/status/1737029781445628087

3

0

@Chaoss No to właśnie mówię, że trzeba zmian, żeby tak było, bo w przeciwnym razie, dystans będzie coraz bardziej widoczny.

8

@Luciano99 A to dopiero przedsmak przygód świątecznych

1

@RosjaninBut W sumie to dobre rozwiązanie, bo kwestią priorytetową jest zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom państw członkowskich (żeby mieć możliwości obronne, odstraszania potencjalnych agresorów, itd.)
Zresztą formuła w jakiś sposób też musi się zmienić w UE jeśli chodzi o gospodarkę, bo nie może się równać m.in. z USA, Chinami.

0

No i na Raw poszła też gaśnica w ruch
@BorzyKrzys @lucas/catalan i inni zainteresowani

3

@Kgorecki2500 No cóż, większość dziennikarzy, mediów społecznościowych, itd. nie stoi na wysokim poziomie

2

@Kgorecki2500 Do tego PiS będzie mógł mówić, że opozycja jest bez przedstawiciela prezydium w Sejmie i będą grillować temat (inna kwestia, że na własne życzenie po sytuacji z Witek).

0

@lucas/catalan Tam nieraz używana była gaśnica, pamiętam spot z Eliasem i Braunem gdzie podczas ich starcia gaśnica poszła w ruch.

0

@Kgorecki2500 No to delikatny wzrost poparcia dla Lewicy bardziej że względu na Wieczorka niż Nowackiej. Zobaczymy jakie tendencje będą na wiosnę przy wyborach samorządowych i do PE.

1

@hayek Pewnie taki ruch ze względu na spadek osób w Kościołach i żeby pokazać, że wiara też jest tolerancyjna, itd.

1

@Kgorecki2500 Ale to odnośnie pewnie tego akademika chodziło m.in. a ministrem szkolnictwa wyższego jest Wieczorek z Lewicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?