negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci Może w nagrodę dostanie kiedyś możliwość poprowadzenia na żywo Dziennika, do przeglądu wydarzeń z kraju i ze świata dojdzie jeszcze raport dnia z FCBarca/La Rambla
2
@Piernik Oj nie byłbym tego taki pewny, już rozpisywałem odnośnie tego tematu niedawno komentarz. Sam wolałbym, żeby Hołownia wygrał wybory prezydenckie niż Trzaskowski.
0
@Krzysztof1987 Ja ten filmik, o którym wspomniałem widziałem na YouTube i tam była tylko wypowiedź tej jednej kobiety i tego gościa, może zawarli tylko część z tego tam.
4
@DonMatteo901 Coś kojarzę tego gościa, chyba też był z nim filmik jak któraś z kobiet mówiła, że lubi mężczyzn, ale ich w ogóle nie potrzebuje i on w odpowiedzi, że potrzebuje, bo wszystko co ją otacza w większości zostało stworzone przez mężczyzn to się nic nie odezwała.
12
Kaczyński mówiący, że media publiczne są antyrządowe, jak to brzmi
0
@FcPortoFan1999 No właśnie, zawsze to jakieś trofeum
0
@FcPortoFan1999 Puchar Energola i jakie emocje
2
@IronSanHybrid Kiedyś to było...
2
@IronSanHybrid Aż się przypomniało jak na RTL ponad 20 lat temu Dragon Balla się oglądało...
3
@kubix05 Szkoda, że zdjęli w 2012 Plebanię a zostawili Klan. Pan Dariusz świetnie grał swoją rolę.
1
@kakusus Frankie zawieszony za kartki jest na najbliższe spotkanie.
2
@Culer9002 Ten trzeba wygrać już
0
Czyli w tej sytuacji duet RR w pomocy na jutrzejszy mecz prawdopodobnie.
1
@Kluivert_P Ciekawie to wygląda, muszę kiedyś spróbować coś takiego zrobić
4
@Ojciec5tkidzieci Zaraz wyskoczy zza winkla tam gdzie gaśnica stoi.
0
@Tomason Znaczy mi chodziło o wpis ten drugi (Tosty z masłem).
0
@Herato Ktoś musi udźwignąć tą presję...
2
Czy w tym przypadku polityka wjechała na pełną? (W przypadku poniższego użytkownika jako jeden z odpowiadających)
https://x.com/tostyzmaslempl/status/1737029781445628087
3
@Deviler Może wyjdzie z tego założenia:
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1671784031HW3DHn3LyqjcKFPYzfqj5S.jpg
0
@Chaoss No to właśnie mówię, że trzeba zmian, żeby tak było, bo w przeciwnym razie, dystans będzie coraz bardziej widoczny.
8
@Luciano99 A to dopiero przedsmak przygód świątecznych
1
@RosjaninBut W sumie to dobre rozwiązanie, bo kwestią priorytetową jest zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom państw członkowskich (żeby mieć możliwości obronne, odstraszania potencjalnych agresorów, itd.)
Zresztą formuła w jakiś sposób też musi się zmienić w UE jeśli chodzi o gospodarkę, bo nie może się równać m.in. z USA, Chinami.
0
No i na Raw poszła też gaśnica w ruch
@BorzyKrzys @lucas/catalan i inni zainteresowani
3
@Kgorecki2500 No cóż, większość dziennikarzy, mediów społecznościowych, itd. nie stoi na wysokim poziomie
0
@Kgorecki2500 Dla zainteresowanych wywiad nowy z Bosakiem, m.in. w tej sprawie:
https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-bosak-o-aferze-brauna-nie-robcie-z-nas-furiatow,nId,7216864#crp_state=1
2
@Kgorecki2500 Do tego PiS będzie mógł mówić, że opozycja jest bez przedstawiciela prezydium w Sejmie i będą grillować temat (inna kwestia, że na własne życzenie po sytuacji z Witek).
0
@lucas/catalan Tam nieraz używana była gaśnica, pamiętam spot z Eliasem i Braunem gdzie podczas ich starcia gaśnica poszła w ruch.
0
@Kgorecki2500 No to delikatny wzrost poparcia dla Lewicy bardziej że względu na Wieczorka niż Nowackiej. Zobaczymy jakie tendencje będą na wiosnę przy wyborach samorządowych i do PE.
1
@hayek Pewnie taki ruch ze względu na spadek osób w Kościołach i żeby pokazać, że wiara też jest tolerancyjna, itd.
1
@Kgorecki2500 Ale to odnośnie pewnie tego akademika chodziło m.in. a ministrem szkolnictwa wyższego jest Wieczorek z Lewicy.