negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 No racja, w pewnych przypadkach potrzeba cudu.
0
@Luciano99 Czy @VegetaPolska zostanie uczniem i pozna tajniki nie tylko pracy w warsztacie, ale też w relacjach z kobietami?
1
@HighestInTheRoom Coś w rozmowach roboczych mówiło się o wicemistrze w rolnictwie dla niego, ale zobaczymy.
0
@BorzyKrzys Szykuje się ciekawy Main pierwszego dnia WrestleManii
1
@Aragorn33 Stojanow w dosłownym tego słowa znaczeniu można by określić.
1
@Kgorecki2500 W komentarzach jest prawidłowo rozszyfrowane to co napisała Pawłowicz
1
@Comentateiro O widzę, że trochę ryzykowny wybór, ale czasami w szaleństwie jest metoda.
1
@Comentateiro No i do kiedy ten Xavi zostanie finalnie?
0
@Majkel34 Całkiem do kosza nie pójdzie, jednak nadal mają jako partia dość duże poparcie więc ktoś będzie chciał przejąć to. Problemem jest to, że będą chcieli Ziobro, Morawiecki, Błaszczak lub Duda przejąć schedę po Kaczyńskim a lepszym rozwiązaniem byłoby postawić na kogoś nowego, mało znanego dla ich PR.
20
@Zoker PO krytykuje PiS "świetni są, wspaniali, itd.", ktoś z Konfederacji to "po co, na co, itd."
1
@Kapitan hawk Kolejny mecz przyćmiony wydarzeniami politycznymi, wcześniej starcie Polska - Mołdawia gdzie padł remis.
0
@Arys Zgodzę się, że polityka polaryzuje jak mało co ludzi, z drugiej strony decyzje polityczne przekładają się na życie codzienne, dla przykładu przy prowadzeniu własnej działalności/firmy to od decyzji politycznych zależy rozmiar składek, regulacje prawne, itd. a przez to później odbija się na kosztach życia.
0
@FcPortoFan1999 Jak Francja nie wygra to będzie dla nich spory niedosyt, bo w sumie z jednej strony dwa razy z rzędu finał na Mundialu, jeden finał na Mistrzostwach Europy, ale z drugiej z taką kadrą to niedosyt, że jedno trofeum wleciało przez te kilka lat, ale jeszcze przez najbliższych kilka lat mogą coś osiągnąć.
0
@BorzyKrzys Ale jaką oglądalność mogą zrobić kibice z Azji!
5
@Luciano99 Liczę na jakiś zwiastun przed 3 sezonem.
@MesQueUnClub96 może będziesz przed wprowadzeniem do trzeciego sezonu wraz z @AFA90 i innymi
0
@TheNekro94 Widać, że Google mocniej ruszyło w kwestii AI po tym jak wprowadzono chat gpt.
2
@mekston I jeszcze starcie "pogromców MC" z tej rundy jesiennej Aston Villa - Arsenal
1
@zadafcb Co by nie mówić o nim to jednak daje to co najważniejsze we wrestlingu - oglądalność, bo czy Ci co go lubią czy nie będą i tak oglądać jego poczynania.
Z proma ładnie nawiązane do przygód w AEW.
3
@Bocheno1 Ale na warsztacie jesteście przecież jak jedna wielka rodzina
1
@Yakoob Teoretycznie możesz sklonować dysk ten co używasz na nowy i powinno działać. Kwestia też jaką kupowałeś wersję i licencję, bo niektóre są na więcej niż jedno stanowisko. Zawsze możesz ewentualnie zrobić ponowną aktywację z wykorzystaniem istniejącego klucza telefonicznie lub przez internet i powinno pójść.
2
@MesQueUnClub_87 To możemy zawsze powysyłać tych wniosków do UE i niech je rozpatrują, będą mieli co robić tam.
A co do tematu to zgodzę się z tym, że mogli czekać z tą zaliczką do zmiany rządu w naszym kraju.
0
@draxidox Jeśli to ta zaliczka co myślę, to ona nie jest związana z praworządnością, o te pieniądze już Morawiecki złożył wniosek bodajże w sierpniu.
7
@hayek Spokojnie, urząd prezydenta Polski jeszcze może objąć.
0
@Mezocyklon87 A czy ja powiedziałem, że wierzę w to? Te komisje to głownie po to, żeby pokazać wyborcom, że teoretycznie coś się tam robi po poprzedniej władzy (np. wytknięcie błędów).
3
@hayek To raczej taka strategia, żeby przez krzyki zakłócić jak się da i przeciągać pewne rzeczy.
6
@Luciano99 Za starania trzeba docenić a czego @Comentateiro nie zaśpiewał, przecież po użyciu wehikułu czasu wyruszył też w podróż muzyczną w oczekiwaniu na deadline pobytu Xaviego.
1
@cris27 No też mi się wydaje, że mogą wygrać w tym sezonie PL, jeśli wiosenna runda pójdzie bardzo dobrze im (podobnie jak w ubiegłym sezonie) a rywale też mogą trafić punkty.
1
@hayek No wiadomo, że sytuacja nie jest łatwa, bo po za naszymi rządami (mam tu na myśli podejmowane złe decyzje) to jeszcze mamy regulacje i powiązania związane z UE.
1
@hayek Mimo to powinniśmy szukać tam gdzie się da pól do poprawy i wzmacniania pozycji na ile to jest możliwe.
9
@Luciano99 Już się nie mogę doczekać co się wydarzy w 3 sezonie