1

@betonito W sprawie Ziobry to już było głosowanie i w 2015, gdzie samo PO "zawaliło" sprawę i w zeszłym roku też się nie udało im pociągnąć do odpowiedzialności więc nie dziwne, że ludzie w to nie wierzą, że tym razem będzie inaczej.

4

@Kgorecki2500 "Kiedy próbujesz zachować sens, ale i tak stawiasz na swoim..."

7

@Colon Piękne widoki i jak zwykle kawał świetnej roboty a @Luciano99 to prawdziwy rekin biznesu
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/185962/15152507792777.jpg

0

@agaFCB Musk to sprawdza X (Twittera) i jak podnieść tam znowu opłaty, FB to Zuckenberg wraz z myślami o metaverse.

0

@FcPortoFan1999 Tyle, że jedna rozmowa jest zmieniana drugą o tej samej tematyce (jak np. głosowanie w sprawie wicemarszałków do Sejmu).

4

@HighestInTheRoom Tak, jeszcze do tego jakby zestawić czas spędzony na tych aplikacjach/portalach randkowych i ten sam czas poświęcić na poznawanie kobiet w codziennych sytuacjach to wyniki będą o wiele lepsze w tym drugim wariancie. No i też na co dzień niewiele stosunkowo zagaduje mężczyzn do kobiet.

3

Przyznam, że po zapowiedzi trochę będzie inaczej wyglądać to jak do tej pory co oglądałem te odcinki z np. High Stakes Poker. Trzeba będzie zobaczyć kilka odsłon jak to wypadło finalnie:
https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/GGPoker-organizuje-reality-show-w-stylu-Ryzykant%C3%B3w_129131/
@Rust_Cohle @Bykunn @Rompul @Kidd @Janas11224 @escarabajo @MesQueUnClub_87 i inni zainteresowani

2

@Androchem Dla mnie czasami najprostsze metody są najlepsze

4

@HighestInTheRoom Zgadzam się, podrywanie w internecie przez te aplikacje to dla mnie strata czasu, normalnie jak podejdziesz w sytuacji codziennej nie tylko oszczędza się czas, ale od razu widzi się też reakcje kobiety i widać po chwili czy jest zainteresowana.
@Androchem eksperci LR nie pomogli w pierwszym podejściu? Osobiście bym wybrał się o porze, gdzie mało kto przychodzi z klientów, bo jak jest ich trochę, jeden za drugim to ciężej będzie Ci z nią porozmawiać. Możesz na wstępie np. zapytać o pomoc w wyborze jakiegoś napoju czy innego produktu ze sklepu a potem można płynnie przejść na inny temat. To jeden tylko z przykładów, według mnie dobry, bo zobaczysz czy chętnie Ci pomoże, jaka będzie jej reakcja czy okazji.

0

Była kartka na laptopie z loginem i hasłem (choć tu mógł ktoś z obsługi IT tak zrobić, czego nie powinno być, później numer karty płatniczej, teraz numer PIN do telefonu, trzeba popracować nad zabezpieczeniami panie przyszły premierze:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/donald-tusk-znowu-to-zrobil-wszystko-uchwycila-kamera/m19qvcp?utm_source=www.komputerswiat.pl_viasg_komputerswiat&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2

1

@Ojciec5tkidzieci No to by akurat był dla nich strzał w stopę jakby głosowali już na starcie przeciwko wicemarszałkowi dla Konfederacji zwłaszcza po tym jak poparli Hołownie a będą ich potrzebować pewnie jeśli nowa koalicja rządząca będzie chciała przegłosować weto prezydenta.
A doczytałem przed chwilą info co @Kgorecki2500 wrzucił, że tu PO się wstrzymało od głosu w tym głosowaniu.

1

@LS Lubię, głównie oglądam jak niektórzy z poprzedników MMA, sam miałem okazję wziąć w kilku treningach, jak zdrowie dopisze to będę chciał regularnie ćwiczyć coś w tym kierunku.

1

@pt9 Sprawdź na stronie komputer świat, niedawno tam był ranking telewizorów (50 calowych i większych również) w różnych przedziałach cenowych z opisami dość dokładnymi.

0

@DonCarletto "Szefie słuchaj, bo głupia sprawa wyszła..."

4

@4drian0 Porto, Atletico, Girona mecze kolejne po sobie no to ciekawie będzie...

1

@Kluivert_P Przerwał serie Pavlovica, mocno wyglądał. Co do Pereiry, podobny błąd popełnił w drugim starciu z Israelem w UFC, gdzie też się odsłonił i nadział na nokaut.

2

Słaby występ Prohazki w Main Evencie UFC 295.

1

@DaPidejpi Doceniam szczerość i bezpośredniość

3

@DonCarletto PO to Ziobrę kilka lat dobrych nie mogli rozliczyć, postawić przed Trybunał Stanu, teraz kolejne podejście będzie pewnie.

3

2

@Kidd Zaraz polecą noże i widelce. Co do meczów dzisiaj to Raków pewnie takie klopsiki wyjdą, średnie w smaku, Legia coś lepiej

0

@Kengo Zaopatrzyłem się w część BTC jakbył za ok. 16k, także wartość idzie do góry póki co.

3

@Luciano99 Czy to mistrz wehikułu czasu na La Rambli śpiewał?

1

@Zoker Zawsze to coś innego tutaj, ale pewnie jutro/sobota to się zmieni.

0

@RosjaninBut Spoko nic się nie dzieje, wiem że sam też poruszasz tego typu tematy więc jak jesteś zainteresowany to możesz tam zaglądnąć też.

0

@RosjaninBut Odnośnie tego wpisu to omawialiśmy dzisiaj na dniu go, @hayek wstawił kilka godzin wcześniej

1

@Katalończyk 99 No tak, mi chodziło, że w pewnych sytuacjach, kwestiach maja lepiej kobiety.

0

@tomek8756 Na drugim zdjęciu ucięli napis, w klubach też od dawna w niektóre dni, kobiety mają za darmo wstęp na imprezy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?