1

@Bobo25 Tak, tyle że znając życie zanim on odejdzie to jeszcze w kilku państwach się rządy czy prezydenci zdążą zmienić

2

@mekston Narazie młody uczeń z LR ma wakacje od tej strony, ale może przeczyta.

1

@michal26 Pewnie jemu chodziło w opinii publicznej, że nie było o tym źle mówione/krytykowane.

0

@Tomo1989 Właśnie o to chodzi

2

@Tomo1989 Można:
https://arslege.pl/odpowiedzialnosc-konstytucyjna-prezydenta-rp/k15/a5380/
Wtedy jeśli przegłosowane to zostanie, przestaje pełnić funkcje prezydenta, ale jak napisał @hayek do tego nie dojdzie.

2

@panczo Powodzenia następnym razem, będzie dobrze

0

@RosjaninBut Zgadzam się z tym, Chiny mają sporo do powiedzenia a patrząc na to jak pewne aspekty Zachód zaniedbał to nie wróży zbyt dobrze.

1

@HighestInTheRoom Będąc już w temacie broni to w przyszłości już przy nowym rządzie czeka zadanie związane z potencjalnym handlem/przerzutami broni po zakończeniu wojny na Ukrainie, bo sporo tego zostanie a szara strefa na pewno spróbuje się połakomić na taką ilość. Narazie niewiele się o tym mówi, bo wojna trwa, ale mam nadzieję, że będą się starali jakoś zabezpieczyć, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku.

1

@Rust_Cohle Dokładnie, tak już było niejednokrotnie jak mówisz więc mimo, że teoretycznie ktoś w tym meczu jest stawiany w roli faworyta to później często nie wygrywał i tak

0

@Rewolucja123 No i pewnie Atletico nie wygra, mi też tylko ten mecz został.

1

@RosjaninBut Ciekawie tam mówią, jestem w trakcie słuchania. Według mnie jeśli Rosja dopięła by swego i wygrała tą wojnę to będzie również porażka Zachodu.

0

@peetwithbarca Ja myślę, że z Szachtarem przewagą trzech bramek nie wygramy, jedną lub dwoma max, kilku zawodników nie ma a w weekend mecz z Realem, także raczej nie będą forsować tempa. Newcastle z BVB w mojej opinii najmniej pewny mecz z tych wymienionych przez Ciebie, mogą wyciągnąć wygraną gospodarze. PSG coraz lepiej zaczęło grać no i mecz mają u siebie. W ostatnim meczu też stawianym na Porto no i też z nieduża różnicą bramek.

4

@Borneo To w końcu powiedział czy będzie rozmawiał o tym?

1

@Sulimo Sztab w pierwszej kolejności do wymiany, w zeszłym sezonie w podobnym okresie wyleciała większość zawodników z linii obrony, w tym sezonie z pomocy i ataku. Jak już tą sprawę uda się rozwiązać to zobaczyć efekty i myślę, że pozytywnie by wpłynęło na formę piłkarzy (unikanie częstych przerw przez kontuzje).

0

@gumaz Jak dla mnie ta godzina w porządku, można po meczu spokojnie się wyspać będzie.

3

@JarekS Zgadzam się, mimo że zachowanie Viniego jest jak każdy widzi to tego typu wypowiedzi zazwyczaj obracają się przeciwko autorowi, mógł coś innego napisać powiedzieć, jak chciał się odnieść do tej kwestii.

0

@Ptasior Szkoda, fajna karta się zapowiadała ogólnie. Ten Pavlovich też ciekawie się prezentuje, jak uda mu się tutaj wygrać to pójdą na pewno w starcie Jones vs Pavlovich.

0

@Klaudiaa8 Na szybko co mi przychodzi do głowy to spróbować włożyć inną kartę SIM jak jest możliwość a tą z tableta spróbować w innym urządzeniu sprawdzić czy uzyska dostęp do sieci. Trzeba by widzieć w ustawieniach parametry połączenia przez transmisję danych z karty SIM, żeby coś więcej powiedzieć.

1

@VegetaPolska Przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz, jak sam widzisz słabo to wygląda jak sam przyznajesz, że kilka tylko dziewczyn chce z Tobą rozmawiać. Dużo pracy przed Tobą. A rozmowa to tylko jeden z etapów znajomości i im dłużej ją przeciągasz i odwleka się spotkanie z dziewczyną tym bardziej to na niekorzyść działa. Nie mówiąc już o tym, że w rozmowie przez telefon, którą uważasz za słabą, możesz wyczuć ton głosu, nastawienie dziewczyny w bardzo krótkim czasie.

0

@Hosh Nie dadzą się wypowiedzieć, skandal....

1

@VegetaPolska No to czego zawracasz sobie nią tak myśli? Mało to kobiet jest na świecie? Zresztą już tyle rad było udzielanych w różnych postach.

6

@JimMorrisonFCB No tak też się zdarza a dwa też się zdarzają takie sytuacje, że jak kogoś nie było stać na np. ślub czy pogrzeb dla księdza to jeśli Ci się nie zgadzali wykonać za darmo posługi to kontoktowano się z kurią i nakazała tym samym księżom za darmo odprawić nabożeństwo. Po za tym już słyszałem w czasie pierwszej kadencji rządów PO, że chcieli opodatkować kościół i przez kilka lat tego nie zrobili.

0

@against_modern_football Tak już słuchałem, bo tam źle też nieraz opisują, ale głównie chodzi mi o naiwność pomijając już to, że nie wiedział co to Zgromadzenie Narodowe, że PiS będzie głosował przeciw prezydentowi z własnej partii.

0

@against_modern_football Powiedział, że trzeba do tego przekonać... posłów PiS:
"A czy Andrzej Duda powinien stanąć przed Trybunałem Stanu? Taki jest jeden ze 100 konkretów KO. Jeżeli jest taki konkret, to powinien być on dochowany i Andrzej Duda powinien być postawiony przed Trybunał Stanu po tym, co wyczynia się w ostatnich latach. Ja jestem za tym, żeby tych, którzy łamali prawo, naciągali prawo, rozliczyć - zaznaczał.

Jak to zrobić? Trzeba nakłonić tych, którzy dziś są też w PiS. Jeżeli się nie nakłoni, to głową muru nie przebijemy. Ja mam pełne zaufanie do ludzi, którzy piszą ten program, którzy pisali te konkrety i każdy realizuje swoją działkę - podkreślał lider Agrounii." Rozmowa co była w RMF24.

1

@Stinger_ Ten tekst chyba zostanie na długo tutaj zapamiętany

1

@Technik Możesz zrobić np. bootawalny nośnik z hirens boot i tam są różne narzędzia do diagnostyki, dawniej używany memtest np. on sprawdza też procesor

1

@Technik Po za tym co napisał @Jarema2000 sprawdziłbym temperatury podzespołów w laptopie. Można jeszcze zrobić test wydajności na samej baterii pracy bez podłączenia zasilania a potem z nim.

0

@Kidd No właśnie, bo jeszcze jak trzeba by gonić wynik to tym bardziej.

3

@Kidd No właśnie, pewnie i tak by w podstawie nie wyszedł, może w drugiej połowie na kilka/kilkanaście minut, z marszu nie widzę, żeby zagrał od razu pełne 90 minut z RM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?