1

@JimMorrisonFCB Spoko akurat trafiłem na informacje o Awdijiwka i co tam się dzieje, przypomniało mi się, że coś wspomniałeś, że nie ma relacji nie tak dawno.

2

@Kidd Aż Czechy przestraszyły się w meczu z Albanią efektów Probierza.

2

@JimMorrisonFCB nie pamiętam dokładnie czy Ty o tym wspomniałeś, ale dzisiaj widziałem na WP wróciła relacja z wojny Rosji z Ukrainą no i jest też relacja z wojny Izraela z Hamasu.

1

@Arkon Akurat to zmiana Kidawy-Błońskiej na Trzaskowskiego odbiła się negatywnie na Hołowni, bo w II turze jeśli byłby Hołownia z Dudą to ten pierwszy mógłby wygrać (a moim zdaniem przynajmniej miałby większe szanse niż Trzaskowski, bo tu zdecydowało negatywne nastawienie, bo duża część była bardziej nastawiona przeciwko niż za).

1

@Kidd W Europie nie ma już słabych drużyn

2

@Comentateiro Akurat to bramkarz Mołdawii miał więcej interwencji od Szczęsnego, ale wynik ten sam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gumaz Ok

0

@gumaz Moim zdaniem nie, jak już zostanie to do końca kadencji i może wtedy ktoś inny się wyłoni, zresztą tak jak @hayek napisał nie będą mieć raczej większości 3/5, żeby postawić kogoś pod Trybunał a i jeszcze kwestia związana z prezydentem.

0

@Saviola88 No to racja i wystarczyło to, pamiętam te jego interwencje różne itd.

0

@gumaz Nie no jak teraz wybiorą premiera to nie po to, żeby za rok go zmienić.

2

@MesQueUnClub_87 Paradoks taki, że Braun nie widoczny w mediach i zdobył mandat poselski, podobnie jak Giertych a Korwin miał mniej głosów niż żona Bosaka.

0

@hayek Tak patrząc czysto teoretycznie, to TD promowali się jako wybór, dla tych którzy nie chcą głosować na Kaczyńskiego i Tuska a okaże się, że dzięki nim Tusk zostanie ponownie premierem (tak wiadomo, że chodzi o odsunięcie PiS od władzy), także wizerunkowo dla nich lepiej byłoby wystawić kandydaturę Kosiniaka np. na premiera, choć wiadomo, że pod względem poparcia to czy Tusk czy ktoś od nich będzie finalnie tym premierem niewiele zmieni.

1

@SelloutCrowd Był, słuchałem część wywiadu na żywo

2

@Ostatnikrwawygang W Konfederacji trafiają się jakieś osoby, które sprzyjają Rosji, czy wszyscy nie powiedziałbym. Putinowi właśnie o to chodzi, żeby gdzie się da wprowadzić "swoich zwolenników", bo m.in. prawo weta działa w UE, możliwość poróżnienia krajów wspólnoty, itd.
UE potrzebuje zmian co do tego nie ma wątpliwości, bo jeśli będzie realizowany sojusz Rosja-Chiny-Indie i inne kraje im sprzyjające to Europa ma problem (w sumie już sytuacja nie jest za najlepsza delikatnie mówiąc).

0

@require On i Hołownia są chyba za powrotem do kompromisu to może im się udać wypracować powrót do tego, bez TD KO i Lewica nie przepchnie projektu aborcji na żądanie.

1

@Ostatnikrwawygang I tak narazie trzeba poczekać na sformowanie nowego rządu i potencjalną politykę razem z partnerów UE i NATO oraz względem Rosji. Wojna na Ukrainie cały czas trwa, niektórzy "eksperci" wieszczyli koniec Putina i zmiany na Kremlu a tu w kilku krajach Europy doszło do zmian władzy i zapewne u nas. Na pewno jest dużo do zrobienia względem bezpieczeństwa jeśli chodzi o wojsko jak i również zaplecze cyberbezpieczeństwa/systemów informatycznych i innych aspektów.

2

@Arkon Właśnie pisałem w podobnym tonie pod jedną z wypowiedzią na ten temat. Ja rozumiem, że ktoś jest za jedną czy drugą partią, ale żeby z tego powodu przerywać urlop czy atakować fizycznie osoby publiczne, bo są z innych opcji? Za to jeszcze dostaną wyrok i tyle z tego mają. Już o kłótniach nie rozwijam się nawet.

2

@hayek No dali z tym popis zwłaszcza zgadzając się sami na te kamienie milowe a potem jednak nie.

0

3

@hayek Bardziej od tych rozmów być czy nie w UE martwi, że prawie w ogóle nie mówi się o tym co można by zmienić i poprawić w UE.

0

@Ojciec5tkidzieci Giertych pewne, że wejdzie? W sumie ciekawe, bo w mediach mało był widoczny, w sensie pokazywany, ale może to na plus wyszło.

1

0

@FcPortoFan1999 Ale po za podium to już nie ma nagród

1

@Kidd Poczekajmy jeszcze na mecz z Czechami, bo możemy spaść z tego podium.

2

@michal26 Pewnie przyjdzie czas tam na poważne zmiany jeśli w końcu będą chcieli powalczyć o lepszy wynik.

0

@michal26 Właśnie takie starsze osoby jak Korwin i inni w podobnym wieku według mnie najlepiej jakby dali sobie spokój z polityką i nie kandydowali, rozumiem doświadczenie itd. ale są to osoby po 70 lub blisko tego wieku.

1

@Luciano99 No można tak powiedzieć, widać że te wybory i wyniki potrafią namieszać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?