0

@arasz1819 Tyle, że osoby mają różny dystans i podejście do pewnych spraw, z jednym pozartujesz, nie będzie miał problemu, inny zareaguje w odmienny sposób.

1

@Luciano99 Coś sprzeczne te relacje są, bo @pt9 wstawiał relacje jak @Comentateiro świętował sukces opozycji i tam wyglądał młodziej.

1

@arasz1819 Tyle, że np. jak nazywasz głosujących na jedną partię sekciarzami to nie jest też fajnie słyszeć, poglądy pewnych osób mogą się zmieniać, ale Tobie z pewnością nie było by miło słyszeć, że jesteś sekciarzem, ciemnogrodem, itp. Ty albo ktoś z bliskiego otoczenia Twojego. I mówię to w kontekście ogólnym, bo mimo że nie jestem zwolennikiem m.in. Lewicy to moim zdaniem dobrze, że mają te kilka procent i będą w Sejmie, bo daje to mniejszość dla PiS.

0

@arasz1819 Tutaj to w ogóle na dobrą sprawę nie ma sensu pisać i tak nic wartościowego, bo przepadnie w odmętach albo i tak źle jest odbierane. Ty też niejednokrotnie wyśmiewujesz się z różnych użytkowników z tego co widzę w postach różnych Twoich.

1

@lucca87 Na pewno głównym faworytem będzie Francja, Anglia też ma szanse, na ostatnich Euro dotarli do finału, liczę że Hiszpania też dobrze się zaprezentuje.

0

@arasz1819 Tak, ale z drugiej strony i tak by przepadł post, bo jak poruszam różne tematy w odrębnych postach to i tak nie ma odzewu a tak jak ktoś rozpoczął dyskusje i była odpowiedź to może więcej osób zobaczy przy okazji.

0

@arasz1819 Miałem napisać w osobnym poście treść taką samą w sumie więc moje przemyślenia i tak byłyby takie same.

0

@arasz1819 Ja mówię pod względem ogólnym, bo z różnej strony jest dopiekanie sobie wzajemnie.

1

@arasz1819 A może to, że niektórzy z różnych stron zwolenników politycznych mają ciężko, żeby normalnie porozmawiać i starać się coś zrozumieć. A tu jak nie ataki fizyczne na pojedynczych polityków w czasie kampanii wyborczej, tak przypadek gdzie kilka osób było na wakacjach i jak Ci, którzy za PO są dowiedzieli się, że jeden z kolegów głosuje za PiS to od razu przerwało urlop i się rozjechali (to akurat kolega z pracy opowiadał o tym zdarzeniu), już nie wspominając o kłótniach w rodzinach itd. Mimo poglądów, różnic jakaś współpraca czy porozumienie powinno być finalnie.

0

@cris27 A co ciekawe Hołownia akurat jest przeciwny migrantom o czym sam mówił nieraz, bo przyjęliśmy uchodźców z Ukrainy to możemy skorzystać z tego.

3

Na PokerStars widziałem, że od wczoraj ruszył maraton bounty builder a na GGP również Bounty Hunter Series (podobny schemat turniejowy). Pule mają być duże i bounty za eliminacje też pewnie będą nie małe. Zostawiam info dla zainteresowanych

@Bykunn @Rust_Cohle @Rompul @escarabajo @Janas11224 @MesQueUnClub_87 @chavez i inni, bo nie pamiętam wszystkich co graliśmy na tej stronie co zapodal kiedyś janas

0

@AlwaysBlaugrana Przydałoby się zmienić też podstawę programową, bo wiele rzeczy jest niepotrzebnych/nieprzystosowanych do obecnych czasów i możliwości (np. pisanie w domu rozprawek, gdzie chat gpt wygeneruje i tak większość z nich).

3

@pt9 Te wyniki aż go odmłodziły a zapominał bym, że opanował wehikuł czasu

0

@PatrykBarca Ale wystarczyło, że wybronił co miał do remisu Mołdawii

1

@Criss18Barca Z taką Mołdawią to powinni wygrać bez jakiś wielkich problemów, ale jak widać dla naszych piłkarzy stanowi spore wyzwanie ogóle w PZPN również potrzeba wielkich zmian.

1

@bartekvisca Piłkarze z Mołdawii muszą paść z wycieńczenia wtedy wygrywamy.

0

@Criss18Barca No nie przewidzieli tego, Polacy sami siebie zaskoczyli.

0

W meczu Polska-Mołdawia kto według was najlepszym zawodnikiem, jak dla mnie bramkarz Mołdawii.

0

@Criss18Barca No raczej nie powinni, bo dojdą duże miasta a tam PiS nie ma dużego poparcia.

1

"Do około 3. rano trwało głosowanie w komisji wyborczej na Jagodnie we Wrocławiu. Trwa tam liczenie głosów - poinformował dyrektor delegatury Krajowego Biura Wyborczego we Wrocławiu Tomasz Szczepański. Po godz. 5 rano w poniedziałek Szczepański powiedział, że w komisji na Jagodnie trwa liczenie głosów." (Info z RMF24)

Nieźle

1

@hayek Ale za to nie ziści się scenariusz, że PiS z Konfederacją zrobią koalicję. Co do Konfederacji wynik słaby i będą tam potrzebne zmiany większe.

0

@okiemtypera_lucaxx95 A ja myślę, że niektórzy ogólnie za bardzo przeżywają różne sprawy, również te, które dotyczą obcych ludzi.

2

@macio_944 Patrząc na te kontuzje to wydaje się jakby od kilku lat ktoś zaprogramował pętlę, że w okresie wrzesień-październik wypada kilku graczy.

0

@q1 Ja miałem kilka leczonych coś chcesz zapytać w tej kwestii?

0

@Benz Bartomeu też wygrał wybory w 2015 roku

4

@Sulimo Wiadomo, że od @Luciano99 wychodzą sami najlepsi spod jego skrzydeł....

0

@Kozinho. PO na pewno nie będzie rządzić samo, kwestia jak się głosy rozłożą na TD/Lewicę/Konfederację, ale wygląda, że każda z nich koło 10% się zakręci+/-1/2% według mnie

4

@_barti @macio_944 może tak być, ważne żeby TD została w tym progu wyborczym i przynajmniej te 10% uzyskali.

0

@Emhyr Z tej dwójki wybieram Pablo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?