negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Tyle, że osoby mają różny dystans i podejście do pewnych spraw, z jednym pozartujesz, nie będzie miał problemu, inny zareaguje w odmienny sposób.
1
@Luciano99 Coś sprzeczne te relacje są, bo @pt9 wstawiał relacje jak @Comentateiro świętował sukces opozycji i tam wyglądał młodziej.
1
@arasz1819 Tyle, że np. jak nazywasz głosujących na jedną partię sekciarzami to nie jest też fajnie słyszeć, poglądy pewnych osób mogą się zmieniać, ale Tobie z pewnością nie było by miło słyszeć, że jesteś sekciarzem, ciemnogrodem, itp. Ty albo ktoś z bliskiego otoczenia Twojego. I mówię to w kontekście ogólnym, bo mimo że nie jestem zwolennikiem m.in. Lewicy to moim zdaniem dobrze, że mają te kilka procent i będą w Sejmie, bo daje to mniejszość dla PiS.
0
@arasz1819 Tutaj to w ogóle na dobrą sprawę nie ma sensu pisać i tak nic wartościowego, bo przepadnie w odmętach albo i tak źle jest odbierane. Ty też niejednokrotnie wyśmiewujesz się z różnych użytkowników z tego co widzę w postach różnych Twoich.
1
@lucca87 Na pewno głównym faworytem będzie Francja, Anglia też ma szanse, na ostatnich Euro dotarli do finału, liczę że Hiszpania też dobrze się zaprezentuje.
0
@arasz1819 Tak, ale z drugiej strony i tak by przepadł post, bo jak poruszam różne tematy w odrębnych postach to i tak nie ma odzewu a tak jak ktoś rozpoczął dyskusje i była odpowiedź to może więcej osób zobaczy przy okazji.
0
@arasz1819 Miałem napisać w osobnym poście treść taką samą w sumie więc moje przemyślenia i tak byłyby takie same.
0
@arasz1819 Ja mówię pod względem ogólnym, bo z różnej strony jest dopiekanie sobie wzajemnie.
1
@arasz1819 A może to, że niektórzy z różnych stron zwolenników politycznych mają ciężko, żeby normalnie porozmawiać i starać się coś zrozumieć. A tu jak nie ataki fizyczne na pojedynczych polityków w czasie kampanii wyborczej, tak przypadek gdzie kilka osób było na wakacjach i jak Ci, którzy za PO są dowiedzieli się, że jeden z kolegów głosuje za PiS to od razu przerwało urlop i się rozjechali (to akurat kolega z pracy opowiadał o tym zdarzeniu), już nie wspominając o kłótniach w rodzinach itd. Mimo poglądów, różnic jakaś współpraca czy porozumienie powinno być finalnie.
0
@cris27 A co ciekawe Hołownia akurat jest przeciwny migrantom o czym sam mówił nieraz, bo przyjęliśmy uchodźców z Ukrainy to możemy skorzystać z tego.
3
Na PokerStars widziałem, że od wczoraj ruszył maraton bounty builder a na GGP również Bounty Hunter Series (podobny schemat turniejowy). Pule mają być duże i bounty za eliminacje też pewnie będą nie małe. Zostawiam info dla zainteresowanych
@Bykunn @Rust_Cohle @Rompul @escarabajo @Janas11224 @MesQueUnClub_87 @chavez i inni, bo nie pamiętam wszystkich co graliśmy na tej stronie co zapodal kiedyś janas
0
@AlwaysBlaugrana Przydałoby się zmienić też podstawę programową, bo wiele rzeczy jest niepotrzebnych/nieprzystosowanych do obecnych czasów i możliwości (np. pisanie w domu rozprawek, gdzie chat gpt wygeneruje i tak większość z nich).
3
@pt9 Te wyniki aż go odmłodziły a zapominał bym, że opanował wehikuł czasu
0
@PatrykBarca Ale wystarczyło, że wybronił co miał do remisu Mołdawii
1
@Criss18Barca Z taką Mołdawią to powinni wygrać bez jakiś wielkich problemów, ale jak widać dla naszych piłkarzy stanowi spore wyzwanie ogóle w PZPN również potrzeba wielkich zmian.
1
@bartekvisca Piłkarze z Mołdawii muszą paść z wycieńczenia wtedy wygrywamy.
0
@Criss18Barca No nie przewidzieli tego, Polacy sami siebie zaskoczyli.
0
W meczu Polska-Mołdawia kto według was najlepszym zawodnikiem, jak dla mnie bramkarz Mołdawii.
0
@Criss18Barca No raczej nie powinni, bo dojdą duże miasta a tam PiS nie ma dużego poparcia.
1
"Do około 3. rano trwało głosowanie w komisji wyborczej na Jagodnie we Wrocławiu. Trwa tam liczenie głosów - poinformował dyrektor delegatury Krajowego Biura Wyborczego we Wrocławiu Tomasz Szczepański. Po godz. 5 rano w poniedziałek Szczepański powiedział, że w komisji na Jagodnie trwa liczenie głosów." (Info z RMF24)
Nieźle
1
@hayek Ale za to nie ziści się scenariusz, że PiS z Konfederacją zrobią koalicję. Co do Konfederacji wynik słaby i będą tam potrzebne zmiany większe.
0
@okiemtypera_lucaxx95 A ja myślę, że niektórzy ogólnie za bardzo przeżywają różne sprawy, również te, które dotyczą obcych ludzi.
2
@macio_944 Patrząc na te kontuzje to wydaje się jakby od kilku lat ktoś zaprogramował pętlę, że w okresie wrzesień-październik wypada kilku graczy.
0
@q1 Ja miałem kilka leczonych coś chcesz zapytać w tej kwestii?
0
@Benz Bartomeu też wygrał wybory w 2015 roku
4
@Sulimo Wiadomo, że od @Luciano99 wychodzą sami najlepsi spod jego skrzydeł....
0
@Kozinho. PO na pewno nie będzie rządzić samo, kwestia jak się głosy rozłożą na TD/Lewicę/Konfederację, ale wygląda, że każda z nich koło 10% się zakręci+/-1/2% według mnie
4
@_barti @macio_944 może tak być, ważne żeby TD została w tym progu wyborczym i przynajmniej te 10% uzyskali.
0
@Emhyr Z tej dwójki wybieram Pablo
3
Jeden z ostatnich sondaży wyborczych:
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2023/sondaze/news-pis-wygrywa-bez-wiekszosci-ponad-polowa-mandatow-dla-opozycj,nId,7082946#crp_state=1