1

@Ostatnikrwawygang To był w odpowiedzi pewnie na tego co Musk stworzył, jego też lubi ponieść.

0

0

@bartas97 A próbowałeś sprawdzić na zamiast podzielić ekrany, rozszerzyć pierwszy i sprawdźcie czy to samo wystąpi?

1

@bartas97 Tylko w przypadku uruchomienia Skype się tak dzieje czy przy innych sytuacjach też ?

0

@Borneo O ludzie, ale on wspomniał też w poście o Trzeciej Drodze i Lewicy, że też niech dostaną to poparcie pozwalające wejść do sejmu i stworzenie potencjalnego rządu z KO a Ty się czepiasz znowu Konfederacji.

0

@Kidd Podobno nie są zbyt dobre te z żabki

0

@Bobo25 I tak to co najważniejsze, pokażą wyniki wyborów za dwa tygodnie.

0

@Janas11224 Dokładnie, sam uważam podobnie co do Romeu.

1

@koksik2700 Mi wyszło na pierwszym miejscu Konfederacja na drugim Trzecia Droga, podobnie jak w latarniku z niewielką różnicą i jak wspomniałem ostatnio między tymi dwoma opcjami się zastanawiam w głosowaniu.

5

@Luciano99 I to mi się podoba, marsz ponad podziałami, kulturalnie się odbyło wszystko i każdy zadowolony.

1

@HighestInTheRoom Na palcach rąk by policzył tych przypadków, gdzie ktoś przez te wszystkie lata jakie tutaj zaglądam, rzeczywiście ktoś przyznał, że zmienił poglądy pod wpływem jakiś dyskusji, czy tym podobnych rzeczy.
Po 15 października będzie dalsza część, bo omawiane wyników wyborów i ruszy dalej maszyna.

0

@gumaz Dwóch z trzech użytkowników chociaż coś innego napisze a w gorących zazwyczaj odpalamy wehikuł czasu i w kółko te same tematy (w końcu marsz powiązany jest z polityką).

1

I cyk w gorących 3x debata o marszu wczorajszym

0

@Tomo1989 W kieszeni...
A tak serio, ja korzystam z plusa, ale myślę sprawdzić innego operatora, to zależy od miejsca przede wszystkim w jakim mieszkasz, bo w miejscowości X będzie lepiej działał Play a w miejscowości Y Orange (taki przykład).

0

@Medium Ale wiadomo o co chodzi, tylko inaczej ujęte. A kiedyś podobno w Szwecji ludzie zostawiali samochody otwarte, bo się nie obawiali o nie.

4

@FcPortoFan1999 Bo plan KO wyglądał na taki, żeby zebrać wszystkich anty-PiS do siebie jak tylko się da, zwłaszcza tych bardziej znanych i medialnych.

1

@Kgorecki2500 No właśnie, bo coś cicho o tym tutaj, a zazwyczaj różne wybory są komentowane tutaj. Ale co ciekawe, że wygrywa opcja przeciwna pomocy Ukrainie więc po części powiązane z ostatnią dyskusją co było omawiane nastawienie u nas i wsparcie dla wschodnich sąsiadów.

0

@tomek8756 Ja osobiście zastanawiam się między Konfederacją a Trzecią Drogą, muszę sprawdzić dokładnie jeszcze kandydatów z tych opcji w moim okręgu.

0

Coś cicho tutaj o wyborach, ale w Słowacji, co myślicie o wynikach?
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wybory-na-slowacji-wygrywa-partia-roberta-fico,nId,7059429
@michal26 @Kgorecki2500 @tomek8756 i inni zainteresowani

0

@DonMatteo901 Słyszałem, że w Szwecji ma wspomóc wojsko we wsparciu z walką z imigrantami.

1

@Luciano99 O i teraz będzie dylemat zwolenników PO tutaj co do @MesQueUnClub96

0

Szkoda, bo teraz będą istotne mecze zarówno jeśli chodzi o LL jak i LM. Zazwyczaj dawał drużynie jakieś gole lub asyst.

1

@Androchem U nas to rządzący zazwyczaj najpierw coś robią a potem myślą. Ok sam jestem za wsparciem dla Ukrainy, ale pewne rzeczy, należy dobrze zaplanować a nie robić pretensje jeden na drugiego. Tak niektóre czynności wymagały szybkiej dynamiki działania, ale część można było spokojnie przemyśleć i opracować plan działania, ale jak u nas zazwyczaj bywa, przy różnych rzeczach, po co a potem wychodzą nieprawidłowości itd.

0

@ranger3120 O i to jest ciekawy temat, eksperci przybywać...

2

@Rust_Cohle Tu to chyba coś mocniejszego by się przydało

3

@Comentateiro Z jednej strony może i tak, ale z drugiej, niektórzy właśnie co żyli w biedzie i słabych warunkach, właśnie to zmotywowało, żeby wyjść z niskiego poziomu życia. Wszyscy też zresztą nie będą studiować, po zawodowych szkołach przy odpowiednim wyborze zawodu już wcześniej można zacząć zarabiać i w wieku kiedy studenci kończą uczelnie wyciągać w miarę dobre pieniądze. Bywają też młode osoby co na starcie dostają bardzo wiele i potrafią roztrwonić to.

0

@KamQiX Tak, właśnie czytałem, że niektórzy np. Inpost zrezygnował w zeszłym roku z terminalu, tak że mogą być, ale nie przy każdym.

1

@ranger3120 Tak, przy odbiorze musisz zrobić opłatę (np. przez blik) i po zapłacie odblokowany zostanie dostęp do paczki.

11

@Kidd Nie przetłumaczysz, kiedyś pisał, że dzięki surowcom z Rosji Europa się bogaciła i rozwijała gospodarczo i wtedy to było ok, a jak się coś wydarzyło złego w UE (np. sprawa z ekologami i powiązaniami z Putinem, by postawić na gaz kosztem m.in. drewna jeśli chodzi o ogrzewanie czy korupcja związana z Katarem) to się zaczęło przez PiS i Węgry i one są temu winne. Czasami mi się wydaje, że jak ktoś coś napiszę to on w odpowiedzi do czegoś innego się odnosi, jak nieraz te boty do pisania co są.

0

@Medium Ciekawe stwierdzenie kiedyś spotkałem, że prędzej właśnie kobieta młoda uwierzy w miłość, zakocha się niż taką w wieku po 30, bliżej 40 lat, argumentowane tym, że starsza kobieta miała przeważnie jakiegoś/jakiś partnerów i jak z nimi nie wychodziło to będzie sceptyczne podejście miała i porównywać do poprzednich obecnego partnera a jak nikogo nie znalazła do tej pory to też ciężko może być ja przekonać do siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?