1

Już był poruszany ten temat, ale zostawię dobrze wyjaśnione według mnie aspekty odnośnie elektronicznego głosowania w wyborach i poruszone również przykłady krajów, gdzie jest/było wykorzystywane to rozwiązanie:
https://www.komputerswiat.pl/wideo/inne/dlaczego-w-wyborach-nie-glosujemy-elektronicznie/cy3x16y

0

@MesQueUnClub96 Cena to niebawem wróci ponownie na plan filmowy pewnie.

0

@deszczyk89 No to fakt, widać że Khamzat bardziej preferuje akcje w parterze, być uwieszonym przy przeciwniku niż w stójce.

1

@Encore Tak jak wspominałem wcześniej, że Czeczeni biorą główne walki oni są jedni z najlepszych jeśli chodzi o mieszane sztuki walki.

0

@deszczyk89 No i nie udało się mu, tak przypuszczałem, że Khamzat to wygra.

0

@Firestone Tu się zgodzę, tylko mi chodziło odnośnie głównego posta, bo jakby doszło do sprzedaży kiedyś w przyszłości to moim zdaniem socios sami sobie byli by winni przez swoją postawę.

1

@Firestone Tylko czy sprzedać klub lub chociaż część udziałów inwestorowi można bez zgody socios?
@tbas Ostatnie lata to socios bardziej jak pikniki się zachowują, zresztą Firestone opisał coś na ten temat. Też przy tej akcji z Negreira i podobnych też nie widać, żeby jakaś reakcja od socios była a moim zdaniem powinni w jakiś sposób sami z siebie wesprzeć klub.

6

@Luciano99 Może zrozumiał, że ma być dużo mięsa

1

@Androchem Tu masz propozycje z KŚ laptopów takich do grania jakbyś chciał:
https://www.komputerswiat.pl/poradniki/poradniki-zakupowe/polecane-laptopy-dla-graczy-najlepsze-modele-w-pazdzierniku-2023-r/7z6lmxs
Ogólnie tam fajnie opisują parametry sprzętów, itd. na ich stronie też znajdziesz zestawienia laptopów też nie tylko gamingowych.
Osobiście bym polecił jakiegoś z firmy DreamMachines, używam już 5 lat jednego z tej firmy do różnych zadań (wtedy dałem za niego niecałe 4 tysiące złotych) i bez większych problemów z nim.

0

@taxky Ciekawie się zapowiada dziejsza gala i kolejna numerowana UFC też w listopadzie. Stawiam na blok wschodni jeśli chodzi o główne walki, ciężko jest pokonać ich.

0

2

@Rust_Cohle Wtedy będzie podwyżka... godzin pracy

5

@Kgorecki2500 No cóż w kwestii zabezpieczeń jakichkolwiek systemów najsłabszym ogniwem jest człowiek. Inna sprawa, że o tym często się mówi a i tak niektórzy się łapią na takie rzeczy.

7

@Androchem W końcu @MesQueUnClub96 uczył się od @Bocheno1 czy uczeń przerósł mistrza?

0

@tbas Tylko to nie jest taka prosta sprawa. Musiałbyś albo podnieść wiek w służbie i zrównać go z cywilem albo zawiesić emeryturę w trakcie jak ktoś kto odszedł ze służby z prawami emerytalnymi w przypadku pracy albo jakiś inny wariant. W pierwszym scenariuszu podejrzewam, że nikt normalny nie chciałby iść do policji, wojska i innych służb, gdzie niejednokrotnie musi być większa dyspozycyjność niż w normalnej pracy, jak ktoś pracuje pod przykrywką operacyjnie to kilka tygodni/miesięcy może być bez kontaktu z rodziną, bliskimi. Tak samo święto, środek nocy itd. musi wstać i jechać na akcje. Już nie mówiąc o ryzyku związanym w trakcie pewnych czynności. Jak myślisz kto o zdrowych zmysłach by chciał iść do policji/wojska itd. gdzie musiałby odsłużyć te 45 lat, być bardziej dyspozycyjnym niż przy zwykłej pracy i musząc uważać na to co robi (nie mam na myśli tutaj takich wariatów co specjalnie chcą komuś dać mandat, uprzykrzyć komuś życie, itd. tylko normalnie wykonuje swoje obowiązki).

2

@tbas Od 2012 kto się przyjął do służb mundurowych musi mieć minimum 25 lat stażu w służbie, jeśli chce iść na emeryturę.

4

@Comentateiro Widać to było po relacjach od @pt9 i @Luciano99

1

@BulaKG Całego nie czytałem, część Starego i Nowego Testamentu i jak tak analizowałem np. Ewangelię to część rzeczy to takie prawdy uniwersalne jak np. z tą belką w oku, gdzie dostrzega się cudze błędy a swoich nie lub przypowiedź o winnicy i własnym majątku, gdzie niektórzy lubią zaglądać komuś innemu do kieszeni.

5

@Barca1992 Ja to tylko zostawię, głosowanie ws. Ziobry za rządów PO z 2015 roku:
https://tvn24.pl/polska/oni-uratowali-ziobre-nawet-gdybym-byla-to-i-tak-4-brakowalo-ra580296-3314092

0

@mmaciass Dzięki za odpowiedź, czasami coś napisze od siebie jeśli mam możliwość, staram się normalnie, chłodną głową podchodzić tutaj do różnych zagadnień.

2

@tomek8756 "Człowiek kiedyś za darmo pracował i się cieszył, że robota była"

1

@mmaciass Bezpieczeństwo to jest kluczowy aspekt, zwłaszcza widząc co się dzieje m.in. na Ukrainie czy Bliskim Wschodzie. Co do przyszłości po zawiązaniu koalicji rządzącej przez dotychczas opozycyjne partie. Niemcy mogą w jakiś sposób wykorzystać zmianę władzy u nas, w końcu też kierują się interesami. Inna kwestia, że my jak i Europa musi się zająć gospodarką, jeśli nie chce popaść teraz w zależność od Chin jak wcześniej od Rosji. Bezpieczeństwo i rozwój gospodarczy są istotne. Spodziewam się zaciśnięcia pasa o obcięcia części socjalu, bo skądś trzeba też wziąć pieniądze na inwestycje gospodarcze, militarne, itd. Ważną kwestią jest również kiedy skończy się wojna na Ukrainie jest szansa wzięcia udziału przy odbudowie tego kraju po wojnie i osiągnięcia jakiś zysków (tu akurat i dla budżetu i pod względem PR dobrze by wyszło).

1

@_barti Dzielnie bronił pupila
@Faro To racja

0

@BorzyKrzys Właśnie czytałem niedawno, że zamieszki na Kapitolu były związane z zawieszeniem broni w Strefie Gazy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?