- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1473 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1473 Culés
12
Hah, minęło blisko 12h od podania wczesnych wyników, a przeglądając LR można znaleźć już wzajemne obrażanie się zależne od preferencji.
Czekam jeszcze na powyborcze expose @Comentateiro gdzie to w swoim prymitywnym stylu coś tam popisze o konserwach notując kolejny udany sukces życiowy, jakim jest zameldowanie się w gorących dyskusjach. :P
4
@Ojciec5tkidzieci i co ten wpis miał na celu? Jak pokazanie ból dupska to się udało, nic więcej raczej nie.
1
@arasz1819 A może to, że niektórzy z różnych stron zwolenników politycznych mają ciężko, żeby normalnie porozmawiać i starać się coś zrozumieć. A tu jak nie ataki fizyczne na pojedynczych polityków w czasie kampanii wyborczej, tak przypadek gdzie kilka osób było na wakacjach i jak Ci, którzy za PO są dowiedzieli się, że jeden z kolegów głosuje za PiS to od razu przerwało urlop i się rozjechali (to akurat kolega z pracy opowiadał o tym zdarzeniu), już nie wspominając o kłótniach w rodzinach itd. Mimo poglądów, różnic jakaś współpraca czy porozumienie powinno być finalnie.
2
@negreanu nie wymagaj za dużo od Arrasa, który modli się codziennie do obrazka Donalda :D
0
@negreanu i Ty będący za dialogiem stajesz w obronie takiego wpisu jak wyżej? Gdzie gość atakuje drugiego, chociaż tamten prawdopodobnie jeszcze śpi bo ma 90 lat, bez przyczyny żeby tylko podlizać się reszcie, która czuje się przegrana? Jak wiemy tutaj w sondażach wszędzie wygrywała Konfa więc takie wpisy traktuję tylko i wyłącznie jako herbożebrne.
0
@arasz1819 Ja mówię pod względem ogólnym, bo z różnej strony jest dopiekanie sobie wzajemnie.
0
@arasz1819 Sorry, że napisałem coś o Twoim psiapsi i spowodowałem wlaśnie u Ciebie ból tyłka, co możemy zauważyć po treści komentarza.
1
@negreanu z różnej, ale napisałeś to akurat tutaj pod tym postem, więc odniosłem się do tego.
@Ojciec5tkidzieci ja się nie gniewam, ale wskazać żenadę paluszkiem to mój obowiązek jako samozwańczego strażnika La Bamby :]
0
@arasz1819 Miałem napisać w osobnym poście treść taką samą w sumie więc moje przemyślenia i tak byłyby takie same.
0
@negreanu ale kontekst byłby inny i nie wyglądałoby że stajesz w obronie jakby nie patrzeć głupiego postu, który z tym potencjalnym dialogiem nie ma nic wspólnego.
0
@arasz1819 Tak, ale z drugiej strony i tak by przepadł post, bo jak poruszam różne tematy w odrębnych postach to i tak nie ma odzewu a tak jak ktoś rozpoczął dyskusje i była odpowiedź to może więcej osób zobaczy przy okazji.
0
@arasz1819 "samozwańczego strażnika La Bamby :]"
Strażnik to nie synonim słowa "klaun", więc zaszło tu jakieś nieporozumienie w Twoim wpisie Araszinho.
0
@negreanu no to wybrałeś bardzo źle, albo z kimś takim się faktycznie utożsamiasz, ale wtedy nie pisz takich farmazonów o dialogu. Masz przykład powyżej jak sfrustrowany konfista nagle zaczyna od "klaunów" wyzywać, bo po pierwsze jest sfrustrowany, a po drugie zaraz zwoła resztę krzysiowiska, która będzie go w tej frustracji wspierać. Dialog to taka forma, która dla tego typu ludzi jest dosyć obca więc najpierw trzeba zacząć od edukacji.
0
@arasz1819 Tutaj to w ogóle na dobrą sprawę nie ma sensu pisać i tak nic wartościowego, bo przepadnie w odmętach albo i tak źle jest odbierane. Ty też niejednokrotnie wyśmiewujesz się z różnych użytkowników z tego co widzę w postach różnych Twoich.
0
@negreanu oczywiście, że tak, ale jakbyś prześledził to nigdy nie robię tego pierwszy i bez powodu. No i też rozróżniajmy wyśmiewanie z żartowaniem, bo to są dwie różne rzeczy, ale fakt uprawiam tutaj obie.
1
@arasz1819 Tyle, że np. jak nazywasz głosujących na jedną partię sekciarzami to nie jest też fajnie słyszeć, poglądy pewnych osób mogą się zmieniać, ale Tobie z pewnością nie było by miło słyszeć, że jesteś sekciarzem, ciemnogrodem, itp. Ty albo ktoś z bliskiego otoczenia Twojego. I mówię to w kontekście ogólnym, bo mimo że nie jestem zwolennikiem m.in. Lewicy to moim zdaniem dobrze, że mają te kilka procent i będą w Sejmie, bo daje to mniejszość dla PiS.
0
@negreanu przede wszystkim to nie traktujmy wszystkiego co tutaj czytamy za bardzo poważnie. Czasami mam wrażenie, że ludzie tutaj "odbijają" sobie prawdziwe życie i ten poklask jest dla nich strasznie istotny. Ja przeczytałem tu o sobie już setki kalumnii, ale one mnie nie ruszają, bo to zazwyczaj głos ludzi, którzy wcześniej gdzieś tam dostali po nosie i się mszczą, albo zwyczajnych idiotów [mozna to ocenić po tym co piszą na codzien]. I nazywanie pewnego elektoratu przeze mnie sektą to nie jest dosłowność jak sekta Mansona czy Moon, tylko pół zartem pół serio wskazanie w jakim kierunku tez elektorat zmierza, a zmierza ku chęci dyktatury niestety.
0
@arasz1819 Tyle, że osoby mają różny dystans i podejście do pewnych spraw, z jednym pozartujesz, nie będzie miał problemu, inny zareaguje w odmienny sposób.
0
@arasz1819 "Masz przykład powyżej jak sfrustrowany konfista"
Tylko mi potwierdzasz, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, skoro rozpisałem Ci to bycie konfistą w innym wątku, w którym taktycznie zamilkłeś. :P
Z tym krzysiowiskiem też coś Ci nie pykło... kolejny już raz. Forumowa kompromitacja ramblowego Muniaka? Stare, znałem.