La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

2

Manchester City oddał DWA strzały na bramkę Aston Villi we wczorajszym meczu - to najgorsze ligowe spotkanie Pepa Guardioli pod tym względem w karierze.

Katalończyk zapowiedział, że jeśli znów wygra w tym sezonie potrójną koronę - odejdzie na emeryturę.



Czyli Pep pewny, że w tym sezonie nie zgarnie wszystkiego.

1

@Zoker Jeśli Neymar zostanie pewien rowerzysta zamyka konto. Było to już kiedyś.

0

@Zoker No ciężko będzie miał, z jednej strony wygrać tryplet to spore wyzwanie, ale obronić wygrane tytuły jeszcze trudniej. Przygoda z City u Pepa też trwa kilka lat. Moim zdaniem jakby mu się udało wygrać ponownie tryplet to prędzej zrobi jakąś przerwę w trenowaniu (może i dłuższą) niż całkiem przejdzie na emeryturę.

0

@Zoker ale jak 2 strzały, czytałem że wielki Dibu zatrzymał City...

1

@ToWinaSedziego Siła umysłu.

0

@PatrykBarca albo po prostu zlitowali się, jak zobaczyli jego tatuaż na nodze :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?