0

@Jay1981 Dokładnie tak te kluby popierają Tebasa nie wiem czemu. I do tego jeszcze sędziowie, gdzie często tak im idzie, że jakieś kontrowersje muszą być.

0

@FcPortoFan1999 Ten sezon to przypomina wyścig żółwi w Ekstraklasie

1

@AlwaysBlaugrana Przydałoby się trochę odświeżenia i wyprowadzenia czegoś nowego niż kluczowe trzymanie się słynnego DNA i szukanie jak w ostatnich latach trenera, który miał przeszłość związaną z naszym klubem. Może właśnie ktoś nowy wprowadziłby inne spojrzenie na grę i to poskutkowało by lepszymi wynikami.

0

@BorzyKrzys Za to należy się duża krytyka a nie klepanie po plecach i wspieranie jak to niektórzy robią.

0

@Gappeq Haha no cóż, trzeba było się jakoś uspokoić.

2

@Deviler No tak, zwłaszcza było widać to jak pokazywali trybuny, gdzie niektórzy płakali a niektórzy już chyba przyzwyczaili się do tych porażek...

1

@Kidd Pogoda fajna, w sam raz na rower dzisiaj.

0

@mekston Z nami to często się zdarzają te "mecze życia", przypomniało mi się jak w jednym sezonie, w grupie LM zremisowaliśmy z Romą, po tzw. strzale życia jednego z zawodników Romy, z dość dużej odległości.

20

@JarekS Gundogan przynajmniej mówi prosto z mostu jak jest.

0

@FcPortoFan1999 Zazwyczaj chociaż jeden klub z La Liga w ostatnich latach meldował się w półfinale. Reprezentacja Hiszpanii też nie za dobrze na ten moment wygląda.

0

@FcPortoFan1999 No cóż, jeśli Real odpadnie dzisiaj to po przebiegu tych ćwierćfinałów można powiedzieć, że na własne życzenie kluby z Hiszpanii odpadają

0

@FcPortoFan1999 A i tak będzie jeszcze z kilka lat, przy poparciu większości klubów z La Liga.

0

@FcPortoFan1999 Oj tam, powie że nadal liga hiszpańska jest najlepsza, nie dla Superligi, Barcelona musi sprzedawać piłkarzy

0

@Peciak Ciężki mecz będzie, wpływ pewnie będzie mieć dzisiejszy wynik Realu na to spotkanie. Z jednej strony nastroje u nas po odpadnięciu z LM, z drugiej najmocniejszy rywal z pozostałych meczy w tym sezonie więc może będzie chęć pokazania się jak najlepiej. Te finanse klubu też nie napawają optymizmem na ten moment, okres letni będzie ciekawy i na swój sposób intensywny.

0

@Kidd Trzeba jeszcze ekspertów finansowych przywołać

0

@Zoker Ja szczerze nie widzę tego, żeby Xavi miał zostać, zwłaszcza że sam ogłosił wcześniej swoje odejście. Sam stwierdził, że ta decyzja pozwoliła w pewien sposób zdjąć presję. I teraz miałby zostać na kolejny sezon, gdzie oczekiwania też byłyby nie małe a co za tym idzie i presja. A jak widać Xaviego też ponoszą emocje. Kolejna kwestia zapewne to transfery w letnie okienko, bo nie wiem czy zarząd też chciałby ściągać wybranych przez Xaviego graczy, gdzie za rok przy nowym trenerze może być całkowicie inna koncepcja a wiadomo w jakim stanie są obecnie finanse klubu.

8

@bartekvisca Szybko się źle zestarzał post

1

@Popitek12 Czy to kolejne pytanie z cyklu pytanie dla pytania?

0

@RosjaninBut @Deviler @taxky No walka z Jonesem to już nie będzie spacerek dla Pereiry a już Bones za wiele walk nie ma do końca kariery a jeśli stwierdzą, że na tej walce mogą zarobić to zrobią to.

1

Co myślicie o zestawieniu Pereira vs Jones w przyszłości? Po drodze Bones pewnie zawalczy jeszcze z Aspinallem, jako że ten trzyma tymczasowy pas wagi ciężkiej.

0

@Rewolucja123 Według mnie nie ma na to szans, Connor już po za swoim prime jest, nie dałby rady Islamowi.

1

@Salchent Dziwne, że po tym drugim palcu nie odjęli punktu Maxowi chociaż widać, że ten nos utrudnia Justinowi walkę.

2

Ale siadło to uderzenie w nos Justina.

0

@Donnie_Darko Jeszcze jeden sędzia znalazł się z decyzją, że Oliveira wygrał tą walkę...

0

@Janas11224 All in preflop no look haha

1

@ToWinaSedziego Musi teraz zrobić profit, żeby zrekompensować wydatki na te miesięcznice urodzin.

1

@Antimadridista_WR A właśnie trzeba przywołać eksperta od tych rocznic tygodniowych/miesięcznych @Comentateiro

2

@Comentateiro Jak się nie zgadzam z częścią Twoich wypowiedzi tak tutaj muszę poprzeć. Część osób dorosłych (nie mówię, że wszyscy) nie chce się angażować w różnych sprawach czy to w kwestii posiadania dziecka czy pracy przy jak najmniejszym wysiłku a oczekiwać jak najwięcej zysków przy tym. Zresztą to też widać nie tylko jak ostatnio były wybory samorządowe a też nieraz konsultacje w miejscowości w sprawie rozwoju, gdzie się zdarza, że mało kto się pokazuje.

1

@chavez No cóż $$$ muszą się zgadzać
@Antimadridista_WR no też mnie to rozśmieszyło, jak widać każda okazja do świętowania dla niektórych jest dobra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?