0

@Firestone Szczerze to nie wiem po co już ściągali tego Roque w zimie, jak już tak chcieli to mogli go gdzieś wypożyczyć, do któregoś z klubów w Europie albo poczekać chociaż do lata, z Girona na pewno nie zagra, może w jakimś z ostatnich meczów wejdzie na kilka minut.

1

@lucca87 Trzech z tych czterech wymienionych przez Ciebie na sprzedaż pewnie niewiele się dostanie znając dotychczasowe sprzedawanie zawodników i dodając do tego ich pensje jakie mają. No ale zobaczymy co się w lecie wydarzy, jednym z priorytetów jest defensywy pomocnik m.in.

0

@LM10GOAT Widzę, że nadal można poczytać jego posty.

2

@Safrani Kolej to od dawna jest do poprawy, na szczęście nią nie jeżdżę, ale kolega dość regularnie nią podróżuje i zazwyczaj jakieś komplikacje, opóźnienia na trasach występują plus na niektóre trasy trzeba robić taką okrężną drogę.

1

@Kapitan hawk Właśnie jego miałem na myśli wcześniej pisząc.

1

Widzę, że kolejny prowokator w komentarzach z jednym z artykułów się pojawił.

0

@FcPortoFan1999 W tym sezonie im się udało a poprzednie to musieli do końca drżeć o utrzymanie.

0

@FcPortoFan1999 Jakby kilka meczów więcej było to by mogli spaść z taką grą.

0

@FcPortoFan1999 Mielec tryb kelnerowania na wiosnę cały czas aktywny.

0

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko i tak Stał w Ekstraklasie rundy wiosenne gorzej gra.

0

@FcPortoFan1999 A dodając, że Stal Mielec lubi gorzej grać na wiosnę to bardzo możliwe. Ostatnio też trafiłem w piątek z remisem Jagiellonii.

0

@mekston Szkoda jeszcze, że w 2014 roku Real w końcówce musiał wyrównać w tym finale.

0

@FcPortoFan1999 Czyli może wyjść z tego remis.

1

@Kidd Patrząc na to co się dzieje w Ekstraklasie nie zdziwię się jak będzie remis.

0

Wyczuwam spory "optymizm" w komentarzach po tej informacji.

1

@LM10GOAT Szkoda, że przegrał walkę z chorobą. Myślę, że gdyby nie choroba i zdrowie pozwoliło kontynuować trenowanie pierwszej drużyny, nie dostalibyśmy w dwumeczu od Bayernu 7-0 a wtedy też inne czynniki się złożyły w tamtym czasie.

0

@mekston Tyle, że jeszcze bardziej trzeba rotować składem i mieć dobrą kadrę, bo kilka meczy będzie więcej finalnie, zwłaszcza że to Euro jeszcze przed tym.

0

@mekston Tyle, że dojdzie więcej meczów do rozegrania a w zależności od miejsca i jeśli po za pierwszą ósemką się będzie, trzeba będzie jeszcze z kimś powalczyć o awans do 1/8.

1

@mekston Tyle, że 16 z nich musi walczyć między sobą o 1/8 finału jeszcze

0

@CriminalFCB Patrząc po tym co się działo w ostatnich latach, m.in. kadencję Bartomeu to nie wiem co musiało by się stać, żeby socios zareagowali.

1

@Azi Coraz bardziej odlatuje Tebas widząc pewnie, że nie ma konkurencji na swoje stanowisko.

0

@LM10GOAT Jeszcze proponuje dodać do tego Puchar Króla i będzie komplet rozgrywek z Superpucharem Hiszpanii.
Szkoda, że nie ma nikogo póki co kto zastąpi Tebasa.

2

@fcbarcafan19 Mi się zdarzało przy budowie domu płacić gotówką kwoty ponad 10 tysięcy złotych w gotówce, bo nie zawsze jest możliwość jak dostawę robią na adres zapłacić kartą, zresztą nie wszędzie funkcjonuje możliwość zapłaty bezgotówkowej więc powinna zostać gotówka zdecydowanie.

0

@Azi No tak, bo ciężko będzie znaleźć środki na kogoś z zewnątrz. To okienko letnie i przyszły sezon na pewno nie będzie łatwe dla drużyny.

0

@DonCarletto Dziwne, że nie ma innych kandydatów po za Tebasem.

2

@NeroTFP1 Podoba mi się praca Xabiego w Leverkusen, będę obserwował jak w przyszłych sezonach będzie sobie radził.

0

@AmigoBlancos Ja już to pisałem, że nie widzę tego. Presja po sezonie bez trofeum będzie jeszcze większa a do tego sam Xavi ogłosił swoje odejście i teraz miałby zostać na kolejny sezon, gdzie większość kibiców chciałaby żeby Barca wygrała jakieś trofeum a póki co Xavi nie do końca radzi sobie z emocjami. Problemem też są finanse i nie wiem też czy zarząd chętny byłby na ściąganie kilku osób gdzie w przyszłym roku przy nowym trenerze mogła by być całkiem inna koncepcja.

1

@Kidd No to jest pomysł ciekawy.

0

@MesQueUnClub96 Dobrze piszesz czasami, wsparcie drużyny nie oznacza, że nie można czegoś skrytykować (bo niektórzy mylą to chyba z hejtem czy ośmieszaniem).

1

@michal26 Nie widzę absolutnie możliwości, żeby Xavi miał zostać. Sam ogłosił jakiś czas temu odejście, widać też, że często nie radził sobie z emocjami. Teraz po sezonie bez trofeum miałby zostać na kolejny, gdzie presja była by jeszcze większa. Nie wyobrażam sobie tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?