negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Autorowi tego postu m.in. chodzi o to, że nie potrafimy sprzedawać ogólnie piłkarzy przez ostatnie lata, dużo było odejść trzeba przyznać za darmo albo za niewielką kwotę, bo mieli wysokie kontrakty albo pozwalano je wypełnić przez zasługi lub coś innego. Przez to też sytuacja finansowa klubu wygląda jak wygląda.
1
@Tridente2015 Od razu mogą zbierać podpisy pod petycją w tej sprawie.
0
@Eto'o9 R10 Dobrze powiedziane
8
A na wejściu będzie rzucanie kanapeczkami do gości...
0
@MesQueUnClub96 Spokojnie jest dopiero przed 10 w niedzielę, jeszcze się rozkręci...
0
@Arden No nie musiałem
0
@blakkudium Szkoda, z Polaków w UFC obecnie największe szanse na ten moment na ugranie czegoś większego moim zdaniem ma Gamrot.
1
@97ketrab Socios też dołożyli cegiełkę do obecnego stanu.
0
@Kidd Trzeba będzie zrobić kompilację jakiś tych analiz/wpisów wybitnych ekspertów z tej strony.
2
@Zoker Znając dotychczasowe historie potyczek w LM to bardziej prawdopodobny jest błąd bądź jakaś kontuzja na początku meczu u Borussii, ale zobaczymy jak będzie.
0
@Gaz Moja największa wygrana z typów to właśnie na Real w meczu z PSG jak grali.
0
@Adddi 2 lata wcześniej to przed tym był Bartomeu a on podnosił co rok/dwa lata pensje Messiemu. Znając poprzedniego prezydenta to nawet te 500 mln euro by roztrwonił.
0
@JarekS Alonso robi świetną robotę póki co, u nas czas czasami mam wrażenie, że się broni marazmu, bo jak się coś skrytykuje to od razu grupa osób już twierdzi, że hejtuje się, jak tam można, itd. do tego socios, którzy w większości jakoś nie zbyt reagują na wydarzenia w klubie na przestrzeni ostatnich lat.
3
@NeroTFP1 Niektórzy nawet mylą kierunki lewo/prawo jak się im mówi konkretnie, zresztą tacy mam wrażenie, że nawet przy najprostszej rzeczy potrafią się popisać głupotą.
4
@Kidd I do tego ekspansja na rynki wschodnie.
1
@mmaciass A no właśnie mógł wcześniej swoje zrobić i teraz ucieka.
0
@mmaciass Dobrze to ujął w sumie, dla Białorusi/Rosji taką sytuacja jest jak najbardziej na rękę, gdzie trafia do nich ten sędzia i dostają informacje niejawne, do których miał dostęp.
0
@jacobFCB Już nie rozpisując się póki co za wiele to nie dziwi, że akurat to ogłaszają jak już w sumie oficjalnie ruszyła kampania do wyborów PE, bo listy są już znane w pełni.
2
@NeroTFP1 Realia u części La Rambli, ale trzeba przyznać, że czujny jest i przeważnie dobrze zwraca uwagę @Bagsik88
0
@Lukikiki Lepiej nie idź w jego ślady jak chcesz te 50 zielonych uzbierać.
2
@SawneyBean Dziwne, że jeszcze nikt nie napisał, że każdy wydaje pieniądze jak chce, bo się przewijało to nieraz przy okazji tej tematyki.
0
@DonVincenzo Nie wiem czemu myślałem, że wybory kolejne na prezydenta będą w 2027 a tu już za dwa lata. No to też ryzykowne przejście kogoś w tym z 2025 roku z jednej strony, bo ktoś nowy też potrzebuje zazwyczaj z sezon lub dwa by poukładać według swojej koncepcji drużynę, dla Laporty to nie wygląda to optymistycznie, ale czas pokaże.
4
@Lionel_Messi10 Piękne momenty, ten pierwszy to piękne zdominowanie Bayernu w pierwszym meczu półfinału a drugi dał takie emocje, że ciężko to opisać.
1
@lucca87 To zależy od lokalizacji (miejscowość) oraz jaka restauracja. W mniejszych miejscowościach, małych miastach już dochodzi do 300 zł koszt za jedną osobę, jak się pytałem kilka miesięcy temu to catering jakby się miało sam lokal to koszt był 180-250 zł za osobę (dania ciepłe, zimne, tort, ciasta, napoje, itd.) w zależności od menu.
1
@Kidd Haha jeszcze do tego brakuje wpisu drugiego, że Nunez bezczelnie wykorzystuje maszynę Kloppa.
0
Dziwne, żeby miał zaprzeczyć jak sami dziennikarze się o to zapytali.
1
@Greenalley Ale przecież tu mało kto o ile są/byli tacy osoby, że od razu wszystko się poprawi. Nie, ale nie można też iść w drugą stronę, że wszystkie działania trzeba przyklaskiwac i bronić jak się da. Kiedy trzeba to można skrytykować coś, żeby coś poprawić/zmienić bez wylewania jakiegoś chorego jadu. Bo niektórzy to przesadzają w obie strony.
1
@fenix1983 Z tym mocny na dekady to może być ciężko po jego kadencji, przyszły sezon z Xavim różnie może się potoczyć, jak przyjdzie później nowy trener to też będzie potrzebował z sezon/dwa i kadencja Laporty będzie się kończyć.
1
@Stinger_ To element story, że Solo sam robi co chce albo na polecenie Rocka się okaże w tym programie. Co do Ortona to możliwe, że w przyszłości dadzą walkę o pas z Codym, tylko kwestia kiedy to nastąpi.
1
@Stinger_ Draft niewiele przyniósł zmian. Pewnie dojdzie w story Bloodline do walki Roman i Usosi vs Solo i ta dwójka co zadebiutowała w ostatnim czasie. Jeszcze do tego nadal Rock będzie aktywny i pewnie Fatu (kolejny Samoanczyk) się pojawi.