0

A tak się śmiano z tych rad Lewego a tu proszę wyrównują

1

@mekston Klasycznie widzę

0

@tristan87 No to tu właśnie wbijają

0

@tristan87 Ja zastanawiam się nad typami Polska i Francja, ale oba bez remisu na dzisiaj.

4

@tristan87 Widzę, że bardzo lubisz potem czytać posty pochwalne mistrza ortografii z tej strony.

0

@Safrani Jak dla mnie też mogą obciąć socjal, bo to jest konieczne w obecnych warunkach. Ogólnie jakimś fanem Po i spółki nie jestem, bo też ma swoje wady a Ci z PiS to bardziej taka "pseudo prawica", co też patrzą na to by pokrętaczyć. Z drugiej strony Polska i tak się rozwija, chociaż wiadomo, że przy lepszych rządach rozwój gospodarczy byłby zdecydowanie lepszy.

1

@messi 94 Dokładnie, brakuje kogoś skutecznego do wykończenia akcji jak dawniej np. Villa, ale gra Hiszpanów zdecydowanie lepsza niż w ostatnich paru latach.

1

@RosjaninBut Ciekawe właśnie jak się przełoży ta procedura na finanse w naszym kraju, pytam normalnie, bo zaraz niektórzy z różnych opcji wybiją pianą ze złości.

2

@koksik2700 Wczoraj czytałem, że UE uruchomiła procedurę nadmiernego budżetu w naszym kraju (i kilku innych z Unii). I tak dziura powstała m.in. przez rządy PiS, ale w związku z tym tanio to już było i cudów jakiś narazie nie będzie pewnie.

1

@Bykunn No tak, dla wielu to GOAT pokera, na pewno jeden z najlepszych wszechczasów graczy. Ostatnio też pojawił się artykuł na pokerstrategy, że Ivey jakby chciał to by przegonił Hellmutha w ilości bransoletek WSOP (PH ma 17 na ten moment).

0

@Lucyfffer Też bym chętnie zobaczył wygraną Hiszpanów w dzisiejszym meczu z Włochami.

4

Nie śledziłem ostatnio tych eventów, ale widzę, że Ivey wygrał 11 bransoletkę WSOOP co ciekawe, żadnej w No Limit Holdem.
https://www.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Phil-Ivey-wins-11th-WSOP-bracelet_131602/
@Rust_Cohle @Bykunn @MesQueUnClub_87 @Janas11224 @escarabajo @chavez @Kidd i inni zainteresowani

1

@Pawlak1992 Przychodzi mi do głowy Brock Lesnar (zapasy, MMA i przez chwilę grał też w NFL).

0

@Comentateiro "Bo młodzi to ino w tych mediach społecznościowych siedzą, cokolwiek robią..."

3

Own goal to jest prawdziwy goat futbolu...

1

Wczoraj nie zaglądałem tutaj, ale dzisiaj jak wszedłem na chwilę to widzę, że trzeba przerwę taktyczną przedłużyć

4

Mistrzostwa Euro i cyk w gorących dyskusjach sama polityka powraca

1

@FcPortoFan1999 Takie proste, ale jakże skuteczne...

1

@FcPortoFan1999 Grają pod przykrywką

1

Ruszyła maszyna...

0

@FcPortoFan1999 Były tzw. Krzysie, Barabasz, nawet ktoś myślał, że to ukryta opcja przeciwników politycznych, teraz Polski Holender.

1

@Pawlak1992 No te starcia m.in. z Celticiem pamiętam. Ogólnie zgodzę się z tym, że był potencjał, by w ostatnich latach zdobyć więcej LM albo chociaż w niektórych przypadkach zajść dalej.

0

@FcPortoFan1999 To człowiek o wielu twarzach w takim razie a w zasadzie bardziej o wielu "imionach"

0

@Pawlak1992 Z jednej strony można było się starać o lepszych trenerów, chociaż np. Villanova w LL dawał radę ogólnie, mimo wszystko jeśli on by trenował dalej w tamtym sezonie to możliwe, że też odpadli byśmy z LM po dwumeczu z Bayernem, ale może nie było by tego blamażu w postaci 0-7, tylko lepszy rezultat. Martino początek miał nie najgorszy, jeśli pamięć mnie nie myli to przegrał w rundzie jesiennej w La Liga tylko jedno starcie (remisów tu nie biorę pod uwagę) a coś się zmieniło chyba niedługo po tym jak pokonaliśmy bodajże Real Sociedad 4-1 (jeśli się mylę to poprawcie mnie, bo piszę z pamięci) i dziennikarze zaczęli robić uwagi, że w tym meczu posiadanie piłki było mniejsze od przeciwnika, nie masz styl, itd.
W ogólnym rozrachunku w La Liga przez te lata nie było źle, ale biorąc pod uwagę LM to każdy wie, można było więcej osiągnąć a najwięcej możliwości zaprzepaścił Bartomeu podczas swojej kadencji.

0

@tbas Może, przecież mi nie bronię, zresztą jest aktywny bardzo w ostatnim czasie na Twitterze więc to kwestia czasu kiedy coś się pojawi.

1

@NeroTFP1 Dlatego czasem robię przerwę od FCBarca, w tym LR i innych portali społecznościowych, jak przeważnie w kółko te same tematy często są powtarzane. Tu jeszcze mimo wszystko nie jest aż tak źle, bo jak się wejdzie np. na FB, X (Twittera) to tam dopiero poziom wysrywów, dram, itd. jest spora, ale tam też swój udział przez politykę prowadzenia tych portali mają właściciele.

1

@tristan87 Pewnie niedługo jakiegoś twitta wstawi

1

@Herbert Ok dzięki za informacje, tak czy inaczej szanse na to są bardzo niewielkie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?