negreanu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tak się śmiano z tych rad Lewego a tu proszę wyrównują
1
@mekston Klasycznie widzę
0
@tristan87 No to tu właśnie wbijają
0
@tristan87 Ja zastanawiam się nad typami Polska i Francja, ale oba bez remisu na dzisiaj.
0
@tristan87 Ty lubisz takie ciekawostki wrzucać
https://www.rmf24.pl/polityka/news-zaczynanie-bez-konczenia-czyli-katalog-zaniechan-sejmu,nId,7588713#crp_state=1
4
@tristan87 Widzę, że bardzo lubisz potem czytać posty pochwalne mistrza ortografii z tej strony.
0
@Safrani Jak dla mnie też mogą obciąć socjal, bo to jest konieczne w obecnych warunkach. Ogólnie jakimś fanem Po i spółki nie jestem, bo też ma swoje wady a Ci z PiS to bardziej taka "pseudo prawica", co też patrzą na to by pokrętaczyć. Z drugiej strony Polska i tak się rozwija, chociaż wiadomo, że przy lepszych rządach rozwój gospodarczy byłby zdecydowanie lepszy.
1
@messi 94 Dokładnie, brakuje kogoś skutecznego do wykończenia akcji jak dawniej np. Villa, ale gra Hiszpanów zdecydowanie lepsza niż w ostatnich paru latach.
1
@RosjaninBut Ciekawe właśnie jak się przełoży ta procedura na finanse w naszym kraju, pytam normalnie, bo zaraz niektórzy z różnych opcji wybiją pianą ze złości.
2
@koksik2700 Wczoraj czytałem, że UE uruchomiła procedurę nadmiernego budżetu w naszym kraju (i kilku innych z Unii). I tak dziura powstała m.in. przez rządy PiS, ale w związku z tym tanio to już było i cudów jakiś narazie nie będzie pewnie.
1
@Bykunn No tak, dla wielu to GOAT pokera, na pewno jeden z najlepszych wszechczasów graczy. Ostatnio też pojawił się artykuł na pokerstrategy, że Ivey jakby chciał to by przegonił Hellmutha w ilości bransoletek WSOP (PH ma 17 na ten moment).
0
@Lucyfffer Też bym chętnie zobaczył wygraną Hiszpanów w dzisiejszym meczu z Włochami.
4
Nie śledziłem ostatnio tych eventów, ale widzę, że Ivey wygrał 11 bransoletkę WSOOP co ciekawe, żadnej w No Limit Holdem.
https://www.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Phil-Ivey-wins-11th-WSOP-bracelet_131602/
@Rust_Cohle @Bykunn @MesQueUnClub_87 @Janas11224 @escarabajo @chavez @Kidd i inni zainteresowani
1
@Pawlak1992 Przychodzi mi do głowy Brock Lesnar (zapasy, MMA i przez chwilę grał też w NFL).
0
@Comentateiro "Bo młodzi to ino w tych mediach społecznościowych siedzą, cokolwiek robią..."
0
@Kgorecki2500 O tym czytałeś też?
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-weber-wypowiedzial-wojne-polakom-w-europejskiej-partii-ludow,nId,7581745#crp_state=1
3
Own goal to jest prawdziwy goat futbolu...
1
Wczoraj nie zaglądałem tutaj, ale dzisiaj jak wszedłem na chwilę to widzę, że trzeba przerwę taktyczną przedłużyć
4
Mistrzostwa Euro i cyk w gorących dyskusjach sama polityka powraca
1
@FcPortoFan1999 Takie proste, ale jakże skuteczne...
1
@FcPortoFan1999 Grają pod przykrywką
1
Ruszyła maszyna...
0
@FcPortoFan1999 Były tzw. Krzysie, Barabasz, nawet ktoś myślał, że to ukryta opcja przeciwników politycznych, teraz Polski Holender.
1
@Pawlak1992 No te starcia m.in. z Celticiem pamiętam. Ogólnie zgodzę się z tym, że był potencjał, by w ostatnich latach zdobyć więcej LM albo chociaż w niektórych przypadkach zajść dalej.
0
@FcPortoFan1999 To człowiek o wielu twarzach w takim razie a w zasadzie bardziej o wielu "imionach"
0
@Pawlak1992 Z jednej strony można było się starać o lepszych trenerów, chociaż np. Villanova w LL dawał radę ogólnie, mimo wszystko jeśli on by trenował dalej w tamtym sezonie to możliwe, że też odpadli byśmy z LM po dwumeczu z Bayernem, ale może nie było by tego blamażu w postaci 0-7, tylko lepszy rezultat. Martino początek miał nie najgorszy, jeśli pamięć mnie nie myli to przegrał w rundzie jesiennej w La Liga tylko jedno starcie (remisów tu nie biorę pod uwagę) a coś się zmieniło chyba niedługo po tym jak pokonaliśmy bodajże Real Sociedad 4-1 (jeśli się mylę to poprawcie mnie, bo piszę z pamięci) i dziennikarze zaczęli robić uwagi, że w tym meczu posiadanie piłki było mniejsze od przeciwnika, nie masz styl, itd.
W ogólnym rozrachunku w La Liga przez te lata nie było źle, ale biorąc pod uwagę LM to każdy wie, można było więcej osiągnąć a najwięcej możliwości zaprzepaścił Bartomeu podczas swojej kadencji.
0
@tbas Może, przecież mi nie bronię, zresztą jest aktywny bardzo w ostatnim czasie na Twitterze więc to kwestia czasu kiedy coś się pojawi.
1
@NeroTFP1 Dlatego czasem robię przerwę od FCBarca, w tym LR i innych portali społecznościowych, jak przeważnie w kółko te same tematy często są powtarzane. Tu jeszcze mimo wszystko nie jest aż tak źle, bo jak się wejdzie np. na FB, X (Twittera) to tam dopiero poziom wysrywów, dram, itd. jest spora, ale tam też swój udział przez politykę prowadzenia tych portali mają właściciele.
1
@tristan87 Pewnie niedługo jakiegoś twitta wstawi
1
@Herbert Ok dzięki za informacje, tak czy inaczej szanse na to są bardzo niewielkie.